Серед вимог головними стали досягнення миру на всій території України, розробка та оприлюднення загальнодержавної програми порятунку України, узгодження її з народом, а також не визнання анексії Криму.
Крім того, на Майдані запропонували ініціювати доповнення до кримінального кодексу статтею 437 про ведення неоголошеної війни іноземною державою терористичними методами, притягнення до відповідальності причетних до цих злочинів.
Крім того, чиновникам нагадали необхідність притягнути до відповідальності винних у загибелі людей під час революційних подій у Києві та виплати допомоги родинам загиблих під час цих подій.
На Віче також вимагають повного перезавантаження влади, повернення коштів родини колишнього президента Януковича та його прибічників, заборони відмивання коштів через офшорні зони, скорочення апаратів президента, уряду та Верховної Ради.
Крім того, на Майдані було наголошено на необхідності зняття недоторканності з народних депутатів та прийняття закону про імпічмент президента.
Серед необхідних дій також пропонується прийняти новий закон про вибори з пропорційною системою, відкритими списками та зниженням прохідного бар'єру до 3%, проведення антикорупційної реформи.
На віче також вимагають скасувати літні канікули для Верховної Ради. "Рада повинна працювати доти, поки не будуть враховані вимоги часу, призначена дата парламентських виборів, прийнято закон про люстрацію і встановлений мир на території держави", - зауважили активісти.
Наступне Віче відбудеться наступної неділі о 12.00. Було прийнято рішення щонеділі на сцені Майдану організовувати "трибунал совісті" і викликати на нього міністрів та інших можновладців.
Як повідомлялося раніше, сьогодні у Києві, на Майдані Незалежності відбувалося друге громадське віче.
У ньому брали участь близько 3 тисяч осіб.
Так, отаман Українського козацького війська Микола Бондар повідомив, що практично всі доручення, які подала Рада Майдану на попередньому вічі, виконано.
Зокрема, з Майдану виселено понад 150 осіб, які не дотримувалися "сухого закону". Ще частина учасників Майдану вступили до батальйонів самооборони на вимогу Ради Майдану.
При цьому, Бондар поставив на голосування і учасники віча підтримали його пропозицію про введення "сухого закону" на Майдані і для киян, а також гостей міста.
На віче були запрошені представників влади, зокрема президент Петро Порошенко і мер Києва Віталій Кличка, однак поки що їх не Майдані не було.