Мета мистецької акції – відродження та популяризація цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей із багатодітних сімей, збереження народних традицій та історичної спадщини, привернення уваги суспільства, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до проблем багатодітних родин.
Фестиваль уже став традиційним, продемонструвавши кращі зразки дитячої творчості. За його результатами виявляють та підтримують талановитих дітей, розвивають творчі навики та здібності у різних видах мистецтва.
Учасники фестивалю-конкурсу демонстрували свої здібності та ділилися вмінням творити дива. Присутні спостерігали за різнобарв’ям талантів, які проявлялися у вмінні виконувати пісні, гуморески та хореографічні етюди.
Цьогорічний конкурс-фестиваль проводився за наступними номінаціями: «Музичне виконання», «Патріотична пісня», «Вокальне мистецтво», «Художнє та авторське виконання», «Хореографічне мистецтво», «Оригінальний жанр», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». У кожній номінації визначено призові місця. Переможці фестивалю нагороджені грамотами, заохочувальними подарунками, а також путівками в оздоровчі заклади нашої області. Всі учасники отримали за активну участь у фестивалі заохочувальні призи.
Конкурсні виступи та роботи учасників образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли представники культури і мистецтва та департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації. Голова журі – директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, члени журі – головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Неля Машкара; начальник відділу сім’ї та дітей департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Оксана Пагулич; заслужений працівник культури України, художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук; мистецтвознавець, лауреат премії імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, старший викладач кафедри «Живопису» Закарпатської академії мистецтв Роман Пилип; провідний методист відділу народної творчості та аматорського мистецтва Обласного організаційно-методичного центру культури Мар’яна Чегіль; заслужений працівник культури України, голова президії ради директорів шкіл естетичного виховання Закарпатської області, викладач Ужгородського державного музичного училища імені Д. Є. Задора та Ужгородського коледжу культури і мистецтв Леонтій Ленарт.
З привітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернулися директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук та начальник відділу сім’ї та дітей департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Оксана Пагулич.
Журі одноголосно визначило переможців, якими стали:
– у номінації «Патріотична пісня»:
І місце – Маліков Валентин (с. Тур’ї-Ремети Перечинського району);
ІІ місце – Єршова Олександра (смт Міжгіря), Палош Гойнолка (м. Виноградів);
ІІІ місце – Микуляк Валентина (смт Великий Бичків Рахівського району).
– у номінації «Вокальне мистецтво»:
І місце – Черничко Михайло (с. Осій Іршавського району);
ІІ місце – Дьордяк Іван (с. Вільшани Хустського району);
ІІІ місце – Костюк Іван (смт Міжгір’я).
– у номінації «Музичне виконання»:
І місце – Мандзюк Юлія (м. Свалява), Порада Олександр (м. Хуст);
ІІ місце – Петрінко Іванна (с. Драгово Хустського району);
ІІІ місце – Хрущ Анна-Марі (м. Ужгород).
– у номінації «Художнє та авторське виконання»:
І місце – Воробканич Іванна (с. Лоза Іршавського району), Петрінко Іванна (с. Драгово Хустського району);
ІІІ місце – Куштан Анастасія (с. Невицьке Ужгородського району).
– у номінації «Хореографічне мистецтво»:
І місце – Гуляна Світлана (с. Заріччя Іршавського району), Кузьма Василь (с. Заріччя Іршавського району).
ІІ місце – Павлюк Ангеліна (м. Рахів);
Павлюк Антоніна (м. Рахів).
– у номінації «Образотворче мистецтво»:
І місце – Тершак Ганна (м. Мукачево);
ІІ місце – Кепша Світлана (с. Великий Раковець Іршавського району);
ІІІ місце – Пацкан Вікторія (с. Золотарьово Хустського району).
– номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:
І місце – Богдан Каріна (м. Мукачево),
Лендєл Євгенія (м. Іршава);
ІІ місце – Ганчіч Неля (с. Ільниця Іршавського району);
ІІІ місце – Чайнікова Андріана (м. Рахів),
Воробканич Іванна (с. Лоза Іршавського району).
Людмила Веклюк, завідувач відділу інновацій та соціально-культурних програм, технологій і культурно-дозвіллєвої діяльності Обласного організаційно-методичного центру культури
Lena 2016-06-14 / 21:44:41
Вибачте,будь-ласка,а чому тут не вказано переможців у номінації "Оригінальний жанр"?