В Ужгороді відбулося свято танцю, присвячене Міжнародному дню танцю (ФОТО)

У рамках Всеукраїнського науково-методичного семінару з проблем розвитку початкової мистецької освіти (хореографічне мистецтво), який проходить в Ужгороді, 29 квітня відбулося свято танцю, присвячене Міжнародному дню танцю, який, згідно з рішенням ЮНЕСКО, відзначають з 1982 року. До слова, саме у цей день народився французький танцюрист, хореограф, теоретик балету Жан-Жорж Новер (1727–1810).

В Ужгороді відбулося свято танцю, присвячене Міжнародному дню танцю (ФОТО)

Урочиста хода учасників хореографічних колективів на чолі з мажоретками Ужгородського коледжу культури і мистецтв стартувала від Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв, рухаючись набережною та пішохідним мостом, фінішувала на площі Театральній, де відбувся концерт.

Привітали усіх шанувальників хореографічного мистецтва та учасників дійства заступник начальника управління культури Закарпатської облдержадміністрації Ілдико Молнар та директор Дитячої академії танцю Ерік Сачко. 

Упродовж концертної програми глядачі мали можливість насолоджуватися народними та сучасними танцями. Серед учасників акції – зразковий ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат» (керівник  – заслужений працівник культури України Михайло Сачко), зразкова хореографічна студія «Мрія» Ужгородського районного центру дитячої творчості та  хореографічний колектив «Гармонія»  фітнес-центру «Гармонія» (керівник Алла Марошан), танцювальний колектив «Лілея» Ужгородської спеціалізованої ЗОШ №2 з поглибленим вивченням окремих предметів (керівник Євгенія Балега), учні першого класу хореографічного відділу Ужгородської дитячої школи мистецтв (керівник Василина Синичка), дитячий танцювальний колектив «Зефірчик–Зіраті» однойменного центру творчого розвитку дітей та дорослих (керівник Тетяна Ардельянова), ансамбль танцю «Пролісок» однойменного спеціалізованого навчально-виховного комплексу (керівник Наталія Змушко-Йовні), учасники танцювального клубу «Родем» (керівник Вікторія Іваницька) та зразковий хореографічний колектив «Наша файта» будинку культури села Сторожниця (керівник Мирослава Огразанська). Дійство завершилося флеш-мобом у виконанні вихованців Дитячої академії танцю (директор Ерік Сачко). 

Культурно-мистецька акція відбулася за підтримки та сприяння управління культури Закарпатської облдержадміністрації, управління у справах культури, спорту сім’ї та молоді Ужгородської міської ради та  Обласного організаційно-методичного центру культури.

Ольга Толвай,  провідний методист Обласного організаційно-методичного центру  культури

30 квітня 2017р.

Теги: танець

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини