Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі (ФОТО)

Протоієрей, настоятель ужгородського Хрестовздвиженського кафедрального собору УПЦ Московського патріархату Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі.

Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі (ФОТО)

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив Ігор Ісаєв.

"Сидор, як виявилося, приїжджав до лемків-сепаратистів вчергове зовсім недавно, на 70-ту річницю акції "Вісла", в місцеву сепарськую організацію "Руска бурса". Якщо перший візит тримали в таємниці, то зараз про це повідомили навіть сепарські лемківські ЗМІ. Почитайте текст і зверніть увагу - поваги до територіальної цілісності України там нуль, її частина називається виключно Підкарпатською Руссю (немає, власне, поваги і ні до чого іншого, окрім себе - подивіться, як автор відгукується про мукачівських "мадярів", роздумовуючи, "краще" вони або "дешевше", - інформує І.Ісаєв, який мешкає в Польші, є журналістом тамтешнього державного радіо і добре володіє ситуацією.

Як стає зрозуміло з допису, вказаному візиту 28 квітня на лемківські терени в Польщі засудженого на українському Закарпатті за посягання на територіальну цілісність України московського клірика передував інший, що відбувся торішнього літа. "Але якщо раніше з Закарпаттям навіть "сепаратисти" (лемки-сепаратисти в Польщі - ред.) намагалися триматися осторонь, не надто показуючи зв'язки з ним - всім зрозуміло, Дмитро Сидор працює на Москву - то зараз чомусь стали брататися більше", - вказує дописувач, наголошуючи: "Якщо йдете на змову з ФСБ РФ або з її агентами - будьте ласкаві відповідати за вчинки." Чітко вказуючи, що "польські служби стежать за Дмитром Сидором та його поїздками в Польщу".

Зі слів І.Ісаєва, "Республіка Польща визнає лемків як окрему, зокрема від українців, меншину. На практиці все виглядає так, що частина лемків співвідносить себе з українцями, а частина вважає окремим народом - їх в побуті називають "лемками-сепаратистами"... Чи варто уточнювати, що перші з другими лемки влаштовують такі #лемкосрач-і...

Але після 2014 року лемкосрачі увійшли в нову фазу. Якщо раніше вони були пасторально благоліпними - хто не так перехрестився або згарду погану в церкві надів, ууу, так ти сепаратист, ааа, так ти українка, все зрозуміло з тобою! - то зараз все пішло у велику політику. "Сепаратисти", які і раніше на конгреси в Москву їздили, зараз п'ята колона, а "українці" збирають пожертви для української армії".

15 червня 2017р.

Теги: Сидор, сепаратист, лемки, Польща

Коментарі

Вуву 2017-06-18 / 02:18:44
Напевно потрібно шукати зерно порозуміння а не нагнітати емоційі і зводити все жо спільного знаменника.
Бо по коментарях йдеться про декілька різних речей... Щодо обговорення.

PATRIOT 2017-06-17 / 11:10:03


Хамство, тролінг і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


Авторy лемкo 2017-06-17 / 06:22:45
Автор невиступайте проти мріям українського народу бути повноправними європейцями в Європейській унії і в НАТО. То ви працюєте для імперських росіян. З яких пір Польща и Словаччина знаходяться в таборі с Росією і являються ворогами України? За те, що газ дістаєте з Словаччини, що б ви непомерзли зимою і цей газ переходить через території Польщі і Словаччини там, где живуть лемки? А ваші слова пусті, що "Всі свідомі українці чудово знають, що таке "Операція Вісла". Якщо б не були ваші слова пусті і Україна мала б свідомих українців, так лемки б діставали такі права і таку політичну піддержку, як Кримські татари від України.


неД.О.журналіст) 2017-06-16 / 21:58:47


Рожева мрія ідіота)


Микола 2017-06-16 / 21:01:17
ще мало, і ера скакунів з неД.О.журналістами відійде в минуле,... Цикл, так сказать!!!

Автор 2017-06-16 / 19:01:01
наті
Всі свідомі українці чудово знають, що таке "Операція "Вісла". Бо це біль і трагедія українського народу.
Сепаратистами називають не лемків загалом, а ту їх частину, яка, спокусившись на гроші, підпрацьовує на інші держави творенням зручного для них кишенькового народу - на Росію, Польщу, Словаччину.

ната 2017-06-16 / 08:52:59
Автор ви колись читали про Віслу чи чули розповіді лемків? Якщо не чули то подивіться сотні відео, статей а потім їх сепарами називайте.

Земляк 2017-06-16 / 08:22:16
Сидор нехай йде в Москву i не баламутить патриархат!

О.Д. 2017-06-16 / 01:42:44


До "лемко"

Шліть, хто вам забороняє?

Але спершу навчіться писати без капслока. Бо великі букви вам ані мудрості. ані значущості не додадуть


О.Д. 2017-06-16 / 01:41:56
Степан 2017-06-15 / 18:36:0
На оце ваше "повна брехня" вже вам відповів у Фейсбук. Зрештою, візьміть текст з лемківськог7о видання, який наводиться як ілюстрація, і завважте, що Сидора називають гостем. Цього мало, аби зрозуміти приязність стосунків з цим агентом ФСБ?
Так, гість буває і небажаним. Але щось з цієї інформації не видно, аби Сидора з тієї акції накопали в гузицю. От тільки не дублюйте мені тут ту ж дурницю, що і в Фейсбуку - про гостинність і т.д.

Степан Крук 2017-06-15 / 23:44:09
Чорт ( а не Бог) з цим Сидором !А ось Хрестовоздвиженський кафедральний собор стопудово повинен перейти у власність УПЦ Київського патріархату. В центрі Ужгорода гундяївський сепаратистський клондайк - це не порядок!

СМІХОТА... 2017-06-15 / 23:09:30


Коментар видалено за зловживання багатоніковістю. 

Ви вже, будь ласка, визначіться, чи ви лемко, чи СМІХОТА.


Корятович 2017-06-15 / 23:02:34
А що піп Сидор пірається сьогодні як 'лемкосрачем'? А я думав що він разом зі своїм боживольним соратником, Прем'єр Міністром, вважаються 'русиносрачами'?...:-)

лемко 2017-06-15 / 19:52:47
МОЖЛИВО ПОТРІБНО ПРИСЛАТИ ЦЮ СТАТТЮ ЩО ВИ ПИШЕТЕ ПОЛЬСЬКІЙ ВЛАДІ КОТРА ФІНАНСУЄ ЛЕМКІВ І ЦЮ ОРГАНІЗАЦІЮ! ХАЙ ВАШ САЙ ТРІШКИ ПО СУДАМ ПОСУВАЄ!

Віталій Грегор 2017-06-15 / 18:49:17
в'язниця давно вже плаче за цим сепаратистом!

До степана 2017-06-15 / 18:48:05
В статті написано є Лемки-Українці, які збирають гроші для ЗСУ. До них претензій немає! Але є й лемки-путінські пополизателі, сепаратюги, ФСБешні агенти, які є 5 колоною кремля. Так і у нас є русини-українці, такі як я і до них претензій нема! А Є такі як сидор - ФСБешний агент ....

Роман 2017-06-15 / 18:41:24
Горбатого могила справить

Степан 2017-06-15 / 18:36:01
Повна брехня. Отець Сидор здійснив приватну поїздку в Польшу. Його ніхто не запрошував на відзначення лемками депортації лемків (операція "Вісла") в 1947 році. Лемки в Польші офіційни визнані національною меншиною і їхні громадські організації фінансуються за рахунок програм Євросоюзу по підтримці національних меншин. Лемки дуже негативно відносяться до одного з виновників депортації - Росії. Лемки у своїй діяльності підтримують єдність України.
Панове, чому ви такі близорукі і продовжуєте розпалювати, відкритою брехнею, ворожнечу між слов'янськими народами? Бачу не має у вас нічого святого.

НОВИНИ: Політика

04:46
/ 3
У День Незалежності закарпатців запрошують на 5-у світанкову "Молитву за Україну"
14:47
/ 3
Порошенко підписав розпорядження про звільнення голови Перечинської РДА, що вчинив "п'яну" смертельну ДТП
10:07
/ 21
КМКС просить ЦВК створити на Закарпатті на виборах-2019 окремий "угорський" округ
06:40
/ 19
Угорщина. Ворожа риторика триває...
18:49
/ 5
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 4
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 5
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 3
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 9
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22