В Ужгороді презентували чергову книжку Вікторії Андрусів "Вагон №13" про події на Майдані

Вчора, 4 червня, у приміщенні Закарпатської організації Національної спілки письменників України відбулася презентація чергової книжки ужгородської письменниці Вікторії Андрусів “Вагон № 13”.

В Ужгороді презентували чергову книжку Вікторії Андрусів "Вагон №13" про події на Майдані

Голова Спілки Василь Густі ознайомив присутніх із сюжетом роману, поділився своїми враженнями, думками від прочитаного. Він відзначив, що авторці вдалося створити цілу галерею образів, характерів, які вражають своєю правдивістю, реалістичністю.

Цей твір про наше сьогодення, про події, що відбувалися на майдані, про те, як назрівала революція Гідності. Василь Густі зауважив, що книга була представлена на книжковій виставці-ярмарку в Празі й викликала зацікавлення у відвідувачів.

Юрій Ключевський на правах організатора тієї виставки, розповів про неї, її учасників та презентацію роману Вікторії Андрусів, зробив короткий огляд відгуків у закордонних ЗМІ, а також вручив авторці свідоцтво про її участь у виставці.

Грунтовно й детально сюжет роману розкрила Вікторія Андрусів, розповіла про його створення. Вона сказала, що намагалася дати своє бачення подій на Майдані, поділитися роздумами про причини його виникнення, через призму еволюції світогляду, поступків героїв роману. На завершення, зізналася, що працюючи над твором намагалася бути чесною.

Своїми думками про творчість молодої письменниці, її роман, поділилися з присутніми відомі письменники краю Лідія Повх, Петро Ходанич, Сергій Федака та інші. Прихильники творчості Вікторії Андрусів привітали її з черговим виданням, а директор видавницта “Патент” Іван Ключевський пообіцяв і надалі співпрацювати з нею.

Володимир Мишанич для Закарпаття онлайн

05 червня 2015р.

Теги: Вікторія Андрусів, Вагон, Майдан

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини