Поки солдат воює в зоні АТО розвідником, в тилу, в рідному селі його інтереси захищає тесть. Розповідає: зять мріяв по поверненню з війни побудувати власний будинок. Для цього у сільради попросили ділянку. І в травні нинішнього року йому виділили 12 соток.
"Приїхав мій син у відпустку. Вони його прийняли в машину, повезли, показали ділянку, де знаходиться, все це вашому синові. Як тільки через два дні він поїхав, тоді почалося.
До мене приходить голова села, дивись, тут є рішення суду, щоб припинити будь-які дії з цією земельною ділянкою ", - розповідає родич солдата АТО Володимир Попович.
До суду звернулася Марія Кепич. Стверджує, що цю ж ділянку депутати сільради виділили їй в далекому 1993 році.
Правда, оформляти право власності до кінця жінка не поспішала. Остаточно дооформити документи чомусь вирішила тільки після того, як землю виділили солдату.
"Мені в 1993 році дали. Просто за сімейними обставинами я не пішла оформляти. А чого я не маю права ту землю взяти, адже вона мені положена?" - судиться за виділену солдату ділянку Марія Кепич.
У сільраді стверджують, що ділянка ця була вільна і на неї ніхто не претендував. І підозрюють, що Марію Кепич використовують підприємці, щоб роздобути земельну ділянку. Сотка землі в Сільці коштує близько тисячі доларів.
"Сілецька сільрада виділила вільну земельну ділянку на підставі довідки, яку видало Іршавське земельне агентство. Ця земельна ділянка є вільною.
Ніякої оплати за земельну ділянку Кепич Марія Василівна не платила вже 25 років. Вона навіть не знала, де знаходиться її ділянка ", - розповідає голова села Сільце Віктор Кузьма.
У районному управлінні земельних ресурсів нічого пояснювати не захотіли. Послали в Київ за коментарями.
А в сільраді кажуть: невідомо, чи є взагалі в селі ще вільні ділянки. Щоб, якщо суд землю залишить за Марією Кепич, то виділити герою іншу.
Марина Коваль, "Інтер"