Черговий номер щоквартального вісника "Культурологічні джерела" вийшов з друку на Закарпатті

Днями вийшов у світ черговий номер щоквартального вісника «Культурологічні джерела» Обласного організаційно-методичного центру культури.

Черговий номер щоквартального вісника "Культурологічні джерела" вийшов з друку на Закарпатті

На його сторінках традиційно знаходить своє відображення культурно-мистецьке життя нашого краю, знакові події, що заслуговують увагу. Понад 20 авторів діляться своїм баченням подій, що відбуваються, баченням життя. Серед них відомі культурологи краю Михайло Митровка, Василь Габорець, Василь Кобаль, науковці Іван Хланта, Василь Андрійцьо, Тетяна Чонка, письменники Василь Шкіря, Василь Кузан та інші.

В номері опубліковані статті ювілейні статті про музиканта Віктора Шостака, самодіяльного митця Василя Ловску, працівника культури Василя Плоскіну, культуролога Василя Габорця та інших відомих людей, що роблять свій вклад у культуру нашого краю, України.

В цьому номері своїми статтями деб’ютують методист-організатор Мукачівського міського будинку культури Вікторія Лаутнер, етномузиколог, викладач Ужгородського державного музичного училища ім.Д. Задора Віра Мадяр-Новак, викладач Ужгородського коледжу культури й мистецтв Людмила Ухач, директор будинку культури села Рокосово Ольга Поп.

Вісник знайомить читачів із культурою Закарпаття, вміщує статті про мистецькі колективи, музикантів та композиторів, визначних діячів культури і мистецтва, носіїв культури та народних умільців.

Над оформленням видання попрацював відомий графік Микола Дем’ян.

 

Володимир Мишанич для Закарпаття онлайн

26 квітня 2016р.

Теги: джерела, вісник, друк, номер

НОВИНИ: Культура

01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
23:32
/ 3
Духнович чи Духновіч?
01:29
У суботу в ужгородському скансені звучатиме дитячий "Веселковий передзвін" закарпатського фольклору
14:31
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгий список 2025 року
14:46
В Ужгороді оголосили прийом пропозицій на здобуття премії імені Петра Скунця
20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
» Всі новини