Синьо-жовтий вказівник Ужгорода обписали вандали. На Закарпатті діють "графіті-провокатори"? (ФОТО)

На Закарпатті діють провокатори, які за допомогою надписів-графіті підігрівають напруження в суспільно-політичному житті Закарпаття. Такий висновок можна зробити, порівнявши фото, зроблені в різних місцях краю. При цьому міліція під керівництвом С.Шаранича бореться не з ними, а з патріотами України.

Синьо-жовтий вказівник Ужгорода обписали вандали. На Закарпатті діють "графіті-провокатори"? (ФОТО)

Сьогодні вандали спаскудили провокативним надписом синьо-жовтий вказівник при в'їзді в Ужгород. Відповідне фото в соціальній мережі Фейсбук оприлюднив журналіст, власкор Нового каналу на Закарпатті Віталій Глагола.

У цьому випадку, що показово, привертає увагу "неправильна" буква "И", дописана вкінці слова "УКраїнИ". Доросла людина, яка послуговується кириличною абеткою, таку помилку допустити не могла. Вона є типовою для дітей, які тільки вчаться писати. Однак, слід розуміти, що діти початкових класів вказівник Ужгорода вночі точно не розмальовували.

Таку помилку, все ж, можна би було сприйняти як випадковість, якби не ряд інших фото цього ж плану, на яких вже робило акцент Закарпаття онлайн.

Скажімо, свого часу наше видання повівдомляло про те, що на будівлі медичного факультету Ужгородського національного університету, яка знаходиться на Набережній Незалежності, неподалік площі Народної, невідомі написали гасло ВО «Свобода», яке супроводжували дві намальовані поруч свастики – головний символ нацистської Німеччини. І в цьому випадку автори надпису допустилися дивної помилки – букву "Я" розвернуто в протилежний до "правильного" бік. Тобто, йдеться про те, що і в цьому випадку стіну з метою провокації розписували люди, які у своєму повсякденні послуговуються латиницею.

Та ж сама ситуація мала місце на Верецькому перевалі, де невідомі провокатори, так і не затримані міліцією, обмалювали нацистськими свастиками пам'ятник, збудований на честь гонфоґлалашу – завоювання угорськими племенами нової батьківщини. Першими про ту подію повідомили джерела в Угорщині.

Як тоді писало Закарпаття онлайн"ситуація породжує кілька знаків питання, адже якщо йдеться про вигук УРА!, то він характерний не для українських організацій, а, швидше, проросійських, а якщо організатори акції хотіли кинути тінь на українських радикалів, маючи на меті написати абревіатуру Українськрої повстанської армії -- УПА, то їх явно підвела звичка писати латиницею. У будь-якому випадку можна говорити про провокативний характер цієї акції, спрямований на розбурхування українсько-угорських стосунків".

Тих самих рук справа, ймовірно, і вчорашня провокація з угорським прапором на горі Керек в Берегові. "Не дозволяйте в цей важкий для країни час розпалювати міжнаціональну ворожнечу серед нас", - звернувся з цього приводу до жителів Берегова міський голова Золтан Бабяк.

В будь-якому разі, нині вже можна точно говорити про те, що на Закарпатті діють провокатори, які свідомо працюють на напруження в політичному житті краю і розпалювання ворожнечі між представниками різних націй, що живуть на Закарпатті. І з великою долею ймовірності можна припустити, що займаються цим представники угорської націоналістичної партії "Йоббік", які вже неодноразово влаштовували провокації на Закарпатті, зокрема з, начебто, "побиттям" угорських дітей, які приїхали на Закарпаття як туристи. При цьому ні для кого не є секретом, що зазначена політична сила входить до переліку партій праворадикального характеру, що фінансуються Росією.

При цьому, точно так само слід контатувати і інший очевидний факт: закарпатська міліція під керівництвом Сергія Шаранича не робить нічого для виявлення такого роду злочинів, натомість порушуючи кримінальні справи проти активістів Майдану, і журналістів патріотичних ЗМІ.

29 серпня 2014р.

Теги: графіті, провокатор, Шаранич, Йоббік

Коментарі

Копча 2014-08-30 / 02:06:06
Та то певне шпана з Ужгородської застави Федерації скаутів "Галицька Русь". Донедавна їх представники не приховували що отримують фінансування від одіозного члена ради федерації А. Лісіцина і являлися відкрито проросійською організацією. Голова цієї конторки К Арбатов узагалі дуже цікава особистість тут тобі і плідна співпраця з Українським вибором Медведчука і з представництвом Россотрудничества в Україні і Верное казачество у керівництві якого представлені чи не усі найголовніші покровителі сепаратизму так що основи сепаратизму у краї мають з чого вирости.

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 16
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 5
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 21
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21
Шуфрич зареєстрував законопроєкт, щоб дозволити георгіївську стрічку
» Всі новини