У Лопухові на Тячівщині Москаль особисто відкривав міні-ГЕС екс-"регіонала" "Васі-кіловольта" (ФОТО)

У вівторок, 22 листопада, в селі Лопухово на Тячівщині відкрили нову гідроелектростанцію на річці Брустурянка.

У Лопухові на Тячівщині Москаль особисто відкривав міні-ГЕС екс-"регіонала" "Васі-кіловольта" (ФОТО)

Розрізати стрічку і офіційно відкрити міні-ГЕС "Брустурянка", збудовану групою компаній "РЕНЕР", прибув особисто голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, народний депутат сьомого скликання Василь Ковач. та керівництво Тячівського району.

Як повідомляється, на реалізацію проекту пішло більше 5 років та 150 мільйонів гривень. Гідроелектростанція дериваційного типу функціонує вже місяць і має потужність 999 кіловат.

Як інформує Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕНЕР" (ТОВ "РЕНЕР") зареєстроване в місті Ужгород, на вул Фединця, 11 А.

Єдиним засновником підприємства з розміром  внеску до статутного фонду в 1 000 000 грн, як зазначається, є Ковач Сергій Васильович, цілком очевидно - екс-депутат Закарпатської облради, син екс-нардепа від Партії регіонів, екс-гендиректора ПАТ "Закарпаттяобленерго" Василя Ковача, відомого як "Вася-кіловольт".

Судячи з офіційного сайту групи енергетичних компаній "РЕНЕР", історія цього підприємтва "розпочалася у 2005 році і на сьогоднішній день компанія займає провідне місце у розвитку та впровадженні відновлювальної енергетики в регіоні, а саме у спорудженні сонячних та гідроелектростанцій з наступним виробництвом електричної енергії та передачею її місцевим локальним мережам.

На рахунку компанії 5 реалізованих проектів:

  • Гідроелектростанції: Мала ГЕС на р.Красна, Мала ГЕС на р.Шипіт та Міні ГЕС-2 на р.Шипіт

  • Сонячні електростанції: Сонячна електростанція "СЕ-1" та Сонячна електростанція "СЕ-2"

Судячи з того, що участь в урочистостях в Лопухові брав також депутат Закарпатської облради від партії "Відродження" Андрій Андріїв - брат міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, варто розуміти, що брати Андріїви є також є співвласниками  ГЕС "Брустурянка".

Про це свідчить також той факт, що прізвище Андріївих разом з прізвищем Ледида та Ковач фігурує в числі власників вищевказаних сонячних електростанцій "СЕ-1" та "СЕ-2" на Ужгородщині, зазначених серед проектів групи енергетичних компаній "РЕНЕР".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, родина Ковачів разом з екс-головою Закарпатської ОДА і екс-керівником закарпатських "регіоналів" Олександром Ледидою є співзасновником іншого підприємства, що забудовує міні-ГЕСами річки Закарпаття, - ПП "Комерцконсалт".

23 листопада 2016р.

Теги: ГЕС, Брустурянка, Лопухово, Ковач, Геннадій Москаль

Коментарі

ghfjeidk 2016-11-28 / 08:41:59
мали ся повісити на туту ленту

попередньому коментатору 2016-11-26 / 14:39:37
Які робочі місця, дурню? У Нижньому Бистрому на міні-ГЕС працюють двоє чоловік, серед яких і колишній голова, який віддав річку під будівництво. Риби нема, води нема, річка тоне у смітті - http://zakarpattya.net.ua/News/163798-Navchene-dosvidom-Nyzhnoho-Bystroho-Horinchevo-na-KHustshchyni-vyslovylosia-proty-budivnytstva-mini-HES-DOKUMENTY-FOTO
Там, де є ці ГЕСи, вже ніколи не буде туристів. А це ї і втрата робочих місь.

Включай мозги, неборе, кідь вони в тебе є

до степана крука 2016-11-26 / 10:28:55
Добре сидіти собі ситому, в файному вароши, в теплій квартирі на дивані, корчити із себе "світоча" та писати "мудрі речі" ... Ти лиш пуйди, шановний, в Лопухово, та створи для місцевих людей робочі місця з достойною зарплатою, а для місцевого бюджету відрахування у вигляді податків і зборів...
А далі будеш мудрувати-коментувати....

до Гуцула 2016-11-26 / 10:16:31
Шановний, не знаю як тебе там звати, так от Шановний, перед тим,як писати свої "високомудрі" речі, почитай історію. В Кобилецкій Поляні, аж до шістдесятих років існувало 2 ГЕС, одна на Середній Ріці, друга на Крайній Ріці. І ці дві ГЕС живили на той час арматурний завод і селище, а побудовані ГЕС були ще до війни... Вивчай історію рідного краю, мудраче!!!

By. By 2016-11-25 / 02:03:29
Nata. Skazhu. Tu. Dozhevesh. Do. 2050. Roky???

Кокіш Кольок 2016-11-24 / 13:53:32
А шо ми в Рахові недамо їм цим прихвостням Янека побудовати геси ніякі

до короля 2016-11-23 / 16:55:27
та ше люди лоханулися в Т. Поляні, бо зробили майдан, стояли 3 дні, думали головний майданівець за село переговори з Андріївами і Ковачем веде, а він за свою задницю подбав, бо йому по дві тисячі грн кожен місяць платать, от так...така печалька.

Istvan 2016-11-23 / 14:28:11
Я бачив річку Брустурянку ще "на свободі". А теперь тече в закритому трубопроводі. Жах...

!!! 2016-11-23 / 13:30:40
хі-хі-хі прикольна 200-х сотка

анта% 2016-11-23 / 13:27:07
Андрiїви якого (я) приперлися на закарпаття??? Я не розумію їх що з Львішини вигнали? А ті другі поляки? Там всякі Карасі, Колбаси і.т.д ? Чого їм не сидится вдома? Чом там в себе геси не строять?

М@Х 2016-11-23 / 13:18:44
Дочитал до конца. Полный
пипец! ...Народ безмолствует, да
здравствует маразм!!!! Живу в США родом с родного закарпатья, капец что творится там! Если чё я подключюсь, я за любой кипиш креме валидола.

кума М 2016-11-23 / 13:08:46
на скільки знаю, зараз іде підготовка в Т. Поляні до референдума, хто за міні гес, а хто проти, от як пройде референдум тоді і ясно буде, будуть закривати люди міні гес чи ні, бо людей обдурили на всі 1000 % (!!!!!)

Король 2016-11-23 / 11:53:15
ну я теж и за те аби при свічках сиділи от тоді би зрозуміли що таке природа тай п москаль би закрив ті геси а сам ковач малий і старий ай той пуцер іван ковач який замінив полянськуй попаді грицика сіли собі на опу і тихо сиділи а ще той гакавий а-а-анацький ві-ві-віктор г-г-григорович ай най людям платять по 300 кіловат а не по 90 гривень за 300 кіловат

Степан Крук 2016-11-23 / 11:17:42
Для таких, як Ковач та Москаль потрібні ВЕС - велоелектростанції. Нехай крутять педалі і буде від них бодай мінімальний толк!

До Гуцул,Король 2016-11-23 / 10:55:24
Так а що не так з цими ГЕС??????

До Короля 2016-11-23 / 09:46:13
Треба аби жителі Т.-Поляни лише при свічках сиділи.Коли активісти боролися за збереженя природи, проти забудови ГЕС, тоді панки-зайди прийшли у село роздали по 90грн.на кожний будинок на оплату електроенергії,і всі жителі продалися.Мало того дозволили збудувати другу ГЕС.Все продають.Голос на виборах,совість,майбутнє для своїх дітей.Хай так і живуть.

ната 2016-11-23 / 09:37:00
Народ перестаньте заздрити. ГЕС і сонячні станції це майбутнє бо до 2050 заборонять використовувати вугілля на ТЕС і вони закриються

aaaaa 2016-11-23 / 09:33:05
Розясніть далекій від ГЕС людині. Ці гес працюють лиш на бумазі, чи в чому проблема?

Гуцул 2016-11-23 / 08:51:08
Ці Ригги Ковачі як ви пишете Кіловольти будуют і у нас на Рахівщині аж Пять Гесів !!!! в Костилівці, Діловому , Дві в Богданській долині і в Кибилецькій Пояляні , а бігає і дурить Гуцулів подарками від Кіловольтів такий собі збоченець і бузирант - Юрко Сасс , якоби депутат Райради від Ляшка Їх Юріст , але ми цього не допустимо в Рахфвщині

Вуйко з Лопухова 2016-11-23 / 08:43:51
Під видом боротьби з Кланом Балоги, наш мент Шубернатор просто віддав на пограбунок Закарпаття бандиту Блюку і Регіоналам Ковачам- Ледидам і Андріівим братикам Стрийським

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці