Вищий господарський суд скасував судові рішення про передачу запасів корисних копалин Мужіївського золоторудника

Прокуратурою Закарпатської області до Вищого господарського суду України було подано касаційну скаргу в інтересах держави в особі Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби геології та надр України, Міністерства промислової політики України в особі ЗАТ «Державна акціонерна компанія України «Українські поліметали».

Вищий господарський суд скасував судові рішення про передачу запасів корисних копалин Мужіївського золоторудника

Йдеться про рішення Господарського суду Закарпатської області від 17 вересня 2013 року, яким було безоплатно передано частину корисних копалин Мужіївського родовища, які містять дорогоцінні метали (в тому числі золото), товариству з обмеженою відповідальністю «Карпатська рудна компанія», оминувши при цьому встановлений законом порядок.

Вищий господарський суд України погодився з позицією прокуратури Закарпатської області  задовільниши касаційну скаргу прокуратури, тим самим скасовано незаконні рішення господарського суду Закарпатської області та постанову Львівського апеляційного господарського суду, а справу повернуто для розгляду до суду першої інстанції.

Вказаними незаконними і вже скасованими рішеннями судів було зобов’язано ТОВ «Закарпатполіметали» передати ТОВ «Карпатська рудна компанія» відвали гірських порід Мужіївського родовища.

Завдяки вжитим прокуратурою області заходам не допущено використання незаконно переданих приватній структурі, на безоплатній основі, корисних копалин Мужіївського золоторудника та майна підприємства, засновником якого є Міністерство промислової політики України, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

 

 

 

 

14 листопада 2014р.

Теги: золоторудник, Закарпатполіметали, Мужієво, копалини

НОВИНИ: Економіка

10:53
За 12 місяців в Ужгороді ввели в експлуатацію квартир на 12% менше, ніж роком раніше
16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
» Всі новини