В Ужгороді відбудеться четвертий концерт із циклу фортепіанних сонат В.А.Моцарта у виконанні Етелли Чуприк

Вона вже давно відбулася як прекрасна виконавиця і чудовий педагог, здобула всі можливі титули і відзнаки, виховала плеяду талановитих піаністів, працювала з відомими музикантами і творчими колективами, гастролювала в багатьох країнах світу, а торік була удостоєна високого звання народної артистки України.

В Ужгороді відбудеться четвертий концерт із циклу фортепіанних сонат В.А.Моцарта у виконанні Етелли Чуприк

Уродженка Виноградова, Етелла Чуприк вже багато років поспіль живе у Львові. Але в 2010 році без вагань пристала на пропозицію стати солісткою Закарпатської обласної філармонії, вважаючи за велике щастя грати для земляків. І з тих пір виконавиця незмінно радує закарпатців своїми новими музичними проектами. Втім, географія концертної діяльності пані Етелли виходить далеко за межі одного чи двох міст: її радо вітають як у Виноградові чи Берегові, так і в Києві та за кордоном. 

У новому році солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк продовжить розпочатий торік цикл фортепіанних сонат В.А.Моцарта. І 2 лютого о 18.30 у філармонії відбудеться четвертий концерт із цього циклу, де будуть виконані Соната № 10 До мажор, Соната № 11 Ля мажор, Соната №12 Фа мажор та Соната № 13 Сі бемоль мажор. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. 

27 січня 2017р.

Теги: Етелла Чуприк, Моцарт, концерт, фортепіано

НОВИНИ: Культура

01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
23:32
/ 3
Духнович чи Духновіч?
01:29
У суботу в ужгородському скансені звучатиме дитячий "Веселковий передзвін" закарпатського фольклору
14:31
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгий список 2025 року
14:46
В Ужгороді оголосили прийом пропозицій на здобуття премії імені Петра Скунця
20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
» Всі новини