Про це він повідомив у мікроблозі Twitter.
"Я домовився про угоду, яка дасть Великобританії спеціальний статус в ЄС Я буду рекомендувати угоду завтра кабінету міністрів. Найближчим часом відбудеться прес-конференція", - написав Кемерон.
I have negotiated a deal to give the UK special status in the EU. I will be recommending it to Cabinet tomorrow. Press conference shortly.
— David Cameron (@David_Cameron) 19 Лютий 2016
Глава Євроради Дональд Туск підтвердив, що країни-члени Євросоюзу і Великобританія одноголосно схвалили домовленості про нові умови членства Британії в ЄС.
"Є угода. Одноголосна підтримка нової угоди для Великобританії в ЄС", - написав в Туск в Twitter.
Сполучене Королівство наполягло на умовах, при яких може залишитися в складі Євросоюзу. Британія ніколи не стане учасником європейської супердержави і європейської армії.
На цьому акцентував прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон за підсумками дводенних переговорів з лідерами ЄС.
"Протягом останньої години я домовився про спеціальний статус Сполученого Королівства в Європейському Союзі... Британія завжди залишиться на позиціях неучасті в процесах створення більш вузького Євросоюзу, ніколи не буде частиною європейської супердержави. Будуть введені жорсткі обмеження для мігрантів з ЄС в частині допуску до нашої системи соціального захисту. Великобританія ніколи не приєднається до євро і забезпечить дієвий захист нашої економіки", - заявив британський прем'єр.
Він підкреслив, що в ЄС на законодавчому рівні буде закріплено положення, що Британія також не братиме участь в "європейській армії".
Кемерон підкреслив, що досягнутих домовленостей буде досить, щоб рекомендувати своїм громадянам висловитися на референдумі за те, щоб Великобританія залишилася в складі Євросоюзу.
Як відомо, Великобританія висунула умови, при яких стане можливим її перебування в складі Євросоюзу. Вимоги Британії щодо реформи ЄС розділені на чотири блоки, кожен з яких має свою назву: економічне управління, конкурентоспроможність, суверенітет і імміграція.
Найбільш спірним серед вимог Британії є обмеження міграції в рамках спільноти. Зокрема, з цією метою Кемерон запропонував надавати мігрантам з ЄС доступ до британським пільг тільки через чотири роки їх роботи в Британії.