На представленні голови Виноградівської РДА "губернатор" Закарпаття Москаль хамив і затикав рот закарпатцеві, що говорив про корупцію

Замість відповідей, "губернатор" дав вказівку військкомові відправити чоловіка в армію

На представленні голови Виноградівської РДА "губернатор" Закарпаття Москаль хамив і затикав рот закарпатцеві, що говорив про корупцію

Сьогодні під час представлення голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка між головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем і молодим чоловіком, одягненим у футболку із патріотичною символікою, у залі відбулася словесна перепалка.

Після вигуку із залу про те, що потрібно спочатку побороти корупцію у владних структурах, а тоді вже робити гучні заяви, Г.Москаль почав "тикати", хамити і затикати рота "опонентові". На різке запитання "губернатора", хто він такий і кого представляє, молодий чоловік зазначив, що представляє себе самого.

"Зі мною так себе вести ніхто не позволяє. Я можу дати любому відсіч. Або закрий свій рот, або сиди тихо!.. Якщо тобі не подобається, іди за двері!.. Закройся! Закройся!",  кричав Г.Москаль.

Натомість чоловік наполегливо рекомендував "губернатору" насамперед зайнятися боротьбою із корупцією. Геннадій Москаль, не маючи що сказати у відповідь, дав завдання присутньому у залі військовому комісару забрати молодика для проходження медогляду та подальшої відправки його в зону АТО.

"А що не добре я вказав? Корупція, нема влади! Каждий краде чиновник, каждий продажний! Що не добре я вказав?",  запитував Г.Москаля молодий чоловік.

"А ти чо не в армії, як ти такий мудрий? Я тебе питаю?.. Воєнком, візьміть його на комісію, хай повоює!.. Запишіть його, хай пройде комісію і хай там повоює!.. Він хоче воювати!",  вигукував знервований Геннадій Москаль.

Що суттєво, на представленні нової владної креатури Г.Москаля, котра, попри його популістські заяви не призначати на владні посади представників Партії регіонів, 4 роки працювала на посаді першого заступника голови РДА на піку режиму Віктора Януковича, був відсутній голова Виноградівської районної ради Олег Любімов.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнпредставлений днями Г.Москалем голова Великоберезнянської РДА Василь Симочко у власному кабінеті побив чоловіка підлеглої.

Детальніше, у відеосюжеті, відзнятому кореспондентом одного з місцевих видань:

21 серпня 2015р.

Теги: Геннадій Москаль, хамство

Коментарі

vasja 2015-09-10 / 23:11:43


Сука кончений мусор яке право мае так говорти раб народа з простолюдом?????

Най свое рыло бидлотне раз заткне та послухае простих людей!

В украини уже о**или вси чиновники не тильки велики президенти!


Адмін 2015-09-03 / 13:25:19
толік, можете не переживати: якщо буде за що, обов'язково заблокуємо. А наразі підстав для цього нема.

толік 2015-09-03 / 12:23:47
Правильно!!! всі патріоти і чесні челядники в ато!!! а злодії і їхні подхаліми в мільонери, возитися на словацьких і ше х.. знає яких номерах, продавати наркоту і цигпри, не платити ни копійки податку, плодити на допомогу по 10 дітей і гойкати, "што сися укрАйина нам нич не дала"!!!!! ауу!!! лисий бубен, на міжгірщині так ліс возять аж гай шумить...!!!!! в день пару фішок, а вночі ще 10-15 фішок! вчора єден лісовоз аж на СЛОВАЦЬКИХ!!!! номерах їхав. де порядок??!?!?!? де міліція?!?!?!? клоуни((((
то тобі не бринзю їсти і 50грам на синевірі з баригами пити(((
п.с. шановна редакція! не забудьте заблокувати мене... як уже не раз робилисьте

Сергій 2015-08-28 / 08:37:04
я завжди віривмоскалю і недумав він такий довбойоб, прости господи, но небіда скоро третій майдан

лоци 2015-08-26 / 16:25:32
ви придивіться на його голову і руки я думав що на ньому волоси? А на ньому оказується шерсть як на лягавих "собаках" і похожий він на єфрейтора на генерала він зовсім не тягне Він даже опозорив Русанюка представте собі як будуть дивитися на Русанюка якщо з такої подачі він прийшов

дюси 2015-08-25 / 19:07:43
Но мало и не красно со сторони Москаля. Лем я не думаву ош тот у зали чистый ангел.

єврик 2015-08-25 / 07:17:21
ми тоді будем в європі
коли європа буде в жопі
з таким керівником як сесь
настане нам усім піздєсь


вітаємо з новою диктатурою на закарпатті
хто має щось проти -в ато,ось за це ато й не скінчиться,туди мають іти всі неугодні.

беня 2015-08-24 / 15:17:03
а вы что еще ничего не поняли?? так я могу объяснить:
если кто то еще будет спрашивать почему чиновники почти все миллионеры ,того сразу в ато,скажешь что жить плохо стало - в ато,цены большие - в АТО, привыкайте к новым реалиям.
балогу никогда не любил,но сейчас точно что луче бы он был....

підприемець 2015-08-24 / 15:16:02
прокурор русняк павло мих кришуе незаконну вирубку лісів у міжгірю підприемці йому башляють щомісячно

Пітю 2015-08-24 / 15:02:54
Коли вже Москаль наведе порядок із прокурорами Янком, Шимоном і Русняком, котрі кришують в області контрабанду, ігровий бізнес, незаконну вирубку лісів, нелегальну міграцію, крадіжки палива з трубопроводів, видобуток копалин, інші злодіяння? Ці прокурори дискредитують владу в області.

мммммммммммммммммммммммммммм 2015-08-24 / 11:40:06
губернатором має бути тільки БАЛОГА В І ане це чучуло лисе яке хамить активістам ,хай москаль ліпше відправить свого зятя регіонала в ато

Олександр 2015-08-23 / 20:58:17
Х..ло!!!

Бойко 2015-08-23 / 17:31:04
Паскуда прийшов межи люди, які варті лиш єден з другим воювати. А чужакам негадалиби діру цюлювати. Видит межи кого прийшов, та поводиться, як з бидлом. Так нам закарпатським йобнутим придуркам для яких в більшості гроші-бог і треба. Слава лисому Москалю так і дале тримати дальше коментів не піде!

читач. 2015-08-23 / 13:42:17
Хамло він і в африці хамло,воно думає що він тут розмовляє з сепаратистами,гнати його треба з накшого мирного краю,він забув де знаходиться і як треба себе поводити з людьми. Правда,що тут дивуватись він і раніше таким хамлом був а тепер побувавши в Луганську думає що спіймав бога за ноги,але я думаю не довго його музика буде грати,піде він в небуття.

вася 2015-08-23 / 13:21:13


Правому сег-менту! Не надо здесь выступать адвокатом хама и шезофреника! Етой скотине просто надо извинится и подать в отставку!

Попередній коментар видалено через постійні претензії до дій редакції. Адмін


патріот 2015-08-23 / 13:12:32
Маскаль не розуміє ош він на мирнів території, і ведеся по свинськы він що? НКВД!

Дюрьо 2015-08-22 / 23:58:28
Мацкальови рот трба закрити!Вун не дома!

мишко 2015-08-22 / 23:44:36
низнати з чого почался а се ровно перебор можноб було и по розумному поговорити з чоловиком

воловець 2015-08-22 / 23:06:56
треба покласти губернатором Балогу В І і буде більш менш порЯдок ане цього лисого дятла який закриває патріотам роти ГАНЬБА МОСКАЛЮ

ужгородець 2015-08-22 / 15:43:35
Закарпатський губернатор Москаль апогей "революції гідності ".

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"