«Ми починали займатись паркуром рік назад. Цей вид спорту нас захопив тим, що він є екстримальним. І це нам просто по душі робити і це нам по душі», — каже Едуард, трейсер
«Спершу почав по гаражах стрибати, а потім подивились відео в інтернеті, як роблять сальто та вирішив спробувати. Спершу почало виходити і почав вчити інші сальто, тяжчі», — каже інший трейсер, Любомир.
Паркур належить до небезпечних видів спорту. Втім, хлопці не з боязких, не хочуть зупинятися на досягнутому. Не дивлячись на те, що батьки не особливо підтримують їх у цьому, оскільки бояться за здоров’я дітей, хлопці хочуть іти далі і вдосконалювати свої вміння. Втім, без травм у такому екстримальному спорті не обійтись.
«З коліном. Буває, інколи, коли я стрибаю дуже сильно, воно в мене, буває, вискакує в інший бік. Ну це дуже боляче. Ну а так, таке, максимум на спину впасти або ще щось», — розповідає Едуард.
«В мене було серйозно. Перелом. Мені навіть операцію робили», — ділиться "наболілим" Любомир.
Щоб почати займатися паркуром, потрібно неабияк над собою працювати, побороти страхи і завжди вдосконалюватись.
«Побороти свій страх. Для того, щоб щось навчитись треба спробувати. А, якщо людина не спробує. Вона не зробить», — Любомир, трейсер
Паркур – це вид спорту для тих, хто прагне неабияких емоцій і вражень. Це заняття для енергійних та відважних. Паркур — це ще і філософія: у житті немає меж, є тільки перешкоди.
УжІнформ