В Ужгороді АвтоМайдан приїхав по заступника прокурора Бакая і в.о. головного міліціонера Закарпаття Шаранича (ВІДЕО)

Зранку сьогодні, 22 березня, під спорудою прокуратури Закарпаття несподівано приїхали автомобілі АвтоМайдану.

Основна вимога - відставка заступника прокурора Закарпаття Андрія Бакая, який працював у заступником прокурора Закарпаття і при минулому режимі, а тому тісно вплетений у корупційну систему.

Уже незабаром до них вийшов прокурор Закарпаття Олег Сидорчук. У відповідь на вимоги відставки його заступника він відповів, що з часу призначення і досі на адресу А.Бакая скарг не було. Втім, О.Сидорчук пообіцяв звернутися до Генеральної прокуратури України, аби та перевірила А.Бакая.

Після цього Автомайдан прибув під споруду УМВС України в Закарпатській області, аби зустрітися з новопризначеним керівником закарпатської міліції Сергієм Шараничем. Представник облуправління міліції, який вийшов до автомайданівців, розповів, що з часу призначення в.о. начальника УМВС України в Закарпатській області С.Шаранич ще не був на робочому місці. Тим часом АвтоМайдан вимагає зустрічі з С.Шараничем, би з'ясувати його участь в скандальних виборах мукачівських виборах 2004 року, співпрацю з СДПУ(о) та причетність до корупційних схем.

 

22 березня 2014р.

Теги: Бакай, Сидорчук, Швардак

Коментарі

Адмін 2014-03-23 / 22:10:30
Де виправити?

пересічний 2014-03-23 / 22:01:23
Адмін виправ помилку: бо вони не загинули борючись... видали з речення "не", написавши "бо вони загинули борючись". Дякую

Папка 2014-03-23 / 21:40:24
І сміття за собою НЕ прибрали, ганьба. Все залишили коло церкви на набережній валяться.

Адмін 2014-03-23 / 21:36:31
Оновіть стторінку, додали інше.

глядач 2014-03-23 / 21:24:19
автор, де відео, чому видалене?

Пересічний 2014-03-23 / 20:31:14
Ну знаєте! відео я продивився на http://www.youtube.com/watch?v=uOMU_Af83do - мене я пересічного громадянина області, надзвичайно вразило виступ АвтоМайдану біля обласної прокуратури. Хлопчики віком від 16 років до 30 років під'їхали до обласного прокурора вимагати відставки Андрія Бакая!!? Розпочали розмову про те, чого взагалі не знають... На елементарні запитання вони не могли відповісти, оскільки вважаю, що акцію хтось влаштував із тутешніх царьків, яким Бакай надзвичайно мішає у реалізації їхніх планів.
Можливо за Бакаєм є грішки, але в кого їх немає!!? Ніхто так і не зміг відповісти з представників АвтоМайдану - що такого накоїв Андрій Бакай, за що він має подати рапорту на звільнення з посади, адже крім нього в обласній прокуратурі багато кого призначали на посаду при режимній владі Януковича.
Як підмітив сам обласний прокурор Олег Сидурчук - до акцій необхідно ретельно підготовлюватись, вказуючи саме на факти, а не пусті слова та віртуальні звинувачення.
Взагалі вважаю, що хлопчики, які є на відео як представники АвтоМайдану не мають права висловлюватись від імені всіх жителів краю, або значної частини, оскільки вони взагалі не володіють ситуацією в правоохоронних органах краю чи то прокуратури чи то міліції.
Взагалі, а б заборонив вживати термін "НЕБЕСНА СОТНЯ" в розмові всім представникам Народної Самооборони, АвтоМайдану, Правого Сектору, які не виражають думку переважної більшості громадян в кожному регіоні де вони виступають, оскільки вони паплюжать пам'ять про наших героїв - "НЕБЕСНОЇ СОТНІ", бо вони не загинула борючись з злочинним режимом Януковича, а не боротьбі по окремим особам...
Мені дуже соромно за самозванців, а ще прикріше, що воно ототожнюють себе з "НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ"...

тимур 2014-03-23 / 20:24:59
Мішко Буришин, а хто ти вибори поможе робити. С.Григу зливись і гойкаш що він ЕЦовиць. За Чупа і Палапу тоже кажеш що то Балогівські, колити помогли всіх посунути, і стати замом Яреми. За Баранась пустив слух що тот у львові наркотов торгував, коли стояло питання про голову РДА. Так що опять будеш з Пиринцьом бігати та Плитаном. Нихтоти не поможе.

міжгірець2 2014-03-23 / 20:07:13
Про Ярему пише Бришин, бо думать що якщо знімуть Ярему, то в нього вся влада буде. Шекета-голова РДА, Буришин-в.о. Райради. Лиш забувись Мішику дуже скоро хтотя взяв на роботу в Райраду колись ревав що не маєш чим кредити платити.

Колеги колегам 2014-03-22 / 20:31:48
"Спокійний такий чоловічок Шніцер,робив собі і все. Ні від кого нічого не вимагав тільки виконання завдань МОЗУ" ... по збору величезних сум для міністерства, для рідної ПР, пані Богатирьової, ну і, звичайно, себе не обділював. Жав... на головних лікарів, якщо не виконували доведених норм здачі... Так то воно, це усі в районах давно і добре знали!

Lancet 2014-03-22 / 20:05:40
Стосовно шніцера, то цей колядник від медицини наколядував на власне Межигіря у Оноківцях, джипи, житло у Празі... Тільки люстрація, справа і заслужене покарання!

тячівець 2014-03-22 / 19:17:27
А чому правий сектор не цікавиться тячівським прокурором?

ужгородець 2014-03-22 / 18:09:08
В облпрокуратурі всіх розігнати-сволочі і хабарники, на людських сльозах і горі нажилися.Чому покрили Мухіна і Малицького, а не посадили за грати? Коли буде люстрація усіх начальників із Орсага починаючи!!!!!!

ВЕРХОВИНЕЦЬ 2014-03-22 / 17:03:57
АВТОМАЙДАН ВИ ЗАБУЛИ ЗА ПРОКУРОРА СВАЛЯСЬКОГО СВИСТАКА .коли він працював в областній прокуратурі то дуже хотів вислужитися перед генеральнов прокуратаро і бігав по В.БЕРЕЗНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ БО ДУЖЕМУ ТРЕБАБЛО СВАЖИНИ З МІНЕРАЛЬНОВ ВОДОВ У С.СІЛЬ - ЗАДАРЬ

негровцю 2014-03-22 / 16:43:31
Буде громада казати,і ви також маєте це робити.

UTOS 2014-03-22 / 16:20:15
Автомайдан Закарпаття урочисто прибув до УМВС України в Закарпатській області, аби привітати з призначенням нового керівника закарпатської міліції Сергія Шаранича! Молодці хлопці!

негровець 2014-03-22 / 15:56:18
Міжгірцю 2 , першого накопкайте в зад двохличника і бездаря Ярему І В ! Досить ворюзі обкрадати район, запитайте в нього де він подів кошти які були виділені на Синевирську і негровецьку школи, чому він пяним розїзжае по барах на службовому автотранспорті , і за які кошти накупував квартири і землі в Ужгороді на підставних осіб !

Панас Мирний 2014-03-22 / 15:55:11
Хіба ревуть воли, як ясла повні?

Міжгірець2 2014-03-22 / 15:43:24
Може на другий тиждень буде правий сектор у Міжгір'ї.Покрайній мірі плани такі є.

знаток 2014-03-22 / 15:43:14
Всіх регіоналів Міжгірщини вон. Повірте они того заслуговують. Доречі коли буде люстрація?

негровець 2014-03-22 / 15:25:58
ковдоша Ярему І В , в центр реабілітаціїї бурого ведмедя, хвости крутити і лайно виносити від медведів, там його місце злодія і дволичника !

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"