Директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк розповів, що за 11 місяців цього року, послугами Ужгородського міського центру зайнятості скористалися 4667 незайнятих громадян, мали статус безробітного 2747 осіб. На кінець звітного періоду 2014 на обліку перебуває 887 безробітних, у тому числі особи, які не були зайняті до 1 року – 60,43%, більше 1 року – 11,27%.
Юрій Фущич, директор Закарпатського ОЦЗ зауважив, що в області є 880 вакансій, з них більше 200 вакансій, які не заповнюються. Третина вакансій припадає на Ужгород, тут максимально пропонують роботу, також чимало вакансій у Мукачеві. А от по районах буває по кілька пропозицій. «20700 закарпатців за сприянням служби зайнятості знайшли роботу, ринок впав, потік шукачів роботи зменшився., - каже Юрій Фущич. - У зв’язку із ситуацією в країні багато закарпатців виїхало у суміжні держави, хоча там пропонують невеликі зарплати, наприклад, 600-700 грн. Від початку року вдалося працевлаштувати 190 інвалідів. Найчастіше шукають швачок, на другому місці системні в’язальники джгутів». За словами Юрія Фущича, цього року потреба у штатних працівниках на 7 тис. менше, ніж минулого року. Рівень безробіття почав рости, хоча у порівнянні з європейськими країнами в Україні він нижчий - 8,8% ( 12 %– європейські країни).
До речі, після 45 років люди теж можуть перенавчитися за рахунок коштів Державної служби зайнятості. У центрах зайнятості акцентуються увагу на відкритті власної справи. 70 осіб за цей рік відкрили на Закарпатті власну справу.