Далі члени виконкому взялися за розгляд питань порядку денного.
Зокрема, проголосували за те, щоб надати допомогу на встановлення автономного опалення 17 родинам ужгородців, дали дозволи на проведення земляних робіт у місті та роботу літньої тераси кав'ярні "Канапе", підтримали зміни до складу комітету із забезпечення доступності інвалідів до обєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Проголосували за програму сприяння виконання рішень судів та інших виконавчих документів та затвердили план роботи виконкому у І півріччі наступного року тощо. Загалом у робочому порядку було розглянуто всі 19 проектів рішень виконкому.
Також на засіданні розглядали питання про трансферти, які район платить місту за лікування мешканців Ужгородщини у міських пологовому будинку та дитячій лікарні.
Наголошувалося, що для оплати лікування в міській центральній клінічній лікарні (для дорослих) гроші не скеровували, бо прийнято рішення, що як районна лікарня працюватиме колишня залізнична лікарня в Ужгороді.
Попередньо домовлено: якщо хворі з району все-таки будуть лікуватися в міській лікарні, кошти будуть переводитися за кожен такий випадок. Міський голова Богдан Андріїв ініціював проведення ще однієї зустріч з цього приводу з керівництвом Ужгородщини, аби зафіксувати домовленість угодою.
На запитання одного з членів виконкому, колишнього міського голови Степана Сембера, начальник відділу охорони здоров'я Василь Решетар повідомив, що витрати на один день перебування пацієнта в міській лікарні сягають, залежно від відділення, від 80 до 150 гривень, у реанімації – до 1000 гривень.
Крім того, позапланово - у зв'язку із незадовільним фінансово-господарським станом у комунальному підприємстві "Парк культури та відпочинку "Боздоський" - було піднято та обговорено питання відповідності займаній посаді директора парку Лева Некречія. Незважаючи на те, що директор був поінформований про необхідність прозвітувати перед виконкомом про стан справ на підприємстві, на засідання він не з'явився. Ситуація на підприємстві надзвичайно складна: до прикладу, за 2013 рік доходи сягали 409,8 тисяч гривень, за 2014 рік - 447 тисяч гривень, а за 9 місяців 2015 року доходи Боздоського парку - 85 тисяч гривень. Крім того, підприємство має понад 90 тисяч гривень збитків, є заборгованість із заробітної плати та по розрахункам із бюджетом. Зважаючи на це, Богдан Андріїв дав доручення юридичному відділу міськради вивчити умови контракту, за яким працює директор Боздоського парку, щоб прийняти рішення про його дострокове розірвання.
У І півріччі 2016 року виконавчий комітет Ужгородської міської ради збереться щонайменше 12 разів . Таке рішення підтримали сьогодні на засіданні усі члени виконкому. Орієнтовні дати проведення: 13 та 27 січня, 10 і 24 лютого, 9 та 23 березня, 13 та 27 квітня, 11 і 25 травня, 8 та 22 червня.
Серед іншого, на засіданнях виконкому планується розглянути питання про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та звіт про виконання бюджету міста за 2015 рік, про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2016 року, уточнення списків інвалідів війни та прирівняних до них осіб, які потребують ремонту житла в 2016 році.
Також працюватимуть над складом комісії з безпеки дорожнього руху та конкурсного комітету із визначення перевізників з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, затвердженням лімітів на енергоносії для закладів охорони здоров’я та культури на 2016 рік, програмою відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними та юридичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2016 рік тощо.
жека 2015-12-30 / 10:46:31
Некречію лікуватися треба,конченое обдолбленое бидло!
фери 2015-12-29 / 17:17:32
Л.Некричій не газда,а кончений наркуша!Гнать такіх в шею,покі весь парк не вирубав!