Як повідомляє Крим.Реалії, судді близько двох годин вирішували, чи відпускати на свободу кримського екс-депутата.
Сам Василь Ганиш на засіданні суду заявив про своє погане самопочуття. "Нещодавно в камері мені стало недобре, і я зомлів. Але тут я не буду падати і прикидатися", - сказав він.
Напередодні адвокат Ганиша Андрій Руденко заявив про необхідність надання меддопомоги його підзахисному.
У прокуратурі АРК при Генпрокуратурі України Крим.Реалії повідомили, що не сумніваються в повноті доказів, підготовлених під час слідства.
За версією українських слідчих, Ганиш був одним з тих, хто голосував за проведення "референдуму" про статус Криму, і тим самим сприяв зазіханню на територіальну цілісність України.
Також політику ставиться в провину те, що він 11 квітня 2014 року голосував за прийняття російської конституції Криму на засіданні Держради Криму.
Сам екс-депутат заявляє, що він був єдиним депутатом кримського парламенту, який проголосував проти проведення "референдуму". На його думку, звинувачення у державній зраді є необґрунтованими.
Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року. Країни Заходу також не визнають анексію Криму і ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".