Екс-«регіонал» Мошак з донькою тривалий час були радниками нардепа і «губернатора» Москаля (ДОКУМЕНТИ)

Публічні заяви голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля про те, що він прийшов на Закарпаття, аби боротися з кадрами СДПУ (о) і Партії регіонів, вкотре йдуть врозріз з його діями.

Екс-«регіонал» Мошак з донькою тривалий час були радниками нардепа і «губернатора» Москаля (ДОКУМЕНТИ)

Колишній народний депутат від Партії регіонів Сергій Мошак в період з 1 квітня по 16 липня 2015 року обіймав посаду радника голови Луганської обласної державної адміністрації . Про це свідчить відповідь з Луганської ОДА, що її отримала редакція Закарпаття онлайн.

Відомо, що саме в цей період Луганську ОДА очолював Геннадій Москаль, якого, як стає зрозуміло, з екс-«регіоналом» пов’язують тривалі дружні стосунки. Настільки тривалі і дружні, що, як засвідчує біографія Сергія Мошака у Вікіпедії, він був радником голови Луганської ОДА і в 2005-2006 роках. Тобто, в період, коли її очолював знову ж таки Геннадій Москаль.

Більше того, як свідчить сайт «Посіпаки», в якому акумульовано інформацію про помічників народних депутатів, в період, коли Геннадій Москаль був народним депутатом 6-го і 7-го скликань, його помічником-консультатом весь час була Діана Сергіївна Мошак – донька С.Мошака.

Утім, насправді, зв’язки Г.Москаля з С.Мошаком ще сягають ще більш віддалених періодів і мають інше політичне підґрунтя. Бо були засновані ще в ті часи, коли С.Мошак працював в Адміністрації Президента Леоніда Кучми – у той період, коли її очолював лідер СДПУ (о) Віктор Медведчук. Саме в 2000–2002 роках С.Мошак обіймав там посаду начальника Управління лісового господарства Державного управління справами. А Г.Москаль тоді ж був делегований В.Медведчуком на Закарпаття з тією ж, що і нині, функцією – знищувати В.Балогу.

Власне, з трампліну СДПУ(о) С.Мошак незрозуміло для багатьох, а по факту – за квотою С.Медведчука, потрапив до Партії регіонів після розпаду СДПУ(о) у 2004 році – точно так, як і інший одіозний екс-«есдек» і один з найближчих соратників В.Медведчука і так само закарпатець Нестор Шуфрич.

Тобто, постійно працевлаштовуючи С.Мошака, Г.Москаль одночасно облагодіював і кадра СДПУ(о), і одіозного члена Партії регіонів. З якими, начебто, приїхав боротися на Закарпаття. Але яких, по факту, масово повернув до влади, дозволивши підкуп від політичної партії «Відродження», про що неодноразово інформувало читачів Закарпаття онлайн.

Власне тому запевнення Г.Москаля, що він не мав зустрічі з В.Медведчуком, коли той прилітав на Закарпаття буквально перед виборами, аби координувати боротьбу проти В.Балоги, вартують не більше, аніж всі інші його запевнення – про завершення боротьби з контрабандою, непричетність до підкупу з боку «Відродження» чи до утворення «широкої коаліції» з екс-«регіоналами» і кримінальниками у облраді тощо.

28 грудня 2015р.

Теги: Геннадій Москаль, Сергій Мошак, Партія регіонів, СДПУ(о), Віктор Медведчук

Коментарі

ужгородка 28.12.2015 / 10:58:28
Москаль брехунище і медведчуківець недобитий!
Він по завданню медвелчука есдеків і ригів і привів до влади на Закарпатті!

НОВИНИ: Політика

18:58
/ 1
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
10:44
/ 1
На Закарпатті рятувальники прибрали 22 дерева, що впали внаслідок вечірнього буревію Фото новина
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
00:06
/ 4
Голову Жденіївської селищної ради Василя Култана затримали на хабарі у 100 000 грн Фото новина
» Всі новини