Центр «Вікно в Америку» провів спілкування англійською мовою у форматі, коли кожен спікер є непрочитаною книгою.
Юлія Буря, керівник центру «Вікно в Америку» в Ужгороді
Це «Жива бібліотека», де книжками виступають не звичайні книги, а люди та їх історії життя, або галузь, у якій вони є експертами. Розподілимося на групи, де люди переходитимуть від книжки до книжки. Сьогодні у нас є 4 герої. Це хлопець із 3 школи – представлятиме себе як президент свого закладу, буде волонтерка «Корпусу миру», хлопець розказуватиме про лідерство та дівчина розказуватиме як вижити у шкільних умовах.
Джей є волонтеркою «Корпусу миру» та приїхала в Ужгород із Нью-Йорк сіті. У нас вона спілкується у мовному клубі, волонтерить в управлінні молоді і спорту Закарпатської ОДА та радіє спілкуванню із колоритними закарпатцями.
Джей Хайле, волонтерка із США
Я тут розповідатиму про волонтерство, оскільки співпрацюю із «Корпусом миру». Такі заходи дають людям креативний простір для спілкування та практики англійської мови. Для мене це хороша можливість відчути себе потрібною як носій англійської.
Денис Дяків є активним учасником мовного клубу при «Вікні в Америку» у Закарпатській обласній бібліотеці. Бути однією із живих «книг» для хлопця почесно і він тішиться, що зможе покращити свій рівень англійської.
Денис Дяків, учень ЗОШ №15
Я активний діяч цього клубу, радий підтримувати заходи, які тут відбуваються, і такі цікаві теж. Буду книгою, яка розповідатиме про лідерство та лідерські якості, хто такий лідер і як ним стати.
«Жива бібліотека» один із перших заходів, які відбуваються до свята книги. Уже 30 вересня обласна бібліотека пропонує масштабне відзначення свого професійного свята.
Ужінформ