Про це повідомило РІА "Новости" з посиланням на Kyodo.
Так, будуть заморожені активи людей і організацій, які мають безпосередній стосунок до приєднання Криму до Росії та до дестабілізації ситуації на сході України, а також введені обмеження на імпорт товарів з Криму.
На питання журналіста про візит президента Росії Володимира Путіна в Токіо, домовленість про який була досягнута на зустрічі лідерів РФ і Японії в лютому, генеральний секретар уряду відповів, що "на сьогоднішній день нічого не вирішено".
Після катастрофи в Україні малайзійського літака США і країни ЄС ведуть переговори про посилення санкцій щодо Росії. Найбільші країни союзу - Франція і Німеччина - займають більш стримані позиції, Великобританія і Польща - найбільш жорсткі. Японія заявляла про необхідність скоординувати крок з іншими членами G7.
Перші два "пакети" санкцій Японія ввела останньою з усіх країн "сімки" і досі вони залишалися найбільш м'якими: у березні Токіо призупинив переговори з РФ про пом'якшення візового режиму і початок переговорів за двома іншими угодами, а в кінці квітня уряд оголосив про заборону на видачу віз 23 російським чиновникам у зв'язку з ситуацією в Україні, список імен яких так і не був оприлюднений.
З початку загострення ситуації в Україні Японія балансувала між необхідністю тією чи іншою мірою підтримувати рішення і санкції країн "сімки" проти Росії і небажанням зіпсувати відносини з Москвою, в яких за останній рік намітилося потепління.