Закарпатський нардеп-"регіонал" Бушко назвав "закони про диктатуру" "європейськими

Народний депутат від Партії регіонів Іван Бушко оприлюднив заяву, в якій виправдовує прийняття Верховною Радою України 16 січня пакету антидемократичних і антиконституційних законів.

Закарпатський нардеп-"регіонал" Бушко назвав "закони про диктатуру" "європейськими

"Більшість нововведень – норма життя у країнах Європи, куди так прагли потрапити українці, і за приєднання до якої сотні тисяч наших краян вийшли на Євромайдан", - вважає І.Бушко.

"Країна хотіла якісних змін. Звісно, не таких, які сьогодні руйнують життя сотень людей і українську столицю. А таких, які б не зруйнували, а сприяли будівництву громадянського суспільства в Україні. І до цього треба бути готовим. Тільки так ми можемо претендувати на гідні позиції поряд із передовими та найрозвиненішими країнами Європи", - каже І.Бушко.

22 січня 2014р.

Теги: Бушко урод

Коментарі

ПРОТИ БАНДИ 2014-01-23 / 18:33:03
ЛЮДИ ДОБРІ ЯКИЙ ПОЗОР ФУ!

виноградів 2014-01-23 / 17:35:08
http://15minut.org/article/pojavilos-video-izdevatelstv-berkuta-nad-ljudmi-muzhchinu-izbili-i-razdeli-dogo
завдяки таким як бушко янукович азаров захарченко ...
ті хто має нас захищати робить з УКРАЇНЦЯМИ таке
бушко викинь партійний білет якщо ще є совість якщо не май застрілься

ЛЮДИНА НЕ БЕРКУТ БЕРКУТ НЕ ЛЮДИНА 2014-01-23 / 16:55:11
ЛЮДОНЬКИ ВИНОГРАДІВЦІ ЗАВТРА 24 СІЧНЯ О 12 ЗА КИІВ.ЧАСОМ ЗБІР НА ПЛОЩІ ПРОХАННЯ РОЗПОВСЮДИТИ

ЛЮДИНА НЕ БЕРКУТ БЕРКУТ НЕ ЛЮДИНА 2014-01-23 / 16:53:57
Я СПОДІВАЮСЯ ЩО БУШКО ЗАРАЗ ДИВИТЬСЯ ЯК НАД ЛЮДЬМИ БЕРКУТ ПРОВОДИТЬ СПРАВЖНІ ТОРТУРИ АІ ДУЖЕ Б ХОТІВЛОСЯ ЩОБ ХОЧ НА ХВИЛИНУ ВІН УЯВИВ НА МІСЦІ ЦИХ МУЧЕНИУІВ СВОІХ МАЖОРЧИКІВ

саша 2014-01-23 / 13:26:50
Іди нахер рикавий Іване,Так бим ти дав в пику ,що полетів бись до свого придурковатого брата жаливи.Оби тя чорти убив би їх божий хрест ,взяли в пекло,вмісті з гайдошом.

Челядник 2014-01-23 / 09:49:43
НЕдовго вам прятатися за цими законами. Є закони вищі.

патриотка 2014-01-23 / 06:29:22
давайте не просто говорити тут давайте вийдемо завтра щ 12 на площу и покажемо що ми народ давайте вийдемо за тих кого вбили на майдани тому що в нашому мисти править региональна банда вид самого простого серетар миськради и до мера а депутати вид батькивщини и удару кмкс давно вже стали сателитами регионив

вариський 2014-01-22 / 21:32:44
Всім регоаналам Виноградова типир буде не переливки !Це початок кінця бандитської влади!Смерть загиблих на їхній совісті !Їхні руки в крові!!!

виноградів 2014-01-22 / 19:27:04
ничего вернется он еще домой

наташа 2014-01-22 / 19:15:55
люди давайте завтра зберемпося на майдани у виноградови

БАМчик 2014-01-22 / 18:42:01
закрив би писок
сись риг. Пять чоловік вбито.повід. лікарі....

форніт 2014-01-22 / 18:24:27
Ця бидлота картава Бушко скоро буде вулиці мести . Ти сука брехлива, який думать, що бандюкович його у Виноградові захистить . Гнати паскуду з Закарпаття!

Русин 2014-01-22 / 18:06:35
Паскуда, тай тоти що го вибирали!

Севлюський 2014-01-22 / 15:34:17
У Виноградові в неділю цього тижня буде народне віче, на якому почнуть збір підписів за дострокове припинення депутатських повноважень антинародним депутатом Верховної зради України
Бушком І. І. ось так його люблять виноградівці за підтримку антинародних законів.

Ужгород 2014-01-22 / 15:32:20
А що? бушко здатний щось коментувати?

буча 2014-01-22 / 14:48:58
Дуже шкода що це виноградівське позорище ще рот берує відкривати, щось коментувати. Їм це народ не простить. Кров на Бушку тоже.

Kopca 2014-01-22 / 13:50:56
Після сьогоднішніх подій та жертв ригам варто почати серйозно турбуватися про життя та здоров’я себе та своїх близьких бо вони перейшли межу розумного. Хто з ригів після кривавого придушення протестів залишився в парті той має в будь - який момент очікувати гостей по власну душу.
P.S. Навіть не кажу про бізнес який треба придушувати усіма доступними методами.

БАМчик 2014-01-22 / 13:35:56
БРЕХНЯ. В Європі закони захищають
людей.,а не проти
свободи

сивлюш 2014-01-22 / 13:32:17
бушко качур ледиди то бидлота

людина 2014-01-22 / 13:16:47
Бажаю бушку і всім ригоаналам, щоб ними прийняті закони до них же і застосували. ПО МАКСИМУМУ!!!

НОВИНИ: Політика

06:27
/ 3
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 2
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
16:30
На Хустщині внаслідок ножового поранення в ногу помер юнак, ще один – опинився в лікарні
07:45
/ 7
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту
» Всі новини