Закарпатські псевдоактивісти та псевдожурналісти прийшли до Москаля захищати мера-хабарника Чопа (ВІДЕО)

Москаль готовий взяти його на поруки і розповів про свої плани і активну участь у захисті звинуваченого у корупції чиновника-однопартійця.

Закарпатські псевдоактивісти та псевдожурналісти прийшли до Москаля захищати мера-хабарника Чопа (ВІДЕО)

Цілий ряд псевдоактивістів, що з часів попепеднього режиму "співпрацюють" з нереформованими правоохоронними органами Закарпаття, сьогодні прийшли до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з метою захистити міського голову Чопа Валерія Самардака.

Останнього, як вже повідомляло Закарпаття онлайн, за рішенням суду взято під варту з можливістю внесення застави в 1 мільйон гривень. Зроблено це в рамках розслідування корупційної справи в мерії Чопа, публічним початком якої стало затримання на хабарі чиновника та депутата Чопської міської ради.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, призначені до розгляду сьогодні, 6 червня, апеляційні скарги захисника на ухвали слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, суд відклав на 13 червня.

Участь в зустрічі взяв цілий ряд псевдоактивістів та псевдожурналістів, відомих активною участю в замовних та провокаційних акціях - Лариса Ступак, Іван Данацко, Павло Павлов, В’ячеслав Харченко, Павло Федака, Ярослав Сайкевич, Микола Желізняк та інші, зокрема і представники команди затриманого мера. Підмінюючи слідство і суд, вони наголошували на невинуватості В.Самардака і вимагали підтримки його членами його партії, "взяти на поруки, написати якісь такі документи, щоб слідство і суд повірили".

За словами П.Федаки, у зв'язку перенесенням розгляду апеляції на 13 червня, ще тиждень голодувати В.Самардаку "буде не дуже комфортно".

Як заявив Г.Москаль, ніхто В.Самардака не "бросив", шукають "легальні", задекларовані гроші (або готівку, або з банківського рахунку) для застави, яку б, за словами "губернатора", відразу повернули на рахунок тій людині, яка її внесла.

"До 17-го ми все підготуємо, - заявив Г.Москаль. - Я думаю, що ми заявимо таке "ходатайство" - про те, що ми берем його на поруки. Но якщо суд "відклоне", то ми на другий випадок готуємо заставу. Ми збираємо підписи, ви збирайте групу підтримки".

Пізніше в ході розмови Г.Москаль повідомив, що "ми вже знайшли ту людину, яка легально внесе заставу".

Під час цих слів несподівано впало зображення Державного герба України - тризуба, що стояло на столі поруч.

Звинувачення В.Самардака в корупції Г.Москаль назвав "плєвком в його сторону", "оскільки БПП (партія Блок Петра Порошенка "Солідарність" - ред.) його видвигало".

"13-го ми будемо на суді, ми будемо з особами, які візьмуть їх під особисту поруку. Ну, якщо то.., прийдеться внести міліон, щоб він був на волі", - повідомив Г.Москаль.

Зі слів Г.Москаля, сьогодні у нього буде прокурор Закарпаття, щоби "не вийшло так, що влада - в одну сторону, а прокуратура - в другу... Щоб ми в унісон працювали. Зара я передзвоню голові суду, що це за бардак", що недвозначно сприймається як тиск на правоохоронні органи.

Загалом, як прийнято казати у таких випадках, "зустріч пройшла у теплій і дружній обстановці".

Детальніше - у відео:

06 червня 2017р.

Теги: Самардак, хабар, псевдоактивісти, псевдожурналісти

Коментарі

вероника 2017-07-23 / 23:06:09


Caps lock. Коментар видалено. Спробуйте писати нормальними буквами. Адмін


правда ИРИНА 2017-07-23 / 22:17:07
ЦИ Ж РОГУЛИ СИДЯТЬ ЗАРАЗ У СОЦ,МЕРЕЖИ И ПИШУТЬ БРЕХНИ НА АКТИВИСТИВ--ПРОДАЛИ З ЯНУКОВИЧЕМ НАРОД И ЗРОБИЛИ ВИЙНУ---ЗЕКИ ЦЕ БАЛОГА И ОДПАРТИЙЦИ ПАРТИИ РЕГИОНИВ

правда ИРИНА 2017-07-23 / 22:14:47
ни один активист не мае за собою криминальних сторинок-- ЦЕ ВСЕ ШОЗОФРЕНИЯ ВИД БАЛОГИВСЬКОГО КОДЛА, ЯКЕ НИЧОГО НЕ ЗРОБИЛО ЛИШЕ КРАЛО И ЗРОБИЛО ВИЙНУ--А МОСКАЛЬ ВЕЛИКА ЛЮДИНА--ЧЕСТНА -БАГАТО РОБИТЬ ХОРОШИХ СПРАВ ДЛЯ ЗАКАРПАТТЯ--ДЯКУЮЧИ АКТИВИСТАМ И МОСКАЛЮ НАЛАГОДЖУЕТЬСЯ ЖИТТЯ В ЗАКАРПАТТИ, при БАЛОЗИ ОДНИ РОГУЛИ ВСЮДИ СИДИЛИ

правда 2017-07-23 / 22:07:18
честни и порядни - активисти, а балогивське кодло жаба давить от воно и активизоване у соц,мережи

Вася 2017-06-23 / 09:53:53
Просто бухало!

... 2017-06-11 / 10:54:30
клоуни а не активісти. косять бабло ці активісти, це рекет по новому

Міжгіря 2017-06-11 / 09:24:17
Майже бухий дідо , халяву любит знаю ЩУР.

патріот 2017-06-09 / 01:15:09
Президент України сам цинічний злодій, тому на посади призначає відповідних

Міла 2017-06-08 / 23:54:40
Невже Президент Украіни не бачить,що Москаль ціничний злодій в погонах! Хам та перевертень,який экономічно зґвалтував Закарпаття та разом з своім багаторічним радником Галасом ошукують закарпатців. Злодійська "феня" у розмові з ним не піддається ніякий критиці.

Професор Преображенський 2017-06-08 / 21:18:43
Ваня,фууу!Ваня,сидіти!!Ваня,фуу бо вижену!!!
Збіговисько Шарикових,це "Собаче серце" онлайн!
ПЕЧАЛЬКА

Ужгородка 2017-06-08 / 20:58:05
Це вже не смішно,коли зеки з губернатором в обласній адмістрації "розрулюють ситуацію",це біда!..

ось так 2017-06-08 / 19:53:11
Ну що, всі побачили реалії "москальської" влади? Це те, що не прикриєш вишиванкою і фестивалями

Закон не для всіх 2017-06-08 / 18:19:48


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Роман Каптола 2017-06-07 / 18:42:28
Мене у лютому затримали на хабарі. Я взяв нещасні 400 доларів бо на свадьбуми треба було.
Москаль мене обзивав тоді як устаннього лисого пса тоді! А зараз дає вказівки захищати. Де справедливість?
http://zakarpattya.net.ua/News/167169-Holovnoho-vykonavtsia-viddilu-DVS-Tiachivskoho-raiupravlinnia-iustytsii-zatrymaly-pry-oderzhanni-400-dol-khabara-FOTO

Степан Крук 2017-06-07 / 16:36:00
Напрошується думка! Якщо мера Чопа змушений захищати натовп, чи не означає це, що від нього відмовилися адвокати? Тоді чому: а). Справа безперспективна для захисту. б). Меру нема чим платити адвокатам - всі гроші до копійки вилучила СБУ. в). Адвокати категорично відмовляються від "брудних" грошей мера.

Галасу 2017-06-07 / 16:11:50


Хамство і флуд. Коментар видалено. Адмін


ужгородець 2017-06-07 / 16:08:22
Достало вас, писати будете ?? Дебіли, хіба тут писанина допоможе ?
Попитайтеся сусідів-мамалижників із-за Тиси як це робиться.

Робін 2017-06-07 / 15:43:45


Коментар видалено. Адмін


Ярослав 2017-06-07 / 15:10:12
А, що Галас може зробити? Москаль Колеснікова слухає, Ланя, Мургу і Лунчена, у Галаса стільки грошей не має.

Галасу 2017-06-07 / 15:00:15
Ярославе Васильовичу, а тобі не ганьба?

НОВИНИ: Кримінал

21:31
/ 3
Поліція опублікувала "портрет" мукачівця, що втік з-під варти в лікарні Ужгорода
21:17
У Виноградові зіткнулися Lada і Ford
17:16
/ 8
Біля Мукачева патрульні затримали п'яного монаха, якому "Бог дав права"
16:50
Неподалік Голубиного патрульні виявили "колег" нелегалів, вже затриманих уночі
16:38
/ 1
Винуватець ДТП в Берегові втік з місця події, а коли знайшли, заявив, що випив вже після аварії
13:30
/ 3
В Ужгороді з-під охорони в лікарняній палаті втік ув'язнений
12:46
/ 3
Адвокатові, затриманому з підозрою на передачу хабара судді Берегівського райсуду, призначено цілодобовий домашній арешт
12:27
/ 6
Поліцейський з Виноградова, підозрюваний у вимаганні 50 тис дол за "кришування" нарколабораторії, вийде під заставу в 130 тис грн
12:17
Зупинений за порушення ПДР перевізник трьох нелегалів викинув з авто балаклаву та рацію
11:42
На Закарпатті в словака вилучили 249 старовинних листівок, найстаріша з яких датована 1881 р.
17:12
/ 12
На Закарпатті "накрили" мережу підпільних газових АЗС з добовим оборотом у 150 тис грн
15:15
/ 2
У Мукачеві підприємець силою "перепаркував" автовишку Мукачівського РЕМу
14:23
/ 1
На Закарпатті сомалійця за намагання переправити до ЄС ефіопів засудили до 7 років
13:55
/ 37
У Стужиці на Великоберезнянщині застрелили одного з колишніх членів банди Копчі
13:28
На "Лужанці" українця затримали на вкраденій у червні в Словаччині "Шкоді"
09:17
В Ужгороді розшукали іноземця, підозрюваного в крадіжці грошей зі спальної кімнати дівчини
03:01
/ 1
Під Ужгородом після зіткнення з Audi Volkswagen перекинувся на бік
02:30
/ 1
За добу патрульні затримали трьох осіб із "речовинами, схожими на наркотичні"
22:47
/ 1
Організаторів врізки у нафтопродуктопровід на Закарпатті арештували з можливістю застави по 345 тис грн
17:42
/ 1
У Києві безхатько з Закарпаття підп'януруч зарізав свого сусіда по землянці
17:39
В Ужгороді вантажівка смертельно наїхала на чоловіка, котрий переходив дорогу в невстановленому місці
16:36
/ 21
У Берегові на хабарі затримали суддю райсуду
15:58
/ 1
На Закарпатті з початку року за хабарництво затримано 15 посадовців різного рівня
15:54
/ 2
На Тячівщині чоловік із ревнощів побив вагітну дружину, через що вона померла разом із ненародженою дитиною
15:39
/ 59
Частина поліцейських, викритих на "кришуванні" нарколабораторії у Виноградові, – у бігах – прокуратура
» Всі новини