Приміщення колишнього сиротинця знаходиться на вулиці, названій на честь самого А.Волошина. Нині у будинку під №33 знаходиться дитсадок №40.
"Для виготовлення цієї таблиці я мав можливість обрати спосіб і матеріал. З огляду на історичний центр міста, я зробив експеримент з особливим реставраційним матеріалом, що наподібнює природній камінь. Результат мене дуже потішив", - каже автор меморіальної дошки, ужгородський скульптор Василь Роман.
У подружжя Августина т Ірини Волошин не було власних дітей, тому вони вирішили опікуватися цілим приватним сиротинцем (дитячий будинок сімейного типу), де виховувалися 22-є сиріт. Діти жили у великому двоповерховому будинку, який для цих потреб купив отець Августин. Вони були забезпечені харчуванням, гарним одягом, навчанням, вихованням та розвитком творчих здібностей. Існував цілий домашній оркестр, танцювальна група і хор.
Закарпаття онлвайн
Василь Роман 2015-07-21 / 22:24:03
Так, одна з вихованок сиротинця була присутня на урочистості і ділилась спогадами - пані Болехан.Маючи 97 років вона має чудову память і силу духу.
vovk 2015-07-19 / 12:41:07
Cikavo, jak sklalasja dolja cych ditej? Chy chtosj z nych sce zhyve, de jich nascadky...?
Глог 2015-07-19 / 12:21:28
Мілан то сепарів підтримує на Закарпатті, то меморіальну дошку відкриває президенту Карпатської України.