Заступник прокурора Закарпаття Іван Кайло не пройшов люстрацію (ДОКУМЕНТ)

Заступник прокурора Закарпатської області Іван Кайло не має морального права обіймати керівні посади в органах прокуратури та органах державної влади України.

Заступник прокурора Закарпаття Іван Кайло не пройшов люстрацію (ДОКУМЕНТ)

Таким є висновок Громадського люстраційного комітету Закарпаття.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, в наслідок активної протекції збоку нинішнього голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, Іван Кайло, претензував на посаду прокурора Закарпаття, однак через недвозначну оцінку своєї діяльності громадськістю, зрештою змушений був обмежитися кріслом першого заступника прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука. 

Однак, Громадський люстраційний комітет Закарпаття, керуючись критеріями щодо переліку осіб, котрі не мають морального права обіймати керівні посади в органах державної влади, в тому числі в правоохоронних органах, вважає, що Іван Кайло через ряд причин, зазначенх у висновку, не має права займати будь-яку посаду в прокуратурі.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, І.Кайло, який зараз виконує обов'язки в.о. прокурора Закарпаття, запланував провести 21 березня координаційну нараду керівників правоохоронних органів області з єдиним питанням порядку денного – «Про активізацію діяльності правоохоронних органів з попередження та припинення фактів самоуправства та самосуду», що було критично сприйнято активною частиною громадськості Закарпаття та представниками Самооборони та "Правого сектора".

19 березня 2014р.

Теги: Кайло, люстрація

Коментарі

Максим Мельников 2014-07-22 / 11:13:39
Вам подають інформацію, ви в неї вірите, і лише би привід, що б лаятися і сперечатися. Особисто я Івана Кайло знаю з гарного боку, хоча чому дивуватися, завжди незадоволених більше.

Василь 2014-04-08 / 23:14:17
Добрі люде, учасники майдану, ПРАВИЙ СЕКТОР думаю що прийшов час типир уже вуганяти прокурора Сидорчука з прокуратури вон. Бовім у нього на прийом та упувівми що не має часу зо мнов Ся занимати, удправивня до якогось дітвака а тот ми упувів що будут Ся розбирати. Пройшло три тижні ні слуху ні духу. На якого нам чорта такий Поляк нужен чого сюди прийшов. Прошу вас добра челядь збираймося та ідім ід ньому най собі вун іде з богочком думу у Львов чи де вун там жиє

Йончі 2014-04-08 / 23:06:12
Шановна громадо, мешканці Закарпаття ви дуже прискіпливо слідкуєте за прокурором Кайлом і це правильно йому не місце у прокуратурі за його діяння, але хочу Вас поінформувати що прокурор області Сидорчук у декілька разів більший корупціонер за Кайла. За не тривалий час перебування на посаді вирішив разом з неменш одіозним своїм земляком Бакаєм, та шнурками Целюриком, Отприсками Василенком, Ужгородським рай прокурор Андришиним, Виноградівським прокурором рекетиром Романом всі корупційні схеми отримання бабла з контрабанди сигарети через кордон та зеленку. Крім того із Львівщини переводить собі у помощ на всі ключові посади своіх ручнх які йому там збирали касу з підприємців та митниці. Ви подивіться йому у очі там написано прийшов заробити на наших плечах бабки, вун не прийшов сюди наводити порядки. Все бабло передається через визначених людей пограничників та митників. Я знаю що скоро буде уйоб

петя 2014-03-23 / 20:02:35
Цілком підтримую!!!

Факт! Один з членів П.С. мав батька совєтського КГБ

вітя 2014-03-23 / 19:58:23
А хто призначав "люстраційний комітет", а хто входить до "правого сектору"? Подивіться на їх "Обличчя", та вони і говорять зовсім не по "нашому"! Не задумувалися хто їх платить, на які фінанси Жиють ці "Бриті хлопці"?!!!

хуст 2014-03-20 / 20:06:01
взагалі то він Юрійович

люстратор 2014-03-20 / 19:19:12
правильно...треба люструвати всю суддівську та прокурорську банду
хабарницю Самолючку,Цімботу...,алкоголіків Пилипа,Гайдура...та всю іншу злодійську банду Зовдуна,Кривку,Савку,Данчу,Пехньо ...які накупували собі хижі та машини віддихають за наші гроші на морях...

Хімік 2014-03-20 / 17:52:11
Собкову с...ку люструвати й гнати в шию. Трохимця п...дара за нею!!!!

цікаво 2014-03-20 / 16:46:17
покажіть будинок прокурора і все, що записано на родичів. Пропоную загальний принцип люстрації - виставляється кандидатура, поруч фотографії нерухомості і бізнесів, і декларація про доходи

мао 2014-03-20 / 16:44:43
Кляп з Собковою заставляють вчителів щось робити, що такі крики на всіх інтернет ресурсах? Давайте цивілізовано вислухаємо їх звіт і дамо свій

пірло 2014-03-20 / 15:20:33
Створимо народний песпредел комитет -

садочок 2014-03-20 / 12:31:35
Чому Кляп Маріанна надалі очолює департамент освіти? Вона що, виключення із правил?

школа 2014-03-20 / 09:46:41
Чому ще СОБКОВА на роботі Абсолютно вся пед.громадскість вимагає її звільнення Не дратуйте педагогів зробіть це цивілізовано.

саша 2014-03-20 / 07:13:11
Слідуючого на люстрацію Савку прокурора Міжгіря. Звідки землі у всіх сільрадах,санаторіях.турбазах. Власні торгові центри в Міжгірї і Колочаві. Два особняки по 800 квадратів з замашками Пшонки. Збір щомісячний з усіх лісокрадів. Всі обкладені щомісячними данями, раніше казав для Янукович, тепер напевно для української армії.

Всенародний беспределкомітетет 2014-03-20 / 03:13:12
а чому особи які знаходяться в люстраційному комітеті не покажуть як для прикладу свої заслуги перед батьківщиною та громадянами -

Кайло 2014-03-20 / 00:46:01
то сидів би собі тихо в Хусті і може б пронесло

хустянин 2014-03-19 / 23:36:12
Пане Кайло (vlf////), раніше треба було думати, що робите. Не довелося б тепер на людей огризатися.

vlf//// 2014-03-19 / 23:31:52
якщо направляєте в мінюст то ще направте в мінохорони здоровя, вони однакове відношенння мають до прокуратури! дурні....

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая