"Маю ряд питань стосовно політики влади у газовій сфері:
1. Чому Польща, Італія, Німеччина, Греція пішли в Стокгольмський арбітраж і отримали знижку на російський газ, а Україна лише жаліється на кабальні угоди?
Те саме питання я задавав Януковичу і Азарову. Злочинна влада пішла, але ми змушені знову його піднімати. Що заважає подати позов? Питання риторичне. Але чим довше влада на нього не відповідає, тим більше людей роблять з цього відповідні висновки.
2. Коли будуть оголошені тендери і почнеться реальна робота по будівництву терміналу з прийому скрапленого газу? Кожен місяць зволікання – це сотні мільйонів доларів переплати за російський газ.
3. Якщо нам потрібен реверс газу з території Словаччини, то коли будуть реально виконані умови щодо технічного забезпечення цього процесу, які були виставлені українській стороні?
4. Коли українська влада офіційно звернеться до ЄС з простою позицією: той, хто підтримує будівництво «Південного потоку» - є співучасником нових територіальних зазіхань Кремля.
У припиненні реалізації цього проекту однакова зацікавлена і Європа, яка зменшить свою залежність від «Газпрому», і Україна, яка збереже обсяги транзиту російського газу.
І останнє – що реально планує зробити уряд до кінця цього року, щоб зменшити об’єми споживання енергоносіїв? Тому що зараз ми живемо за дикого стану речей, коли одна із найбідніших країн Європи, споживає найбільше енергії на одиницю виробленої продукції", - пише В.Балога.
сергій 09.04.2014 / 22:05:11
Замість того щоб задавати відверто дурні питання треба сісти і вивчити документацію. Словаки ж самі кажуть що технічних проблем у реверсній поставці газу нема. Є тільки юридичні питання. Тому якщо ви дійсно патріот, у чому я дуже сумніваюся, то дайте владі працювати а не доставайте її по кожній дрібниці
виборець 08.04.2014 / 18:41:15
Слушні пропозиції. Але додав би:
- Шановний уряд «затягування пасок», будь ласка, надайте публічну інформацію про собівартість газу власного видобутку, 20 мільярдів кубометрів якого щорічно видобувається на Україні, і якого з головою вистачить на всі некомерційні потреби населення.
А також, будьте добрі, надайте список всіх власників українських газових родовищ, щоб прості пенсіонери та малозабезпечені верстви населення знали, кому дякувати з 1 травня 2014 року за підвищення на 73% ціни на газ.