Про це свідчать дані торгів, пише Прайм.
Станом на 7.40 за московським часом вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent зменшувалася на 0,69% - до 48,84 долара за барель.
Ціна вересневих ф'ючерсів на WTI скорочувалася на 0,42% - до 42,9 долара за барель.
У вівторок Китай шокував міжнародний ринок різким зниженням обмінного курсу юаня до долара на 1,9% на тлі суперечливої макроекономічної статистики.
У середу Народний банк (Центробанк) Китаю опустив курс ще на 1,62%.
Рішення регулятора призвело до послаблення валют країн Азії по відношенню до долара, що підвищило вартість оціненої в доларах нафти для покупців з регіону.
"Китайський юань другий день продовжує ослаблення, що може припускати подальше зниження цін на нафту", - наводить агентство Франс Прес слова інвестиційного аналітика Phillip Futures в Сінгапурі Деніела Енга.
Інвестори вважають, що дії ЦБ КНР сигналізують про побоювання щодо економічного зростання в найбільшому споживачі енергоресурсів у світі на тлі слабких статданих, що з'явилися на вихідних.
Крім того, Організація країн-експортерів нафти заявила у вівторок про збільшення видобутку на 101 тис барелів нафти на день - до 31,51 мільйона барелів на день.