Нарахування за одну відпрацьовану годину в цьому місяці становили 39,47 грн, що на 3,7% більше, ніж у грудні 2016р.
Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників установ державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, підприємств складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, підприємств транспорту, будівельних організацій, фінансової та страхової діяльності, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, з виробництва іншої продукції, з ремонту і монтажу машин і устатковання. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 10,2–50,2%, а на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції та комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – у 1,6 та 1,8 раза відповідно.
Водночас заробітна плата працівників підприємств поштової та кур’єрської діяльності, які надають інші види послуг, тимчасового розміщування й організації харчування, у сфері творчості, мистецтва та розваг, а також з виробництва інших транспортних засобів, іншої неметалевої мінеральної продукції, харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань не перевищувала 75% від середнього рівня по економіці області.
У січні 2017р. табельний фонд робочого часу становив 159 годин і порівняно з груднем 2016р. зменшився на 9,7%. Кожен працівник відпрацював у січні 132 години, що 10,5% менше, ніж у грудні 2016р. та на 3,9% більше ніж у січні 2016р.
Реальна заробітна плата, яка враховує зміни споживчих цін у січні 2017р. порівняно із груднем 2016р. становила 91,7%, відносно січня 2016р. – 134,3%, повідомили Закарпаття онлайн у Головному управлінні статистики у Закарпатській області.