Вивезти сміттєві баки разом із колишніми нардепами? Лише після облаштування нових сміттєзвалищ!

Викинути гнилих політиків. Цього прагнуть як виборці, так і сучасні кандидати. Хто досягне успіху в цьому питанні? Передбачити важко, але можна поспілкуватися із майбутніми депутатами. Тож пропонуємо інтерв’ю із кандидатом у народні депутати України від м.Ужгорода та Ужгородського району, який балотується вперше.

Вивезти сміттєві баки разом із колишніми нардепами? Лише після облаштування нових сміттєзвалищ!

«Поки інші обіцяють, ми вже робимо». Із таким твердженням розпочав передвиборчу кампанію Олександр Довгош. Хто такий цей Олександр і чому раптом він вирішив, що час стати депутатом, ми запитали прямо у нього. 

- Олександре, яким чином Ви збираєтеся просувати інтереси Закарпаття? Вже були у нас кандидати, які розкидалися обіцянками, але переступивши поріг ВРУ, забували про все, окрім власних кишень. Чи не повторите Ви цей досвід? Де гарантії?

- На сьогоднішній день жоден кандидат не може гарантувати чогось на 100%. Бо ці гарантії повинні бути прописані у законі. Маю на увазі необхідність закріпити  юридично імперативний мандат. Якщо нардеп не справляється із обов’язками, громада (виборці округу) може його відкликати. Гарантії на сьогодні залежать лише від моральних якостей і професійних здатностей претендента на посаду народного депутата України. Щодо мене, я чітко знаю свої повноваження, які будуть у мене в разі обрання і буду використовувати їх для допомоги своїм землякам. 

- Основні гасла Вашої партії  —  сильна команда для складних часів. Яку роль Ви можете виконати у цій команді, як людина, що починає політичну діяльність?

- Я не йду у політику заради дивідендів чи певної слави політичного діяча. Наразі у ВР достатньо людей, які спекулюють своїм становищем. Можу пропонувати зміни, оскільки маю досвід у сфері реальної економіки. На громадських засадах допомагав у створенні ініціатив для народного депутата України. Я іду творити закон, бо знаю краще за багатьох інших, як це робиться. 

- Перейдемо до Вашої програми. Ви пропонуєте використання альтернативних джерел енергії. Як це впровадити в Ужгородському районі?

- Ми пропонуємо реалізувати інвестиційні проекти із впровадження енергозберігаючих технологій, тобто заміну газових котлів на твердопаливні. Завдяки використанню альтернативних джерел, ми зможемо зекономити до 40% нашого з вами бюджету, потрібного для опалення. 

Ці кошти будуть направлені, наприклад, для ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, закупки необхідного інвентаря тощо.

Але в першу чергу це дозволить зменшити газову залежність від Росії. 

- В Ужгороді «законсервовані» термальні води та мінеральні джерела. Натомість ми п’ємо хлоровану воду із крану. Яким чином Ви пропонуєте змінити це?

- Термальні води та мінеральні джерела — сфера туризму та рекреації. Я повністю підтримую розвиток цієї галузі, це одне із пріоритетних питань для нашої команди. А от щодо проблеми питної води, то це справді актуально для Ужгорода. Увесь світ п’є або очищену воду або джерельну. Ми плануємо збудувати бювети в найбільших спальних районах Ужгорода, де люди зможуть безкоштовно набрати води для себе. Коли я стану нардепом, буду впритул займатися цим питанням і активно шукати інвесторів-доброчинців. Проект не є прибутковим, але він є надважливим для громадян. 

- У Вашій програмі значне місце займають плани, щодо залучення інвесторів. Можливо, Вам краще залишитися експертом з інвестицій, а не ставати політиком. Адже робота над законами може не залишити часу на укладення, вигідних для нашого краю угод.

- Залучення інвестицій — це не завжди укладення угод. Тривалий час я займаюся переговорами, зокрема особистими зустрічами з інвесторами. І щоразу зустрічаюся із однією проблемою. Наразі Україна не є достатньо привабливою для інвестиції. Я збираюся змінити це. Почати із податкового законодавства, надати гарантії для інвесторів, аби вони знали:  їх не підведуть. Здобувши досвід на практиці, можу покращити законодавчий рівень інвестиційних проектів.

- Олександре, Ви пропонуєте створити індустріальні парки за прикладом Угорщини. Але там вони будувалися у кращі часи, ніж зараз переживає наша держава. Наскільки це питання на часі? Чи, може, є більш пріоритетні проблеми?

- Одне іншому не заважає. Наразі існує з десяток важливих питань. Це і відновлення територіальної цілісності України, безпека громадян, реформування армії. Але звідки взяти кошти для цього? 

Так, в Угорщині на той час не було війни. Але вони перебували у серйозній економічній кризі, із якої їм вдалося вийти саме за рахунок створення індустріальних парків. Для України це знову таки привабливі умови інвестування, нові робочі місця і податки у бюджет.

- Чимало політиків зараз побували у сміттєвих баках. Ви з цією метою хочете «залучити інвестора для організації вивезення побутового сміття»?

- Я думаю, народ у відчаї. Саме таким чином він бачить люстрацію, але не треба перекручувати цю ідею. Краще створити нові передумови економічного та соціального зростання. Якщо все таки відповідати на питання щодо проблеми сміття в Ужгородському районі, то у нас є реальне бачення щодо залучення інвестиції для нової системи вивозу та сортування. І не чиновників, а побутових відходів!

Віктор Жнивенко

06 жовтня 2014р.

Теги: баки, нардепи, сміттєзвалища

НОВИНИ: Політика

21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 12
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
» Всі новини