Одіозний прокурор Кайло зібрався люструвати «Правий сектор» і самооборону (ДОКУМЕНТ)

На п’ятницю виконувач обов’язків прокурора області Іван Кайло запланував провести координаційну нараду керівників правоохоронних органів області з єдиним питанням порядку денного – «Про активізацію діяльності правоохоронних органів з попередження та припинення фактів самоуправства та самосуду».

Провести нараду, як стало відомо з джерел в прокуратурі, вирішили після активних дій «Правого сектору» в області – їх вимог щодо хибності призначення на посаду першого заступника людини, яка у громади не викликає жодної довіри – Івана Кайла,  а також блокування приміщення обласного адмінсуду, де активісти вимагала від голови суду Олександра Шешені написати заяву на звільнення.

 

19 березня 2014р.

Теги: Кайло, люстрація, Правий сектор, самооборона

Коментарі

Чегевара 2014-03-20 / 03:18:26
правильно траба покласти цьому беспределу правий сектор, лівий кінець - всіх в армію!

Бодя 2014-03-19 / 22:24:59
Роботинський працював у спарці з Кайлом, Бакайом, Заревою та Секерешем, заберали від чужих дітей для своїх.

Украiнець 2014-03-19 / 22:22:21
Кулiтка з Роботинським повiсились на одному деревi! Скоти ментовськi недобитi! Як вони тут кров пили з народа! А тепер бiгають як рецидивисти! Кайло задумайся...

Денис 2014-03-19 / 21:47:31
По телефону 050 572 85 65 хтось дзвонив? Правий сектор візьміться за нього.

Рішко Василь 2014-03-19 / 21:37:02
А чому нихто не шукає мого фивника-вимагача Робота? Він десь разом з Куліткою має бути. Назбиравим для нього кучу бабла, а його нема, незнаю де він і як йому передати. Хто го видів, підскажіть?

Удут 2014-03-19 / 21:21:33
Нічого з Кайлом не зробити, він уже все поділив і прокурор йому не указ, бо добре з губернатором і він місний

Хуст 2014-03-19 / 20:57:21
Знову про Кайла,Турдая,відео відзнято під прокуратурою Хуста,там багато відео,по справі Пригари,http://www.odnoklassniki.ru/pamyatgali/video,обіцянки,брехня,подивіться шановні Закарпатці

Стажист 2014-03-19 / 19:49:12
Чому можуть навчити молоде покоління, яке приходить у прокуратуру ці шарлотани і пройдисвіти? Коли схаменеться керівництво ГПУ

Андрій 2014-03-19 / 19:13:02
Люди Ви боролись за світле майбутнє Кайлів, Бакаів, Конарів і їм подібним, а тепер вони будуть боротися з Вами

Украiнець 2014-03-19 / 18:00:34
Ми памятаемо як Кайло переслiдував наших побратимiв! Божий суд на тебе чекае! Ти сатане прогнивший!

Украiнець 2014-03-19 / 17:57:46
Люди! В Ужгородi цiкавi плакати появились(розшук Кулiтки М.М. Начальник УБОЗу областi) який пропав невiдомо куда! Ворог народу! Кайло вiд нього далеко непiшов!

Косма 2014-03-19 / 17:48:00
Кайло ти лише ВО. А значить можеш полетіти з посади у будь-який момент. Так шо думай що робиш. Бо закарпатці не кримці, можуть надавати по сраці!

чай на двох 2014-03-19 / 15:41:33
це повний п....ц, Люстрація і тільки люстрація, бо інакше не тільки Крим, а і Закарпаття буде московським. Ці всіх продадуть.

Іван 2014-03-19 / 15:07:13
Вони взагалі там подуріли?

Прокурор 2014-03-19 / 14:43:58
Кайло з Бакайом та Конаром уже втратили зв"язок із реальністю давно, бо зажерлися та виють

юрист 2014-03-19 / 14:26:07
А тапер активісти чекайте кримінальні справи відносно себе, і ці товариші якщо утримаються в кріслах, то Вас не оминуть навіть через рік, бо потрібно доводити розпочате до кінця

Сашко 2014-03-19 / 14:15:28
Кайло із Бакайом Вас зараз заженуть у стойло, як заганяли при минулій владі

Копча 2014-03-19 / 14:11:28
Там на документі э ще одне одіозне прізвище Конар. Невже ці виродки переживуть "важкі" часи і далі будуть працювати у прокуратурі хоча їхнє місце максимум охоронців у Епіцентрі

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая