"Бавка" потішить маленьких глядачів в Ужгороді прем’єрою вистави "Чарівні слова"

28 травня у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок відбудеться прем’єра нової вистави "Чарівні слова", яку поставила режисер – заслужена артистка України Наталія Орєшнікова, а як автор сценографії дебютувала молода талановита ілюстраторка дитячих книжок Олена Бугренкова.

"Бавка" потішить маленьких глядачів в Ужгороді прем’єрою вистави "Чарівні слова"

Закарпатські лялькарі разом із харківським драматургом Вадимом Довлетовим, автором сучасної п’єси "Чарівні слова", наочно доводять, що слова – матеріальні, тобто, як говорить українська приказка: "Який "добридень", таке й "доброго здоров'я". І якщо ти доброзичливий і привітний, то й до тебе будуть ставитися відповідно. В казках завжди відбуваються найнеймовірніші події, які, тим не менш, чомусь відповідають звичайним життєвим реаліям. І вихід із заплутаних казкових ситуацій часом лежить на поверхні й помітний неозброєним оком ... та не для всіх.

Маленький хлопчик Іванко несподівано потрапляє у казку, зустрічається з Хатинкою на курячих ніжках, Лісовою Відьмою і Триголовим Драконом, однак вони не поспішають допомогти хлопчикові повернутися до Мами – розгадкою виявляються прості, але надзвичайно важливі слова.

Ось про це (й не тільки) йдеться у казці, яка вчить бути ввічливим та чуйним і говорити тільки хороші слова близьким, друзям, знайомим, а насамперед – Мамі...

Головну роль Іванка (ляльку якого виготовив конструктор ляльок В’ячеслав Осавальчук) виконує провідний майстер сцени Микола Карпенко, у ролях – заслужена артистка України Елла Григор’єва та молода обдарована актриса Ярослава Яник. Художник по світлу – Ірина Осокіна, звукорежисер – Василь Джуган.

Вистава розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Початок показів традиційно об 11.00 та 13.00. Перед виставами будуть розіграні шість місць на "Театралізований туристичний тур Ужгородом "Машина часу", створений у рамках Міжнародного проекту "Подорожуючі ляльки", який відбудеться в Міжнародний день захисту дітей.

 

Ніна Малишка, театрознавець

24 травня 2017р.

Теги: прем'єра, Бавка, вистава

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини