Голова Закарпатської ОДА Москаль і нардеп Горват заявили готовність взяти на поруки звинуваченого в корупції мера Чопа Самардака (ФОТО)

Відповідні клопотання були оголошені сьогодні в ході засідання Апеляційного суду Закарпатської області.

Голова Закарпатської ОДА Москаль і нардеп Горват заявили готовність взяти на поруки звинуваченого в корупції мера Чопа Самардака (ФОТО)

"Голова Закарпатської ОДА Г.Москаль вніс клопотання про готовність взяття під особисте зобов'язання особи підозрюваної в хабарництві - мера Чопа В.Семардака. Про готовність взяття на поруки вніс клопотання і Народний депутат України Роберт Горват", - повідомляє із зали судових засідань присутній на процесі громадський діяч Віталій Грегор.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні Апеляційний суд Закарпатської області розглядає апеляцію взятого під варту із визначенням розміру застави в 1 млн грн підозрюваного в корупції мера Чопа Валерія Самардака. Окрім голови Закарпатської ОДА, в суд також прийшли нардеп Роберт Горват, голова облради Михайло Рівіс, депутат облради Мирослав Білецький. Всі вони є однопартійцями Валерія Самардака і представниками президентського "Блоку Петра Порошенка".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 31 травня підозрюваного в хабарництві мера Чопа Валерія Самардака суд постановив тримати під вартою із заставою в 1 млн грн.

Згодом, під час зустрічі із псевдоактивістами та псевдожурналістами Г. Москаль у властивий йому спосіб пообіцяв, що мера Чопа готуються брати на поруки і вносити за нього заставу.

13 червня 2017р.

Теги: поруки, Москаль, Горват

Коментарі

Вуву 2017-07-02 / 06:56:39
А єлі зловлять маскаля ... То тоді на поруки його візьме самрдак.
...Такі найівні як дітваки...

Вуву 2017-07-02 / 06:53:07
Дідусь хвалиться внукові ....я сьогодні так добре спав снились кольорові сни і так літав , літав.
Внук до діда...
Скільки разів тобі треба нагадувати що твоє снотворне ,.. на другій і поличці.

Вуву. Пенсіонерові 2017-07-02 / 06:47:13
Єслі чесно ... Ви харашо приняли на грудь ... Чи просто обкурились...?
(Ілі то і другоє)

констатація 2017-06-21 / 03:25:19
Мудачисько Горват обирався від Чопа, чи від Ужгорода?

Пинзіяш 2017-06-20 / 13:28:29
Йой, а кить я попадуся на взятці, то Гена Генович ай усі чыновники и мене прийдут от суда отбивати ай на порукы брати?

пенсіонер 2017-06-17 / 19:29:24
З такими представниками влади ми побудуємо рай в Закарпатті.
З ними ми йдемо в світле цивилізоване европейське майбутнє.
Лише з такими як Москаль, Самардак та Ступачка нас очікують в Європі. Це наша гордість і надія.

Вуву 2017-06-17 / 07:05:57
Шкода що це не волинь ... Там би йім дали такого перцю ... Що повтікали через задні двері хто куди....
І щось взагалі "карпатсська січ"... Нічого не січе і не просікає ...ну це певно до осені .... Коли прийде сезон
FUCKeльних маршів.

Byby 2017-06-17 / 06:58:14
Якщо злодійі так відверто беруть "на поруки"... Цеж треба... Де таке ... За злочин , за злодійство в кримінальному кодексі є ...
А президент йіх покриває бо вони всі з однойі партійі БПП ... То чому неможна нарешті сказати відкрито що наш президент злодій ?
І чим ця злодійська партія БПП краща за інші злодійські партійі що і по сьогодні засідають у ВР... І батьківщина і опозиційники ...
Потрошенко точно хоче щоб був ще раз майдан ...
Верной дорогой яника ідйотє товарісщі...

Лівий сектор 2017-06-15 / 21:26:28
Чепуха. Самардака пришли защищать те, кто вместе с ним кормится с городского бюджета. Понятно, что жопу рвут. Гена Москаль своим тупым ментовские умом не может догнать, как это его человека посадили. Но скоро, буквально на днях Москаля с области уберут советником президента. И Самбардак все равно будет сидеть.

ЦІЛЬОВІ 2017-06-15 / 13:07:28
Не тільки вовки ситі і вівці цілі. Але й щуку кинули у річку...

корупціонер 2017-06-14 / 23:31:53
Дуже добрі часи настали для нас усіх чиновників -корупціонерів: брати хабарі і ні за що не відповідати! Адже раніше влада та правоохоронні органи висували в суд по таким справам громадських обвинувачів, а суди гатили великі строки, а наразі правоохоронні органі на чолі з прокуратурою та губенатором Москалем офіційно, правда,нібито безкоштовно, нас заповзятливо захищають та беруть ще й на поруки, щоб невмируща корупція серед нас квітла буйнощодня і щоночно!

Олексій 2017-06-14 / 13:26:07
Вже вкотре пропоную провести тестування на поліграфі (детекторі брехні) Самардака В.В. і довести всім його невинуватість. Також можна протестувати і того, хто давав йому хабар. Правду буде встановлено з точністю до 97 відсотків.

Вуйко 2017-06-13 / 20:32:13
Посадити всіх і там хай берут один одного на поруки!

Чоп 2017-06-13 / 18:59:31
Нам не потрібен мер хабарник у нього ніколи не було авторитету у Чопі...лиш прозавсько .. покимон злодюга!!!

Правда 2017-06-13 / 18:47:27
ви дивитесь цирк? ні, я в ньому живу!

гидко 2017-06-13 / 15:31:22
Москаль сподобався цим недоактивістам-недолюдкм, але опустився в очах всіх нормальних людей

Ціля 2017-06-13 / 15:04:16
Москаль опер ! Щоб сподобатись "активістам" виступив у суді . Попередньо домовившись з суд'ями про відмову на його прохання . І вовки ситі і вівці цілі .

RL. 2017-06-13 / 14:44:45
яка пальонка
ну навіть нічого вже й доказувати не потрібно )

????? 2017-06-13 / 14:17:58
Чиновники в робочий час захищають свого колегу-хабарника.
Москаль, Рівіс і компашка, це ваше дно, чи впадете ще нижче?

Робін 2017-06-13 / 13:12:14
Невже такий безпрецедентних можливий в правовій державі щоб посадовці тиснули на суд і визначали хто винен а хто ні . Красти можуть лиш члени БП П позор. . Всі хто там прийшли із Чопа це колишні комуняки,риги контрабандисти, подивіться там і Коля ,,дана'ь контрабандист сигарет чик який мае фінансові труднощі і рішив їх зараз вирішити за рахунок Самардака а хто не знає що у нього робиться у кафе,,Дана' , там треба попрацювати добре службам і все виясняти Ні одна людина із тих гавнюків не була на майдані . ,а тепер вилізли . Побачимо як вистоїть суд , поступити по закону чи піддасться тиску, рижа курка Ступачка рулить.

НОВИНИ: Політика

18:06
Комітет ВР затвердив закон про створення Антикорупційного суду, але дві вимоги "Венеційки" не проголосовано
13:33
/ 3
Москаль каже, що уряд Гройсмана займається "свинством"
13:14
/ 3
Новий уряд Орбана на першому засіданні прийняв "Меморандум захисту закарпатських угорців"
20:25
/ 5
У ТУКЗ зраділи відкликанню Порошенком законопроекту щодо подвійного громадянства
17:19
/ 3
Порошенко відкликав закон щодо громадянства українців, що брали участь у виборах в інших державах
16:11
/ 4
МЗС України відкликало "закарпатського" консула в Гамбурзі на час службового розслідування
22:26
/ 10
Українофоб Шарій розкрутив скандал з антисемітизмом "закарпатського" консула в Гамбурзі
16:36
/ 19
В Ужгороді п'яний "АТОшник" Ратушняка під дулом автоматів з матюками проривався у військову частину (18+)
16:03
/ 21
Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати
02:59
/ 1
В ОБСЄ заперечили необхідність посилення патрулювання в спокійному Закарпатті
05:17
/ 3
Один з лідерів української громади Угорщини незаконно їздив до Криму
02:54
/ 6
Візит премʼєр-міністра України Гройсмана на Закарпаття заплановано на 11 травня
10:35
Про загострення гібридної війни та конфлікт "політик пам’яті" говорили на міжнародній конференції в Ужгороді
06:33
Закарпатці можуть отримати грант на основі "скандальної" ст. 7 закону України "Про освіту"
04:16
/ 12
В Ужгороді за участі високопосадовців країни, що блокує європерспективи України, урочисто відкрили Угорський дім
01:44
/ 8
Чеху, що писав про сепаратистів Донбасу і "проблеми русинів Закарпаття", заборонили в'їзд до України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто