– Володимир Дьолог поїхав на схід на декілька днів раніше. Він взявся допомогти рідному дядькові Василю Чендею, який після десятиденної відпустки повертався в зону АТО – разом вони доправили автомобіль марки «Крайслер-вояжер», – розповідає І.І.Малько, – який небайдужі підприємці Тячівщини Іван Куцина, Василь Куцина, Петро Голубка і Олександр Шпак придбали за власні кошти і подарували нашим бійцям, що несуть службу на передовій.
Інші волонтери доставляли на буремний схід гуманітарний вантаж. Автомобіль «Мерседес-спрінтер» надав у їхнє розпорядження підприємець Василь Стойка. Гроші на пальне – 7 тисяч гривень – пожертвували Петро Голубка (5 тис.) та Валерій Бабак (2 тис.).
Загалом в зону АТО було доправлено близько 4-х тонн вантажу. Це, зокрема, сімнадцять «буржуйок», п’ять з яких були виготовлені і безкоштовно надані приватним підприємцем Степаном Дьордяєм, інші дванадцять виготовили тересвянці Олександр Мункачі (8 шт.) і Юрій Леманинець (4 шт.).
Близько 2-х тонн продуктів, теплих речей та медикаментів було зібрано в Тячівській районній лікарні №1 працівниками медицини, за що їм особлива подяка від наших бійців з передової.
З радістю прийняли вони з наших рук теплий одяг, взуття та зимові спальники німецького виробництва («бундес»). Всього – на 93405 грн., оплату за які було здійснено по перерахунку фондом «Срібна земля». А ще – спальні зимові мішки (52 шт.), куртки маскувальні з підстьожками (70 шт.), штани верхні маскувальні (70 шт.), штани нижні теплі, штани теплі комбінезонні (100 шт.), берці зимові (29 шт.), рукавиці військові (75 шт.), куртки теплі (3 шт.). Також за рахунок коштів, зібраних тересвянською громадою, придбано і доправлено на схід шапки теплі – 75 шт. (3000 грн.), масляний електрокамін (500 грн.), зварювальний апарат, електроди, відрізні круги (1265 грн.), берці зимові (5 шт., 1500 грн.), шкарпетки теплі (75 шт., 750 грн.), капці, в’язані з овечої вовни (100 шт., 3000 грн.), сигарети (ящик, 3500 грн.). Везли також індивідуальний вантаж – декілька коробок із продуктами, теплими речами і медикаментами, зібраними мешканкою Добрянського Марією Михайлівною Токар.
– Що ж до якості товару, – продовжує Іван Іванович, – придбання теплих речей саме німецького виробництва було погоджено безпосередньо із бійцями добровольчого батальйону «Айдар», які нещодавно приїжджали на Тячівщину. Речі були придбані волонтерами за оптовими цінами, що забезпечило солідну скидку. Роздавали гуманітарну допомогу безпосередньо в руки наших бійців на передових блокпостах м. Дебальцево та його околиць, а також околиць м. Горлівка, яке зараз контролюється бойовиками.