На цьому наголосили учасники прес-конференції, що відбулася в МОЗ України, заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець, представник Бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан, представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Драгослав Попович та головний позаштатний дитячий імунолог м. Києва Федір Лапій, інформує прес-служба МОЗ.
Це підтверджують офіційні висновки, надані Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Департаментом з питань фармацевтики компанії-виробника Санофі Пастер.
Зокрема, там йдеться, що згідно рекомендацій ВООЗ, ОПВ вакцина може бути розморожена під час транспортування до +2+8, а далі знову заморожена до -20, і кількість розморожень і заморожень вакцини не впливає на її безпечність і якість.
«Оскільки питання імунізації від поліомієліту на сьогодні є критичним для безпеки та захисту здоров’я українців, ми маємо не спекулювати на здогадках та неправдивій інформації, а усім разом сконцентрувати увагу і сили, щоб провести чітку роз’яснювальну роботу, провакцинувати наших дітей і убезпечити їх від захворювання», – наголосив заступник міністра Ігор Перегінець.
«Це є найстаріша і найякісніша вакцина, якою користуються у світі, і є такою безпечною, якою тільки може бути вакцина. Вона пройшла увесь процес прекваліфікації, транспортувалася та зберігалася відповідно вимог ВООЗ. Вона вже врятувала мільйони дитячих життів у всьому світі, і впевнена, допоможе зробити це і в Україні», – підкреслила представник Бюро ВООЗ в Україні в Україні Доріт Ніцан.
«У нас немає часу зволікати з процесом імунізації в Україні, бо ми маємо серйозні ризики подальшого інфікування. Ми не говоримо про якийсь карантинний режим в Закарпатті чи інших регіонах, а говоримо про турову імунізацію на національному рівні. В цій ситуації варто подумати про кожну родину, в якій є діти», – наголосив Драгослав Попович, представник ЮНІСЕФ в Україні.
Як повідомляло Закарпаття онлайн, за кілька днів Міністерство охорони здоров’я України планує розпочати вакцинацію проти поліомієліту. Вона стартуватиме із Закарпаття, де були зафіксовані два випадки захворювання дітей.
Після чого вакцинація пошириться на сусідні області – Львівську та Івано-Франківську. Далі охопить усю країну. У поліклініки будуть розіслані рекомендації для щеплення дітей. На першому етапі вакцинацію застосують до дітей від народження до шести років.
Саме вони нині найбільш вразливі, бо рівень імунізації серед малюків – найнижчий. Згодом планують охопити дітей до 10-ти років. Вакцинуватися проти поліомієліту фахівці пропонують усім дітям, незалежно від того, які щеплення вже були зроблені. Це єдиний спосіб зупинити поширення хвороби. Щоби цілком забезпечити вакцинальну кампанію, Україні потрібно 10 млн доз.
Рятівник 2015-09-12 / 20:47:14
Нехай показово тоді ВООЗівські чиновники свої дітей та онуків щеплять цим двічі замороженим бульйоном. Зовсім забрехались. Ось про говорили українські фахівці на конферернції в КИєві з приводу нашого псевдополіомієліту
http://www.apteka.ua/article/344096
А цей замміністра Ігор Перегінець звичайна маріонетка ВООЗу. Почитайте його біографію... Цікаво як і чим він щепить своїх дітей. Щепити треба тільки ЯКІСНИМИ вакцинами!!!