В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі

26 червня, о 17.00, у Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці ім.Ф.Потушняка організовується зустріч з основоположником закарпатських сепаратизму та українофобії, "батьком" політичного "русинства" Полом-Робертом Маґочі

В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі

Власне, ця зустріч у головній книгозбірні Закарпаття відбудеться в рамках всеукраїнського туру з презентації книжки "Євреї та українці: тисячоліття співіснування", одним з авторів якої є П.-Р. Маґочі.

Розсилаючи анонс в ЗМІ, бібліотека не вказала, що одіозний політик, який, власне, чи не найбільшою мірою долучився до формування сепаратизму в нашому регіоні і нищення українства на українських етнічних теренах суміжніх країн, прибуде до Ужгорода на презентацію власною персоною, вказавши просто інформацію про авторів. Це стало зрозуміло тільки з банеру до події, в якому непомітними буквами знизу вказано, що обидва співавтори видання – Пол-Роберт Маґочі і Віталій Нахманович – беруть участь у презентації.

Що показово, П.-Р.Маґочі не насмілився взяти участь на аналогічній акції у Львові. хоча його участь у ній так само була анонсована.

Чи "проковтне" такий плювок в обличчя український Ужгород – побачимо. Тим більше, що з огляду на те, що в контексті конкретно Закарпаття ця одіозна постать має неспіввідносно більше значення. Тим більше, що саме тут такий візит цієї persona non grata має усі шанси перетворитися в збіговисько сепаратистів, наснажити їх на чергові "звершення" на ниві сепаратизму і українофобії.

Власне, хтось в бібліотеці забув, що все ще триває гібридна і негібридна війна проти України. І Маґочі в ній – не остання за значимістю та калібром "гармата".

21 червня 2017р.

Теги: Маґочі, презентація, сепаратизм, русинство

Коментарі

Вуву 2017-06-26 / 16:56:04
Якщо почати полвати кетчупом і майонезом то хто тоді після такойі "оргійі" має то все вилизувати.?
... Правильно прибиральниця ...але ж вона теж людина ... Ви про нейі подумали ?
Може краще тоді принести ще мясо ..картотоплю..цибульку..горшок ... І зробити на всіх салат "олівє" ?

Це я 2017-06-26 / 14:01:29
Посперечатися з опонентом вам не вистачить інтелекту. Тому в хід підуть зеленка та майонез. Сегінятки

Степан Крук 2017-06-26 / 11:56:35
Хотів би уточнення! Судячи із істеричних заяв організаторів сього дійства є усне розпорядження ОДА не надавати Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці ім.Ф.Потушняка можливість провести цю злощасну презентацію. То ж виходить, вона відбудеться в іншому "недержавному" місці. Хотілося б знати де, бо зеленка і майонез вже чекають свого "героя"!

Магочій 2017-06-25 / 10:40:13
А я вже туйка! І нич мені не зробите!
Скарби середньовічного мистецтва словацького Рудогір᾽я представлені на міжнародній фотовиставці, відкритій 21 червня у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького.
Відкрив виставку вітальним словом виконуючий обов᾽язки директора музею, голова правління ЗОО НСКУ М. В. Делеган. У відкритті виставки взяли участь і виступили голова Спілки фотохудожників Закарпаття В. Ньорба, відомий вчений П. Р. Магочі та краєзнавець, професор Ужгородського національного університету С. Д. Федака. http://www.zkmuseum.com

май русин 2017-06-23 / 23:46:42
А ко вто "ваші пацани"? Недуйдаві і хлипаві Гецко і Сверлович з Москви?

закарпатиць 2017-06-23 / 23:37:29
никай добряку аби ти в гортанки ни залляли тоту зильонку из китчупом. нарвешся на наших пацанув та бульш ни будеш бічовати.

Добряк 2017-06-22 / 11:37:08
Кетчуп і зельонку купив. Чекаю на Магочі

Вуву 2017-06-22 / 07:50:48
От власне ... Цінуйте іншу точку зору ... І тоді небуде потреби в ніяких лікарях ... Тимбільше в хороших.

.... 2017-06-22 / 07:17:46
Цінуйте іншу точку зору. Якщо ви несповга розуму, є хороший лікар, можу порекомендувати;)

Вуву 2017-06-22 / 06:12:02
Скасовувати акцію ... Нівякому разі бо хтось прийде вперше ... То мже і другим разом прийде і візьме яку книгу почитати .А то сидять всі за телевізорами і комютерами ... А так то хоч "повилазять і припруться" ... В бібліотеку. Тому акцію і придумали творчо і провокативно .
"Нема поганого аби на добре не вийшло"

Порада 2017-06-22 / 05:50:33
Якщо обласна бібліотека хоч трохи притомна, то має скасувати акцію

закарпатець 2017-06-22 / 01:46:53
"Карпатська Січ" - СБУ-шна організація і годна лише у пейнтбол грати. Про "Свободу" в вже нич не кажу, бо ті докусь нич не гоннні

Щурь вася з міжгіря 2017-06-21 / 22:53:08
я теж поїду попіаритись, я всюди лізу піаритись !

Lemkowi 2017-06-21 / 22:28:07
Chuwak непереживай , ще тохи часу і буде більше ... І коментарів і lemkiw i patriotiw.

... 2017-06-21 / 21:46:36


Флуд і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


точно 2017-06-21 / 21:11:01
Проблема в тому, що на Закарпатті знайдеться може десятків зо два людей, які знають, хто це і в чому його небезпека.

Ужгород 2017-06-21 / 20:29:51
Магочі давно мав стати персоною нон грата в Україні

lemko 2017-06-21 / 20:20:12
vsioho 5 komentariv vid "patriotiv"?
Ne husto.

Вувуєві 2017-06-21 / 18:50:33
Ну. так зустріч точно мусить бути "теплою", а як інакше. Ми, Закарпатці є гостинним народом.

Вуву 2017-06-21 / 17:49:46
Після чого зявиться хтось із СБУ і зробить фографійі "на память" про незабутню зустріч.

НОВИНИ: Політика

03:41
/ 1
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 8
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 7
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 85
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 4
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 40
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 13
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості
16:51
/ 6
Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан
04:09
/ 10
Ужгородські договірняки. Ч.2
15:43
/ 12
Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття
04:09
/ 2
Нардепи від Закарпаття "плавали" в голосуванні за зняття недоторканності з 5-и колег (РЕЗУЛЬТАТИ)
16:46
/ 6
Москаль судитиметься з Мукачівською міськрадою через тупик свого імені
10:34
/ 1
Консульство Угорщини в Берегові очолить чинний посол країни в Молдові Матяш Сіладі
02:47
/ 57
Очільник Мукачівської єпархії УПЦ МП особисто підтримав парафіян в Ірляві у невиконанні судового рішення про повернення церкви
13:09
/ 1
Москаль хоче відсудити у влади Мукачева вулиці Шухевича й Бандери
17:17
/ 24
Обласну дитячу лікарню в Мукачеві очолив головний медик часів Януковича, "відродженець" Роман Шніцер
04:02
/ 107
Як Угорщина через освіту створює на Закарпатті свій анклав
16:15
Через хакерську атаку ужгородці можуть отримати некоректні рахунки за водопостачання