19 голосів представники оргкомітету віддали Києву, двоє були за Одесу, 1 член комісії утримався. Євробачення-2017 відбудеться у столичному Міжнародному виставковому центрі.
"Це була по-здоровому конкурентна й вільна боротьба міст, тому так затяглося визначення міста, яке прийматиме конкурс", – сказав Нищук.
У травні співачка Джамала, представляючи нашу країну на Євробаченні-2016, виборола перемогу й принесла Україні можливість приймати пісенний конкурс.
Заявки на проведення Євробачення подали 6 міст. Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Херсон представили промо-ролики, у яких ішлося, чому саме одне із цих міст повинно приймати конкурс.
У фінал відбору міста-господаря вийшли Київ, Дніпро та Одеса.
Раніше організатори планували оголосити місто, яке прийматиме Євробачення 1 серпня. Проте рішення постійно відкладали.
Серед головних вимог до проведення конкурсу – гарантування безпеки всім учасникам, членам делегацій та гостям Євробачення-2017.
Арена Євробачення має бути критою і вміщувати не менше 7 000 – 10 000 глядачів. Щонайменше 1000 кімнат у поруч розташованих готелях повинні бути доступні для усіх делегацій учасників упродовж усього періоду проведення Євробачення. Приблизно стільки ж номерів мають бути готові для акредитованої преси та фанатів події.
Організатори очікують також функціонування міжнародного прес-центру для роботи не менше ніж 1550 журналістів під час конкурсу.
Для них важлива сучасна транспортна інфраструктура: міжнародний аеропорт, наявність регулярного транспортного сполучення між аеропортом і містом, зручне транспортне сполучення в межах міста.