Першим заступником прокурора Закарпаття призначено одіозного Івана Кайла

Новий голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко, що є вихідцем з Хустщини, знову лобіює на ключові посади в області свого чергового земляка?

Першим заступником прокурора Закарпаття призначено одіозного Івана Кайла

В прокуратурі Закарпатської області відбулися кадрові ротації.

Розпорядженням Генерального прокурора України першим заступником прокурора Закарпатської області призначений Іван Кайло, який досі працював на посаді Хустського міськрайонного прокурора.

Андрій Бакай, який досі працював на посаді першого заступника прокурора Закарпатської області, став просто заступником.

Іван Кайло відомий зокрема тим, що разом з люстровним громадськістю екс-начальником УМВС України в Закарпатській області (а до того - керівником Хустського райвідділу міліції) Василем Турдаєм брав безпосередню участь у гальмуванні резонансної справи Павла Нагірного. Загалом в районі, де він працював, ставлення до нього серед населення різко негативне.

Експерти вбачають у цьому призначенні черговий факт лобіювання на ключові посади одіозних особистостей з боку нового голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, який є вихідцем з Хуста.

За інформацією Закарпаття онлайн, Іван Кайло мав стати прокурором Закарпаття і його призначення зірвалося практично в останній день.

12 березня 2014р.

Теги: Кайло, прокурор

Коментарі

Тарас 2014-03-27 / 12:38:41
Так хай звільняють і виконують обіцянки дані на майдані

Тарасику 2014-03-26 / 14:05:42
Потрібно пів області звільняти, а не тільки Бакая і Кайла, в тому числі і декого з тих, які пишуть тут коментарі :)))

Тарас 2014-03-26 / 13:13:29
Ненажерливих Бакая з Кайлом ніхто не звільнить, керуючись принципом "нема належних фактів", це може зробити виключно Правий Сектор, керуючись принципом моралі та справедливості.

Правда 2014-03-25 / 22:01:16


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Роберт 2014-03-25 / 20:16:58
Хиля із Савченком не одіозні, а безхребетні у позу стають першими перед новим керівником, лижуть жопу любому, лиш би біля кормушки зостатись, не одного пережили прокурора, у Кайла з Бакаєм не получилось, бо громада повстала із-за їх нахальства і жадібності

Прокурор 2014-03-25 / 17:34:05
Сьогоднi прокуратуру областi вiдвiдав гнида Корбань, цiкаво, що тут забув, на призначеннi його видно не було, певно вирiшив вiдвiдати своiх бойових замiв та приведених ним заробiтчан, вечером виставлятися буде за уход, цiкаво чи новий прокурор буде присутнiй?

Ромi 2014-03-25 / 17:08:39
Не переживай, Бакай уже давно вiдкупився

Рома 2014-03-25 / 15:26:31
Ніхто безпредєльщика Бакая гнати і не збирається, бо його покриває пан Блажівський, якому Бакай щомісяця заносить

Ален 2014-03-25 / 12:06:47
Першого звідти потрібно гнати прокурора Бакая, сигаретного магната

Юра 2014-03-25 / 10:40:01
Хиля зампрокурора області, вони з Савченком для оборони не одіозні, чомусь!

Іван 2014-03-25 / 10:35:05
А покровитель програмноі контрабанди в області, особливо сигарет, ще працює, чи може совість уже прокинулась?

!!!??? 2014-03-25 / 00:27:44
Підскажіть а де зараз Міша Хиля? Він ще працює в прокуратуру?

Голосу 2014-03-23 / 22:52:51
Сам ти проплачена п а скуда!!!

Голос 2014-03-23 / 21:59:02
Паскуду Бакая давно уже треба було гнати, бо далі буде людей обдирати, крім грошей більше ні про що не думає.

Той від кого взяв гроші директор 2014-03-23 / 19:42:54
Но надіюсь що вже візьмуться і за Великолазівський совхоз

Петро 2014-03-23 / 19:35:11
Люди божі, де опят того злодія кайла-.уйла забили. Та тот і вродився взяточником, тот би із мертвого гроші злупив а вать шкуру. Бандита в темницю а ни в прокуратуру

Українець 2014-03-21 / 11:28:18
Шановні, хто нам розказує як треба жити, в Україні вже кончилася революція, нашій державі загрожує зовнішній агресор, а всяким правим секторам, які нич не хотять робити все ще революція в голові. Так, давайте забудемо що в нас є закони та каждий буде робити що хоче, так як Кудрон, Шуб та другі. Я б може тоже хотів мати бізнес без всяких дозволів, без оформлення люди на робору, не думати про їх безпеку, а добивати надра та рахувати гроші, як наприклад Кудрон. До речі, останній недавно був засуджений вироком суду за незаконне добивання надр та майжинь доста му м’яке дав суд покарання бо одбився лиш 1 годом условно, та ще й ходить розказує як у нього рейдерським путом захопили так званий «законний» бізнес.

Чесно 2014-03-21 / 09:38:53
Хтось читав інформацію про люстрацію правого сектора!?
Як думаєте хто її викинув!? Це один з відомих прокурорчиків, який може спливсти в якомусь районі, і думаю, що люди де він уже працював підтягнуться щоб цього не допустити, це явна провокація!

Не файно чините 2014-03-21 / 09:32:56
Думаю чилядь та правий, вчора і люди так само в Ужгороді говорили, і це правильно, чому він один такий неугодний, а всі інші нормальні, чи знову будуть відмазуватись тим, що до інших ще не добрались або що треба міняти верхушку, так тоді подивіться на ту ж прокуратуру, є ще 3 зама і купа начальників відділів, і всі угодні? Неговорю вже про суди, юстицію і т.д і т.п.

Чилядь 2014-03-21 / 09:17:51
А чому лиш до Кайли ся всі взяли? Невже у нас все інше таке чесне керівництво працює в інших органах - суд, міліція, сбу, прокуратура, виконавча, податкова, адміністрації??? Невже ніхто з вас не задає собі цього питання??? Чому саме Кайло всім такий неугодний??? Просто подумайте над цим будь-ласка!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"