В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі

26 червня, о 17.00, у Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці ім.Ф.Потушняка організовується зустріч з основоположником закарпатських сепаратизму та українофобії, "батьком" політичного "русинства" Полом-Робертом Маґочі

В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі

Власне, ця зустріч у головній книгозбірні Закарпаття відбудеться в рамках всеукраїнського туру з презентації книжки "Євреї та українці: тисячоліття співіснування", одним з авторів якої є П.-Р. Маґочі.

Розсилаючи анонс в ЗМІ, бібліотека не вказала, що одіозний політик, який, власне, чи не найбільшою мірою долучився до формування сепаратизму в нашому регіоні і нищення українства на українських етнічних теренах суміжніх країн, прибуде до Ужгорода на презентацію власною персоною, вказавши просто інформацію про авторів. Це стало зрозуміло тільки з банеру до події, в якому непомітними буквами знизу вказано, що обидва співавтори видання – Пол-Роберт Маґочі і Віталій Нахманович – беруть участь у презентації.

Що показово, П.-Р.Маґочі не насмілився взяти участь на аналогічній акції у Львові. хоча його участь у ній так само була анонсована.

Чи "проковтне" такий плювок в обличчя український Ужгород – побачимо. Тим більше, що з огляду на те, що в контексті конкретно Закарпаття ця одіозна постать має неспіввідносно більше значення. Тим більше, що саме тут такий візит цієї persona non grata має усі шанси перетворитися в збіговисько сепаратистів, наснажити їх на чергові "звершення" на ниві сепаратизму і українофобії.

Власне, хтось в бібліотеці забув, що все ще триває гібридна і негібридна війна проти України. І Маґочі в ній – не остання за значимістю та калібром "гармата".

21 червня 2017р.

Теги: Маґочі, презентація, сепаратизм, русинство

Коментарі

Вуву 2017-06-26 / 16:56:04
Якщо почати полвати кетчупом і майонезом то хто тоді після такойі "оргійі" має то все вилизувати.?
... Правильно прибиральниця ...але ж вона теж людина ... Ви про нейі подумали ?
Може краще тоді принести ще мясо ..картотоплю..цибульку..горшок ... І зробити на всіх салат "олівє" ?

Це я 2017-06-26 / 14:01:29
Посперечатися з опонентом вам не вистачить інтелекту. Тому в хід підуть зеленка та майонез. Сегінятки

Степан Крук 2017-06-26 / 11:56:35
Хотів би уточнення! Судячи із істеричних заяв організаторів сього дійства є усне розпорядження ОДА не надавати Закарпатській обласній науковій універсальній бібліотеці ім.Ф.Потушняка можливість провести цю злощасну презентацію. То ж виходить, вона відбудеться в іншому "недержавному" місці. Хотілося б знати де, бо зеленка і майонез вже чекають свого "героя"!

Магочій 2017-06-25 / 10:40:13
А я вже туйка! І нич мені не зробите!
Скарби середньовічного мистецтва словацького Рудогір᾽я представлені на міжнародній фотовиставці, відкритій 21 червня у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького.
Відкрив виставку вітальним словом виконуючий обов᾽язки директора музею, голова правління ЗОО НСКУ М. В. Делеган. У відкритті виставки взяли участь і виступили голова Спілки фотохудожників Закарпаття В. Ньорба, відомий вчений П. Р. Магочі та краєзнавець, професор Ужгородського національного університету С. Д. Федака. http://www.zkmuseum.com

май русин 2017-06-23 / 23:46:42
А ко вто "ваші пацани"? Недуйдаві і хлипаві Гецко і Сверлович з Москви?

закарпатиць 2017-06-23 / 23:37:29
никай добряку аби ти в гортанки ни залляли тоту зильонку из китчупом. нарвешся на наших пацанув та бульш ни будеш бічовати.

Добряк 2017-06-22 / 11:37:08
Кетчуп і зельонку купив. Чекаю на Магочі

Вуву 2017-06-22 / 07:50:48
От власне ... Цінуйте іншу точку зору ... І тоді небуде потреби в ніяких лікарях ... Тимбільше в хороших.

.... 2017-06-22 / 07:17:46
Цінуйте іншу точку зору. Якщо ви несповга розуму, є хороший лікар, можу порекомендувати;)

Вуву 2017-06-22 / 06:12:02
Скасовувати акцію ... Нівякому разі бо хтось прийде вперше ... То мже і другим разом прийде і візьме яку книгу почитати .А то сидять всі за телевізорами і комютерами ... А так то хоч "повилазять і припруться" ... В бібліотеку. Тому акцію і придумали творчо і провокативно .
"Нема поганого аби на добре не вийшло"

Порада 2017-06-22 / 05:50:33
Якщо обласна бібліотека хоч трохи притомна, то має скасувати акцію

закарпатець 2017-06-22 / 01:46:53
"Карпатська Січ" - СБУ-шна організація і годна лише у пейнтбол грати. Про "Свободу" в вже нич не кажу, бо ті докусь нич не гоннні

Щурь вася з міжгіря 2017-06-21 / 22:53:08
я теж поїду попіаритись, я всюди лізу піаритись !

Lemkowi 2017-06-21 / 22:28:07
Chuwak непереживай , ще тохи часу і буде більше ... І коментарів і lemkiw i patriotiw.

... 2017-06-21 / 21:46:36


Флуд і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


точно 2017-06-21 / 21:11:01
Проблема в тому, що на Закарпатті знайдеться може десятків зо два людей, які знають, хто це і в чому його небезпека.

Ужгород 2017-06-21 / 20:29:51
Магочі давно мав стати персоною нон грата в Україні

lemko 2017-06-21 / 20:20:12
vsioho 5 komentariv vid "patriotiv"?
Ne husto.

Вувуєві 2017-06-21 / 18:50:33
Ну. так зустріч точно мусить бути "теплою", а як інакше. Ми, Закарпатці є гостинним народом.

Вуву 2017-06-21 / 17:49:46
Після чого зявиться хтось із СБУ і зробить фографійі "на память" про незабутню зустріч.

НОВИНИ: Політика

19:00
/ 4
Москаль повторив мантру про відсутність сепаратизму на Закарпатті і "наїхав" на "Народний фронт"
17:54
/ 1
Гройсман звернеться до президента з приводу сепаратизму на Закарпатті і просить Угорщину відмовитись від шантажу
17:12
/ 8
Свободівці вимагають відставки Москаля та врегулювання питання угорських прапорів на держустановах на Закарпатті
13:13
/ 7
Віце-прем’єр Угорщини заявив про право закарапатських угорців на автономію та угорське громадянство
12:37
Розгляд апеляції "правосекторівців" у "мукачівській справі" суд переніс на місяць
07:30
/ 1
У Хусті відбулося віче-протест проти свавілля і корупції
19:37
Двоє бійців ПС Закарпаття повернулися з фронту для участі в "мукачівській справі"
17:53
/ 4
Свободівці розкажуть у Києві про протидію угорським зазіханням на Закарпатті
07:20
/ 1
Зелене лобі: які політики заробляють на "зеленому" тарифі
06:18
/ 8
Прем'єр Угорщини продовжує шантажувати Україну блокуванням її зближення з ЄС та НАТО
04:43
/ 20
Прапори інших держав не повинні бути на держустановах України – активісти про інцидент у Берегові
03:23
Головний "свободівець" Берегова повідомив про проникнення невідомих у його будинок
06:37
/ 12
Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові
06:00
/ 10
Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора
20:00
/ 15
Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові
16:40
/ 9
Орбану вже байдуже, чи відповідає стандартам український закон про освіту
04:08
/ 25
У Берегові під час заходів з нагоди 79-ї річниці "Карпатської Січі" свободівці зняли з міськради прапор Угорщини
02:15
/ 24
В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили"
05:06
/ 2
Польщі далі не подобається вшанування розстріляних на Верецькому перевалі героїв "Карпатської Січі"
02:25
/ 9
Торішнє опитування на замовлення посольства США в Україні зафіксувало на Закарпатті всього 1% русинів – Балога
16:56
/ 6
Як Путін перетворює материк Європа в архіпелаг ворожих островів
14:16
/ 46
"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи"
17:53
/ 1
Угорщина використовує український закон про освіту для своїх виборів – посол
06:00
/ 26
В Ужгороді біля ОДА вимагали захисту державної мови та переобрання "антиукраїнської" Ілдики Орос