У Мукачеві відкупитися від військкомату коштує 500 доларів

Відкупитися від призову в армію в рамках оголошеної в україні часткової мобілізації коштує 500 доларів.

У Мукачеві відкупитися від військкомату коштує 500 доларів

Про це на своїй сторінці в соціальній меержі Фейсбук повідомила депутат Мукачівської міської ради Вікторія Швардак.

Під цим постом з'явилося чимало коментарів, в частині яких підтверджується цей факт і розповідається, як росла ціна за час ескалації військового конфлікту на сході України - від 100 євро через 300 доларів і до нинішніх 500.

Як розповідають деякі з авторів, під військкоматом - десятки авто і черги тих, що бажають відкупитися або відкупити своїх дітей.

У Львові, розповідають дописувачі, спершу було те саме, але там з цим швидко навели лад.

Чому попри оприлюднені факти корупції бездіють закарпатські СБУ, прокуратура, міліція - залишається риторичним питанням.

24 травня 2014р.

Теги: військкомат, корупція

Коментарі

Злий дядько 2014-05-24 / 22:20:36
Зразу скажу - я військовий... Мукачево... Тячево... - не писати треба люди добрі- а робити, отих кабінетних "кровосісей" (не моє -просто сподобалось від Азірова)потрібно викорчовувати як бурьян, раз -і назавжди. Факти хабаря в СБУ (хоча не факт що і там не беруть нажаль) - або на гарячу лінію в Київське управління СБУ, в прокуратуру нема сенсу - там такі ж кровосісі((( Якщо ми самі не зробимо - за нас ніхто не зробить...
А на схід їхати потрібно - там такіж українці, жінки , діти як і в нас - хто їх там захистить??? Якщо українець-українцю не допоможе- то нема у нас націїї......

11111 2014-05-24 / 21:40:37
Щербея вже давно потрібно було зняти… .він не професіональний, охрінєвший і безкультурний чоловік…дуже погано відноситься і до тих людей, яких навіть не знає…я б подумав і ще на рахунок п.Беспалька О.К., який там теж давно уже пригрівся…

567 2014-05-24 / 17:27:57
Бог побив нас і нашу державу: у військоматах як є: їхочеш іти в армію (значить тобі треба) - плати, не хочеш іти в армію - тоже плати!!!

Каті 2014-05-24 / 17:20:25
Народ повинен за своє майбутнє стояти, а не за олігархів. Хлопці на майдані за нас стояли і не тікали, з фанерного в руках стояли, а ви кажете

катя 2014-05-24 / 17:09:24


Коментар видалено. Адмін


юрист 2014-05-24 / 16:08:56
читайте ККУ ст.368 - хабар від 5 до 10 років тюрми.
ст. 336 - ухилення від призову за мобілізацією - від 2 до 5 років тюрми

Правда 2014-05-24 / 16:04:29
В такий час відкупитися від призову - це реальна зрада, як би не було важко там на сході !!! І зрадники ті, що беруть за це хабарі. Заховатися, відсидітися, зберегти свої боягузливі задниці в той час, коли інші зі зброєю в руках захищають Батьківщину. Краще валіть десь за кордон і більше не повертайтеся !!! Без вас країна нічого не втратить, а тільке боягузливе насіння не буде плодитися.

Віт 2014-05-24 / 15:28:10
Найбільш винні ті хто дають хабара! І поки будуть давати, завжди знайдуться ті хто буде брати... Бо в нас чомусь забувають про відповідальність за пропонування хабара, а потрібно карати перш за все цих!

вита 2014-05-24 / 14:43:19
На жаль це правда, знаю таких парочку. Або ж просто в стаціонар лягають з неіснуючими хворобами

закарпатка 2014-05-24 / 14:00:05
Зафіксувати факт і під трибунал. Без варіантів

сорри 2014-05-24 / 13:36:20
Скоти! Отаких гадів точно треба розстрілювати!

mz65 2014-05-24 / 13:35:41
один дурак написал стадо подгавкнуло. а от чеченов путинских ты как будеш откупатся такса уже есть, или когда твою семью резать будут ты чмо будеш по пятсот баксов предлагать. бараны тупоголовые.

владимир 2014-05-24 / 13:17:38
В Одессе тоже 500.СУК под суд и на передовую правда за 100 гривень продадут ВСЁ

НОВИНИ: Культура

11:34
У Мукачеві стартував фестиваль дитячих театрів "Імпреза над Латорицею" (ПРОГРАМА)
16:06
Хор "Cantus" розпочинає концертний тур "Звуки небес, голоси землі"
06:47
Алло
15:00
Сьогодні в Ужгороді стартує ІІ Всеукраїнський конкурс хорового мистецтва імені Михайла Кречка
13:52
В Ужгороді в неділю зірковий склад акторів зіграє одну з кращих комедій XXI століття
11:20
/ 4
В Ужгороді розпочався IV Всеукраїнський фестиваль камерного мистецтва "Під цвітом сакури"
21:09
/ 1
Загублені у коханні
13:56
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки"
06:00
Загадкова вісімка
10:52
Сьогодні, у четвер, в Ужгородському скансені відкриється виставка Мирослава Ясінського "Карби"
17:49
В ужгородському скансені відкриється виставка "Світ писанки"
05:49
У квітні в Ужгороді пройде VIII Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів"
00:16
У середу в Хусті стартує IІ Всеукраїнський театральний фестиваль "FantaziaFest"
13:31
У скансені в Львові завершують масштабну реставрацію садиби з закарпатської Іршавщини
05:50
Із безодні
22:26
"Закарпатську" "Маріупольську драму" з успіхом показали в Києві
17:55
У Хусті відбулися нагородження переможців і гала-концерт ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
15:41
Відвертий щоденник чи казка для європейців: як читати "Війну з тильного боку" Андрія Любки
15:09
У Хусті відбудеться нагородження переможців та гала-концерт Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле"
14:25
Закарпатський облмуздрамтеатр розповів про свої найближчі події
14:26
У суботу в Хусті зіграють прем’єру вистави про Августина Волошина
15:11
Як відомі українські письменники хотіли поселитися на Закарпатті
08:20
/ 1
Обережно, любов
11:16
/ 1
Автор споруд ПАДІЮНу і "Едельвейсу" представив в Ужгороді виставку акварелей
22:08
/ 1
"Маріупольську драму" покажуть в Ужгороді та Києві
» Всі новини