Презентацію книги за участі "батька" закарпатських сепаратизму й українофобії в Ужгороді відмінили

Про таке з місця події повідомив кореспондент Закарпаття онлайн.

Презентацію книги за участі "батька" закарпатських сепаратизму й українофобії в Ужгороді відмінили

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в Ужгороді, у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка мала відбутися презентація книжки "Євреї та українці: тисячоліття співіснування", одним із авторів якої є П.-Р. Маґочі.

Відповідно до поширеного в ЗМІ банеру, Пол-Роберт Магочі мав особисто презентувати книжку, хоча в тексті анонсу події цього не прослідковувалося. Однак, завдяки збуренню, котре викликала в громадськості та ЗМІ інформація про особиста присутність на публічному заході "батька" закарпатських сепаратизму та українофобії, ідеолога політичного русинства, презентацю в державному закладі відмінили.

Як повідомив кореспондент Закарпаття онлайн, на вході в бібілотеку відвідувачів зустрічала працівниця ЗОУНБ, директорка видавництва В.Падяка, яке й випустило книжку П.-Р. Магочі, Лариса Падяк. Вона повідомляла гостям, що презентація в бібліотеці відбудеться, але "пізніше". На зауваження ж ужгородців, котрі прийшли запобігти толеруванню публічності одіозного науковця, що виступів П.Магочі в бібліотеці не буде, та зреагувала, що "тут не буде фашизму". Тобто, активних містян, що виступають проти транслювання у публічній площині людини, яка доклалася до розвитку міфу про "закарпатську окремішність" і "відірваність" від України, видавці й популяризатори П.-Р. Магочі, услід за кремлівською пропагандою, називають "фашистами".

При цьому, Л.Падяк при толеруванні Управління культури Закарпатської ОДА, за її власним зізнанням, поєднує діяльність в приватній структурі антиукраїнського характеру з роботою в державній установі.

26 червня 2017р.

Теги: Магочі, Падяк

Коментарі

наука 2018-03-06 / 14:46:32
Література і мистецтво,має працювати на економіку і вершини світової моралі! На Україні,все має працювати на економіку,а не на обличчя в інтернеті!

правда 2017-08-16 / 19:32:03
....і хто ми після візитів таких "діячів" на терена Закарпаття.Припиніть говорильню! Треба статтю Закону знайти й готуй куфайку на 2-3 роки... а бавитися з хамами в демократію - себе не поважати...

ЧИТАЧ 2017-07-02 / 03:41:45
Моголи-моголи (Т.Шевченко).

Сьогодні 2017-06-29 / 19:18:43
Сьогодні тут тусовка як на цензорі, кучя порохоботів їх вирізняє агресивна риторика площадний стиль. А навіщо?
Ідея - хай суспільство гризеться між собою, не е здатним об'єднатися.

Микола Б. 2017-06-28 / 13:59:27
Вітаю славних ужгородців!... А цій дівці-падячці у вертикально-смугастій сорочці слід поміняти сорочку на поперечно-смугасту робу!...

До речі 2017-06-28 / 08:25:26
Остання книжка Магочі про євреїв повна таких же маніпулювань, як і попередні про русинство. Магочі нічого видатного із себе у науковому світі не представляє. Компілятор та ілюстратор. Найцікавішими у його "трудах" є малюнки :)

вован 2017-06-27 / 16:18:49


Не флудіть. Тут йдеться про презентацію особи Магочі, а не книжки. Коментар видалено. Адмін


до О.Д. 2017-06-27 / 13:10:15


З рекламою русинства - на інші ресурси. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2017-06-27 / 11:50:09
Зрозумійте одну річ! Є така електронна гралка "Тамагочі" - електронний домашній вихованець, котрого треба годувати, прибирати за ним какашки... Могочі - це якраз і є тим Тамагочі, котрого годують "руським міром" русофіли, а прибирати за ним доводиться нам з вами. Тому кажу своє категоричне НІ! Нічого какати в моєму Закарпатті!!!

Запитання до начальниці управління культури 2017-06-26 / 21:55:27
Доки обласна бібліотека за державні кошти друкуватиме свої видання у сепаратистському видавництві Падяка? Платники податків мають утримувати українофоба?

Вуву 2017-06-26 / 21:26:26
І майонез незнадобився і кетчуп ... І таку "чудну" зустріч відмінили в бібліотеці Потушняка ... "І всі потухли і все загасло".
P.s. прибиральниця може зітхнути з полегшенням - на цей пронесло.

Копча 2017-06-26 / 21:12:51
Сімейство Падяків серйозно заблудилось рятуючи видавництво за російські гроші друкуючи сепаратистську муть. Так можна залишитись взагалі без засобів існування

О.Д. 2017-06-26 / 20:29:27
Не перебріхуйте. Ніхто не заперечував проти презентації книжки. Навіть розмістили анонси. Громадськість збурила присутність самого Магочі. Як ідеолога кремлівського русинства. Власне його і не допускали.
Пройшла ж у Львові презентація без нього?

до кого 2017-06-26 / 20:17:12
гоніння на книги - погана практика.

Для кого 2017-06-26 / 20:13:59
Для кого - для тих хто досі не зрозумів, російська агресивна політика по відношенню до нац меншін і до сусідів це погано.
Не треба повторювати за дурнями.
Ви навели стільки прикладів невже ви цього не бачите?

О.Д. 2017-06-26 / 20:10:44
У тому, що Магочі не відпіарився в бібліотеці, заслуга не влади, а громади. Влада тільки перелякалася і здала назад.

ПИтання до влади конкретне: що цей ідеолог політичного русинства робить в Україні?
Чому йому дозволено в'їзд?

О.Д. 2017-06-26 / 20:07:40


до "щось нагадує"

Для кого це посилання на статтю на Главкомі від 1 березня 2011 року?

Після цього була Революція Гідності, Майдан, Небесна сотня, втеча Януковича, захоплення Росією Криму і війна на Донбасі, в якій загинули тисячі українців.

А бібліотеку в Москві закрили, а директорку - засудили до ув'язнення.


ку ку 2017-06-26 / 20:06:10
Респект владі! - розслабся бот, без тебе розберемось

Респект владі! 2017-06-26 / 19:56:17
"Фашистами" українців називають тільки в Москві. Бо там, бачте, процвітає "демократія". (Єдину українську бібліотеку і ту закривають). А за сепаратизм дають по руках у кожній країні. У нас ще тільки вчаться цьому.

Шкода, що хлопці із "Правого сектору", які прийшли на зустріч, так і не побачили "солодку парочку" Магочі-Падяк.

щось нагадуе 2017-06-26 / 19:39:17
щоб називати путінськи режим дикунським і недолугим, Українцям треба самим бути чимось кращим

"Украинская библиотека в Москве от скандала только выиграла – Ельченко"
http://glavcom.ua/news/38268-ukrainskaja-biblioteka-v-moskve-ot-skandala-tolko-vyigrala-%E2%80%93-elchenko.html

НОВИНИ: Політика

21:13
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 11
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради
12:48
/ 1
У закарпатському Чопі депутати усунули з посад заступника мера та секретаря міськради
10:32
Міністри закордонних справ України та Угорщини проведуть консультації з угорською громадою Закарпаття
06:19
/ 4
Екс-хавбек "Закарпаття" Вайда спростував участь в сепаратистському чемпіонаті
21:55
/ 7
СБУ допитає футболістів, які виграли "сепаратистський" футбольний турнір
16:27
/ 1
ФФУ розгляне участь футболістів в сепаратистському чемпіонаті та може дискваліфікувати
03:23
/ 5
Клімкін закликав розібратися з участю угорської "закарпатської" команди у сепартистському чемпіонаті
13:52
/ 2
Нардепа з Закарпаття Чижмаря, що постраждав у аварії літака в Польщі, виписали зі шпиталю
04:28
/ 2
В аварії українського літака в Польщі постраждав нардеп із Закарпаття Чижмарь
22:26
/ 13
Прес-секретар "генерал-губернатора" Закарпаття Москаля Галас стане його заступником
20:14
/ 13
Головою Ужгородської РДА призначено Еріку Кинєв
17:22
В Ужгороді говорили про протидію суспільства російській інформаційній агресії
05:40
/ 11
Супрун звинуватила "закарпатського" голову Рахункової палати Пацкана в маніпуляціях і брехні
06:25
/ 6
У Міносвіти повідомили про початок переговорів із угорцями Закарпаття щодо закону про освіту
18:20
/ 6
Київська "Свобода" пікетувала Міносвіти через потурання влади угорському сепаратизму на Закарпатті
17:50
/ 13
СБУ порушила кримінальне провадження щодо угорського фонду "Еде Еган" за підозрою в сепаратизмі