Про це свідчить відповідний запис на сайті парламенту.
Як відомо, законопроект №3700 Рада ухвалила після 20 провальних голосувань.
Головне науково-експертне управління Ради у своєму висновку до законопроекту наголосило, що поширення його дії на виборчі списки кандидатів у депутати від партій-суб'єктів виборчого процесу на позачергових виборах у Раду 26 жовтня 2014 року не узгоджується зі ст. 58 Конституції, відповідно до якої закони не мають зворотної дії в часі.
При прийнятті законопроекту під стенограму було зачитано, що його дія буде поширюватися на виборчі списки партій, які були суб'єктами виборчого процесу на позачергових парламентських виборах у 2014 році, але при голосуванні за документ Гройсман зазначив, що він приймається з урахуванням виправлення про те, що закон буде поширюватися на кандидатів у депутати, включених у виборчі списки партій, які пройшли в Раду виключно цього скликання.
Громадянська мережа "Опора" наголошувала, що законопроект №3700 надає можливість впливати на результати голосування громадян, а Комітет виборців України вважає, що законопроект не відповідає коаліційній угоді, є недемократичним, дозволяє впливати на результати голосування громадян і несе корупційні ризики.
Вони просили Порошенка ветувати цей закон.