Балога прокоментував кремлівське пропагандистське відео на тему Закарпаття і розколу України

Народний депутат Віктор Балога у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук прокоментував появу пропагандистського відеокоментаря, що його специфічний спосіб почали тиражувати в Україні. На думку політика, "ці байки російської пропаганди (у яких йдеться про Закарпаття і нього особисто) мають стільки ж спільного з реальністю, як і перекриття метро з загрозою мінування".

Балога прокоментував кремлівське пропагандистське відео на тему Закарпаття і розколу України

"Скинули мені це відео. Кажуть, таке і йому подібне, зараз активно гуляє інтернетом. 

Подивився, послухав, дізнався дуже багато нового про Закарпаття і про себе особисто. Не важко здогадатися, з якої країни тут ростуть ноги. Але за дивним збігом обставин, такі речі починають з'являться або у відповідь на нашу громадянську активність, або в період кризових ситуацій.

Також, зараз російські ЗМІ активно поширюють байки про «впливових русинів, орієнтованих на Росію», і що «у випадку чого» – Закарпаття від’єднається. А вірніше – приєднається до РФ", – повідомляє В.Балога.

"Не хочу навіть коментувати ці роздуми хворих людей, але щоб вони не поширювалися нашим інфопростором, вважаю своїм обов’язком сказати: нічого подібного немає, ніколи не було і бути не може, в принципі. Закарпаття – єдиний регіон в Україні, де нікого не треба агітувати за євроінтеграцію. 348 місцевих рад області із 351 прийняли рішення про підтримку шляху на зближення з ЄС. Тому, ці байки російської пропаганди мають стільки ж спільного з реальністю, як і перекриття метро з загрозою мінування", - констатує політик.

Зараз кремлівська пропаганда випродукувала цілий ряд таких роликів, які в Україні і за кордоном очорнюють імідж Майдану і людей, які підтримуть європейський вектор розвитку України.

22 грудня 2013р.

Теги: пропаганда, розкол, Балога

Коментарі

лоці 2014-07-14 / 00:23:56
пане Василію, знімаю перед Вами калап.

Василій 2013-12-25 / 15:39:43
1000 років назад було два поняття, що таке Русь та русини. Перше (вузьке) поняття означало безпосередньо Русь. Друге (широке) поняття застосовувалось в міждержавних стосунках (з поляками, угорцями та інш.). Різниця між вузьким та широким значенням можна прослідкувати на прикладі Австрії. В вузькому значенні аналогія тої етнічної Австрії, що ми маємо зараз. Австрія в широкому значенні включала в себе наприклад Львів, Прагу. Як би там склалося, якщо б австрійці поміняли б назву своєї держави, вони мали б право в любий момент повернути її собі, бо це навіки їхнє. Ні Львів ні Прага не мали б право казати, що ви перестали тепер себе так називати, тепер ми австрійці.
Що ж таке було Русь в тому вузькому, головному значенні. Навіть з досліджень російських істориків 20 століття Рибакова, Тихомирова та інших, які досліджували древні літописи, самоназва "Русь" та "русини" 1000 років назад належала тільки полянам, які проживали 1000 років назад на території, в яку входили Київ, Чернігів, Переяслав та інші міста і села навколо цих міст. Руссю не називались навіть території сучасних Житомира (150 км від Києва), Луцька, Львова. Не дивлячись на фальсифікації московської пропаганди, Руссю в вузькому значенні не називались Новгородські землі, не говорячи вже про Суздальські та Московські. Населення яке проживало в тих містах які не входили в Русь вузького значення, в відношеннях внутрі Київської держави того часу, русинами не називались. З вищесказаного ясно що і територія сучасної Закарпатської області не мала підстав називатись Руссю в вузькому значенні.
Київ як центр природних Русі, та русинів має право повертати собі офіційно ці назви в зручний для себе час (не офіційно духовно розвинені українці всі ці століття і так знають що вони русини). В наш час перейменувати назву Україна на Русь не можливо, тому що Московія скаже -що ви викручуєтесь, ми же все русские и давайте в одно государство. Ви ж бачите як московити спекулюють, що закарпатці себе називають себе русинами і хочуть відколоти від України та приєднати до себе. Назва Україна для русинів-українців свята, бо вона була щитом і зберегла народ від поглинаня московитами. Але Русь-Україна прийде до можливості називатись природною назвою, а Росія втратить можливість називати себе сучасною назвою, бо Росія це назва Русі в грецькому прочитанні. Не знаю, чи мова закарпатців являється окремою мовою, це окреме питання, але русинською мовою може називатись тільки мова Києва, тобто сучасна українська мова. Якщо закарпатці захочуть наполягати, що їх мова окрема, то назва повинна бути інша ніж русинська. Чиєсь несправедливе наполягання, що зараз тільки закарпатці являються русинами це ніж в спину
русинам-українцям, які багато століть тяжко борються з Московією за вкрадену в них історію і назву. І цей ніж безумовно провокують хитрі московити, які все роблять для відтворення своєї імперії. Назва "Україна" складається з двох слів. "У" та "Країна". "У" означає ВСЕРЕДИНІ. "Україна" означає ВСЕРЕДИНІ КРАЇНИ, а країна -Русь. Значить, УКРАЇНЦІ це просто означає - люди нашої країни, співвітчизники, наші. Таке поняття допомогло Русинам-Українцям відгородити від московитів, які вкравши історію Русі ще зазіхають на весь народ.
Ще приведу приклад зміни назв держави. Елада (назва древньої Греції) належить тільки сучасній Греції в цілому, і вони мають право коли захочуть її повернути. І ніхто не має права їм завадити і взяти назву собі, навіть якась провінція бувшої Елади, ні під яким приводом. Як ми називаємо Еладу древньою Грецією, настільки українці мають право називати Русь древньою Україною, а з часом повернути древню природну назву.

смерш 2013-12-24 / 23:05:02
сам "гуно" галицько-москальское русины есьть были и будут...

111 2013-12-23 / 20:50:56
Мацкалі спонсорують, а наші запроданці раді лизати! Ми їх знаєме і памятаєме. Ганьба!!!!!

О.Д. 2013-12-23 / 15:47:39


Ось відео з цією ж особиною. Тільки тут вона не "ветеран разведки полковник Сергей Разумовский", а звичайний путінський провокатор і "гражданін Рассии" Сергей Рощин - http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XQw5Kvi8od0 . :)


О.Д. 2013-12-23 / 15:37:19
Минулого тижня подивився частину точно такої кремлівської відеодурнІ на тему Майдана. Там такий самий путінський політоЛОХо-развєдко-геополітик просторікував про те, як татари звезли на Майдан кілька тисяч бойовиків, що пройшли вишкіл у Сирії. :)

фіз фак 2013-12-23 / 13:47:21
я про цих чеченів ще пів року назад чув )))) Найбільше смішить те, що типу армія не справиться з 2500 людьми )

василь 2013-12-23 / 11:29:18
І я в Києві видів тих "русину", як їм тот мацкальський триколор свободівці закарпатські порвали

БАМчик 2013-12-23 / 00:13:35
я їх теж на Майдані
бачив..на расс. триколор ниціпили
герб Закарпаття .
Ідіотизм

Горянка 2013-12-22 / 23:49:37
Ну і пурга. це стосовно бла-бла. А стосовно русинів. Ці гниди безкарно дефілювали по майдану. Хтось їх туди привіз. Слава Богу вчасно вигнали..

НЕ знаю 2013-12-22 / 23:47:36
ТАк я не розумію тепер ми з Американцами чи з Росіянами?

руді 2013-12-22 / 23:12:07
дурні кацапури думкою багатіють

БАМчик 2013-12-22 / 22:56:01
пора. возьми таксі
і пи...уй до Берегова
лічитися.
Бо мозок згниє

сорри 2013-12-22 / 22:55:43
Куц, Закарпатська облрада ніколи не голосувала за "русинський" триколор. Було, з дуру, голосування за гшімн "Подкарпатскіє русіни...", але за то з подачі на слух Жупана голосував увесь облрадівський зброд з регіоналами включно, але вчасно опам'яталися і здали назад. Хтось, до речі, якраз з ЄЦовців відкликав свій голос. А гарний проект прапора, в традиційних закарпатських синьо-жовтих барвах і з білим хрестом єпископа Андрея Бачинського, авторства Приймича і ще когось, завалили на догоду нинішній недуйдавості у вигляді державного прапора з гербом Закарпаття на ньому. Але краще це, ніж коремлівський триколірний дебілізм - точна копія з подарованим Росією гагаузам.

А запитання. чого водився з "русВинами", слушне. тепер хай отримує віддачу. Як і з 200-гривневими технологіями.

Але, як би не було, з наших доморощених політиків Балога - найліпший. так би мовити, найліпший з найгірших. А лупнув по ньому Кремль саме тому, що послідовно проєвропейський...

БАМчик 2013-12-22 / 22:50:34
і чого ті кретини штаб-квартиру мають у Мукачеві?
Чи мали ?

Пора 2013-12-22 / 22:50:12


Коментар видалено. Адмін


БАМчик 2013-12-22 / 22:43:35
Вікторе ти теж свого
часу з цими кретинами хороводи
водив. Чо-го ?

Куц 2013-12-22 / 22:43:12
Шось у цьому є. Пам'ятається, як балогівська облрада проголосувала за "русинський" триколор.

сорри 2013-12-22 / 22:22:20
Точно мацкальське фуфло. Прада густо замішана на пропагандистській брехні. Ми що, не знаємо, що русинів на Закарпатті фінансують не американці, а Москва? Хто плекає плани по розчленуванню України? Тільки тупий повірить в цю дурню.

НОВИНИ: Політика

11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 9
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 5
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 20
Шуфрич зареєстрував законопроєкт, щоб дозволити георгіївську стрічку
01:49
/ 12
"Карпатська Січ" просить не провокувати її прапорами СРСР, РФ і георгіївською стрічкою
21:22
/ 2
У суботу Зеленський таки відвідає Закарпаття
03:12
/ 5
Хто ховається під ризами МП – диверсанти, саботажники, терористи?
02:29
Хустська райрада приймала бюджетні рішення з черговим порушення законодавства
22:30
У Мукачеві нагадали про заборону використання 9 травня комуністичної символіки
19:44
/ 12
Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття
» Всі новини