Правий сектор арештував начальника Чопської митниці і прив'язав його до стовпа біля ОДА (ФОТО)

Сьогодні правий сектор арештував начальника Чопської митниці Міндоходів Сергія Харченка.

Правий сектор арештував начальника Чопської митниці і прив

Як повідомили Закарпаття онлайн з комендатури Закарпатської ОДА.

Зараз С.Харченка прив'язали до "стовпа ганьби" біля споруди Закарпатської ОДА.

Як повідомив Закарпаття онлайн керівник Правого сектору на Закарпатті Олександр Сачко, до С.Захарченка не застосовувалася сила.

Активісти кажуть, що С.Харченко розповів про корупційні схеми, як бралися хабарі на Закарпатті і які суми передавали на Київ, що зафіксовано на відео. 

Сергій Харченко отримав Чопську митницю Міндоходів від міністра доходів і зборів України Олександра Клименка точно на свій 30-літній ювілей.

 

 

22 лютого 2014р.

Теги: Харченко, арешт, Правий сектор

Коментарі

Blade 2014-02-27 / 04:57:08
А де наші золоті прикордоники які особисто рахують кількість ящиків з сигаретами перед тим як хлопці перевозять їх через зелений кордон.

витя 2014-02-26 / 18:45:47
А ЧОМУ ЗУПИНИЛИСЯ НА ЦЬОМУ ЛОХУ ??БЕРИТЬ И МЕНТІВ І СУДДІВ І ПРОКУРОРІВ І ВСІХ ЧИНОВНИКІВ!!!!! НЕЗАВИСИМО ВІД ПАРТІЙ!!!!!

Правда 2014-02-26 / 11:42:53
Хабарник - рідний брат прокурора Печерського р-ну м.Києва Харченка Віталія Миколайовича. Так що сподівайтесь на "обєктивне" розслідування. Путівку в життя і науку пройшов у старшого хабарника Херсонської області Болюка

joni 2014-02-24 / 22:27:45
взяти пiд контроль всiх iнспекторiв чопскоi митницi якi займаються поборами з наших бусiв в сумi вiд 300 до 1000 евро а деколи навiть i бiльше

EDON-Потька 2014-02-23 / 22:04:56
Я EDON-Потька- великий перевозчик всього што хоч через кордони Украiни i Эвропи- вiдкрито заявляю все що написано i сказано вище пiшло не по моэму сценарiю! У мене э 2 Fiat Skudo i останнiм часом ми на Чопi "порiшали "i вивозили "китай" за ходку давали ми 1200гр за машину я вже думав з понедiлка брати ще одно Skudo а туй ти э "Стала Робота" а я вже думав но типир ся пiднiму дись так як "Молдавни,Кулi,Кефа i всякi петухи" . Но я духом не падаю думаю наш бос штось придумать бо я бы в сiй жизнi тяжко вже неробив(хотя чесно казати я ще тяжко неробив)

Правда 2014-02-23 / 20:58:32
Цікаво! Що буде з головним смотрящим за Ужгородським районом - кумом Ледиди, головою Ужгородської районної організації партії регіонів, головою Середнянської селищної ради, власником половини награбованих державних земель Середнянщини, людиною яка вирішує за гроші всі кадрові питання Ужгородщини - Крицкій Е.Т.

Олег 2014-02-23 / 17:40:32
На Закарпатье надо всех сто процентов таможенников, пограничников и силовые структуры к столбам привязать!!! Позорники!!! Сексоты януковские!!!!!

лисник 2014-02-23 / 15:55:44
треба физика брати вин розкрадав лиси закарпатсъки

добродел 2014-02-23 / 12:04:31
Брати малеш, сучонок андрюша та вова из Ужгорода можуть много росказати про схеми на таможни.добре устроились в тихаря

655 2014-02-23 / 11:58:40
А чому Варцаба, Корбаньта iншi посадовцi не там?

Пересоляк 2014-02-23 / 11:20:15
Шановний правий сектор зловiть чмошника Василенка iз прокуратури бо грошI не вертаe, я не можу бiльше iх двох з Бакайом кормити

спостерігаю 2014-02-23 / 09:35:27
А може, й добре, що трохи налякають і бандитів, і тих народних обранців, хто жирує на нас. Тепер треба слідкувати за ними, щоб не носили швейцарські дорожезні годинники за наші гроші, не їздили на ексклюзивних машинах, не пили кров народу. Бо злодія треба тримати подалі від посади.

читач 2014-02-23 / 08:56:57
Шановно громадо! Прохання до усіх-спокій і виваженість у прийнятті рішень-це запорука порядку.У людей нерви здають, злість переповнює,але на все час,повірте до кожного одного доберуться і будуть розбиратися, награбоване буде повертатися у державу, і потрохи бюджет буде поповнюватися.Знайте одне-все накрадене має повернутися державі!А винні мають понести жорстоку відповідальність, від якої не уникнути нікому. Нехай усі, хто відчуває гріх іде на сповідь як у церкву так і до нових правоохоронців, ні -тоді перед народом України нехай висповідаються!

Хущина 2014-02-23 / 08:51:47
Шановний Правий сектор! Чому не берете головного корупціонера Закарпатської області земельщика Антала? Він зозікрав зі своїм кумом Якубцем майже всі землі нашого району! Та що там нашого району - говорять всю область! На сотні мільонів доларів! Терміново, докі не втік за кордон - до відповідальності БАНДИТІВ!!!

Свобода 2014-02-22 / 23:43:32
Таких покидьків і хабарників у області сотні і сотні. Тому треба з усіх понювати пустий бюджет системно, а не показухою займатись, а може то сеціально шугаютьщоб інші уже ішли "решать вопрос", тоєть - ділитися, бо дійсно що Похилько у рази набрався більше грошей за роки, чим цей смоляк за два місяці. Молодці, так триматиі буде як після Помаранчевих

для відома 2014-02-22 / 23:04:19
Починати треба із закарпатського нардепа ВР Ланя Михайла(прізвище міжнародне БЛЮК), Гайдоша І, Бушка, Шуфрича Н. Це закарпатські зрадники, злочинці, котрі продали своїх земляків.Декотрі з них це кримінальні авторитети міжнародного значення.Якщо ще не втекли...
Саме депутат Михайло Ланьо на прізвисько БЛЮК знає, що таке Європа.Може не знає що таке Євросоюз, в країнах котрого існує право, свободи, захист громадян та моральні цінності із справедливими судами.Його бандитський бізнес впродовж останніх десятиліть "розвивається" саме в країнах Європи, зокрема Чехії та Угорщині- це рекет, грабіж та обкладання даниною наших заробітчан, гастарбайтерів та фірм, в яких останні працюють.Єдине, що бандити тепер усі легалізовані під видом різних фірм та приватних підприємств і діють майже на законних підставах.Але в минулі роки банди Блюка займалися важкими злочинами, грабували наших заробітчан на міжнародних трасах Європи посеред ночі, вдень, займалися торгівлею молодих дівчат, перевозили контрабанду,наркотики, зброю і це ще не увесь послужний список таких обранців народу, як Блюк та йому подібних.Власне така буремна діяльність цих покидьків-нардепів розвивалася під прикриттям високих чинів у владі та правоохороннців, котрі за рахунок кровавих грошей, котрі заплямовані людською кров"ю, будували собі маєтки, відпочивали на дорогих курортах та вчать своїх отприсків за кордоном.І це ще не все жахіття, шановні читачі, яким видом діяльності займаються наші обранці.Закарпатські заробітчани, котрі роками працюють у Європі, воліють не згадувати прізвищ Блюків,биків, кобил та усякої нечисті,від яких здригається усе тіло і котрі мають статус народного депутата ВР України.
Думаю правильно люди зроблять, якщо законним шляхом почати процедуру відкликання таких виродків-нардепів, котрі зганьбили українську націю і та не голосують у парламенті про наміри України жити по людським нормам та європейським цінностям, коли благами європейських держав вони давно користуються та мають подвійні громадянства. Країна злочинців, зеків та гвалтівників

Mix 2014-02-22 / 22:59:58
Антала на палю!!!!! На Народній людина згоріла!!!!
Слава Україні!!!!!

вариський 2014-02-22 / 22:36:22
У Виноградові тоже будуть стовпи підпирати ті що засрали город наркотиками і всяков дрянню.Най ся ладять!Уже помали оден одного здають і шушукаються ош ко май більше паскудства начинив!

південна митниця 2014-02-22 / 22:28:45
Та це ж пліміник Калетніка камунякі, а він ї ше та гнида

007 2014-02-22 / 22:07:14
Раджу провести таку саму процедуру з керівниками Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, яку своїми чистосердечними зізнаннями виведуть вас на керівництво служби. Всім буде дуже цікаво дізнатися про те, як внутрішня безпека курувала пропуск через державний кордон ( який за Конституцією є священний та недоторканний!)контрабанди, нелегалів і навіть наркотиків. Спливе майже вся когорта славних регіоналів. Запевняю, що керівники загонів здадуть всіх як склотару, оскільки їм самим набридло жити за бандитськими законами.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср