Затриманий начальник Чопської митниці написав заяву на звільнення і розповідає про корупційні схеми

Тепер уже колишній керівник Чопської митниці Сергій Харченко під наглядом бійців Правого сектору та активістів самооборони написав у будівлі Закарпатської ОДА заяву про звільнення з посади.

Затриманий начальник Чопської митниці написав заяву на звільнення і розповідає про корупційні схеми

Сергія Харченка, який свого часу отримав Чопську митницю як подарунок на день народження від свого родича - міністра доходів і зборів України Олександра Клименка Чопської митниці, затримали в Ужгороді пообіді. Потім його прив'язали скотчем до стовпа на площі Народній.

Після цього він розповів про корупційні схеми на митниці.

22 лютого 2014р.

Теги: Харченко, митниця, корупція, арешт

Коментарі

вісаріон 2014-02-24 / 11:58:26
а тепер 3.14-здець йому і його вуйкові?

Карбон 2014-02-23 / 15:04:45
Пенсионеру
При помаранчовий революцийы ющенку ли..ла а потом потом сказала шо вони хренови! Сама почала обкрадати державу! А зара манипулирують народом та жажде помсти шо посадили дуру! Т

Кер 2014-02-23 / 15:01:02
Та ти молись придурок за юлю! Спонсируэ цы сектора и бунт чинить в страни! Вона тыки помстити хоче э....ла вона народ! Нам треба нову владу! А не пи.ду брехачку! Тепер вона буде всим рулити! А ти пенсионер ыди та полижи йив якшо така фоса тоби!

Сергій 2014-02-23 / 13:49:32
Бидлота коли вони вже вдавляться ???

пенсіонер 2014-02-23 / 10:25:31
хлопці! молімся за юлю,що вона на волі,щоб їй бог допоміг чим скоріше одужати.бачите до чого її довела зграя зеків-бандюковичів. була людина здоровою,а стала інвалідом.дасть бог юлька одужає та наведе в цій корумпованій країні лад,щоб жили всі добре,а не окремі бездарні тварюки,які купили посади за гроші.всіх їх до єдиного під суд.жаліти сук і подонків не треба,бо вони нас не жаліли,а здирали з кожного останню шкуру.заклялибися такі сволочі і не тільки вони,а і їхні нащадки.бог їх покарає ще в сьомому поколінні. незаконно придбане їхнє майно найближчим часом стане власністю народу.це буде справедливо,по цивілізованому.

юра копаня 2014-02-23 / 09:52:51
правий сектор прийідьте в виноградів до купара в мрео! и до начальника паспортного Онучака! чому з людей здерають гроші крім офіційних платежів, ще собі на карман!?

Синь 2014-02-23 / 09:43:00
Через "КОРИДОР ГАНЬБИ" треба провести Міжгірських корупціонерів;Олексієнко, Пшеничного,Солодовнік, Рябець,які берут взятки за прийом на роботу 2-2,5 тис доларів.Щура і Ярему привязати до стовпа за посди дані свойим родичам і знайомим без освіти іконкурсів

ЛИС 2014-02-23 / 09:20:40
СТОЛБОВ НЕ ХВАТИТ,ОСОБЕННО если за Закарпатгаз взяться. ЭНИНГИ,СВАДЕБА,ШАТЫЛО эта верхушка ни чем не отличается от Захарченко,Пшонки и Януковича.

Ласло 2014-02-23 / 09:17:37
Якшо надалі буде іти контрофакт на границях, то там замішані інші високо посадовці! Або цей правий сектор переберає на себе цей бізнес! Побачим

Олег 2014-02-22 / 21:40:11
До Паспортного столу треба завітати порядок зробити!

українка 2014-02-22 / 20:53:21
Саша, так і треба з ними. Тварі. Особливо на Чопській. І не потрібно із викраденням Булатова порівнювати,бо там людину катували,а тут злодія і хабарника просто прив’язали до стовпа позору.

Люсія 2014-02-22 / 20:52:40
Згодна! Провчити прилюдною ганьбою! А "прив"язувальщики" відмінні від викрадачів Буланова тим, шо не ховаються як таті, а роблять все чесно і відкрито. і не вбивають фізично. А спосіб ций є давній і правдивий на нашій землі - покрити покидьків ганьбою.

знаючий 2014-02-22 / 20:34:31
Абсолютно європейський метод покарання! Свого часу бабуся розповідала мені, як за чехів у нашому селі один чоловік украв від сусіда сало. Шандар дуже скоро виявив злддія і знайшов украдене ним сало. Опісля повісив йому на шию це сало і цілий день водив його селом, а той безперестанку мусів кричати: "Люди! Я злодій! Я украв сало!" Після цього відпустив його додому без тюрми і штрафу.
По тому ніхто з його родини нигда нічого не крав. Ось такю

Саша 2014-02-22 / 20:26:56
Да, я помню это тот малый который, старую не дешовую машину сменил на новую астрономически дорогую, но! Привязывать человека к столбу, это глупость.
Чем отличаются ети привязовальшики от тех кто выкрал Буланова. Вот уж точно революцию задумывают романтики а пользуются результатами негодяи. Что в ужгородской самообороне нет адекватных людей, чтоб фильтровать такие поступки?

Микола 2014-02-22 / 19:39:49
Да да, ще треба г@нд@нів-корупціонерів Михайлишина і Бердара до того ж стовба на пл. Народній...

Киев 2014-02-22 / 19:18:46
Конфискация,там есть чем помочь Укрраине!

миша 2014-02-22 / 18:53:14
щеб піти до началника парспортного столу! чому з людей замисть 170гривень здерають 577гр за виготовлення закордоного паспорту!!

миша 2014-02-22 / 18:51:22
у тюрму бидлу! бідних людей обдерали! не одно разово йихав в європу з масажирами через пункт пропуску Чоп! та за пройізд треба було 70гр роздати пограничникам та митниці шоб просто пойіхати!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ