У Чехії та Словаччині розповсюдили "путінську" версію подій на Майдані (ВІДЕО)

Попри те, що українське суспільство досить швидко розібралося з владними і, вже очевидно, проросійськими провокаціями в контексті протестів на Майдані, російській владі важливо було сформувати і негативний імідж цього здвигу українського народу у світі.

"Дорогі мої українські друзі! Дозволив собі надіслати Вам ТВ ролик, який розповсюджуется по Чехо-Словаччині і який напевно походить з кухні Януковича та його друзів. Заболіло, коли переконався, що багато словаків та чехів повірили в цю брехню", - написав до редакції закарпаттятонлайн давній друг України зі Словаччини Ярослав Шуркала.

"З тої нагоди не можу непригадати роки 1968 рік, коли війська п'яти держав накинулися на нашу державу. Великою допомогою тогді їм було російське піратське радіо "Влтава", що пояснювало причини, чого російський чобіт мав розтоптати те, що тільки народжувалося. Так само воно є зараз і на Україні. Світові треба збрехати з приводу чистих прагнень Українського народу та про якесь втручання імперіалістичного капіталу Заходу. Цей ролик ображає мене, тому що ображає всіх вас, що живете в Україні. Слава Україні! Героям слава!", - пише пан Ярослав.

Варто зазначити, що виробником чи власником зазначеного відеоролика наприкінці сюжету зазначено vkpatriarhat.org.ua. За цією адресою розміщено дивний сайт під назвою "Візантійський Католицький Патріархат". 

18 грудня 2013р.

Теги: Майдан, Чехія, Словаччина

Коментарі

Čech 2013-12-20 / 22:05:37
Jeto všechno udělané aby v Evropě si myslili že Ukrajinci jsou teroristi a žoldáci a policije svatý a nebo neviňátka.
Ale vím že asi 20 studentů je pohřešováno a další stovky je zraněno a nato je jen jedno slovo. FUCK THE POLICY!!!!!

ДО НАРОДУ 2013-12-19 / 22:07:23
Будь яка влада котра доелаб до подібних подій як у ролику не має місця поміж народом як керуючий орган.З народом треба так поводитись щоб не виходив тисячами на вулиці.

Георгій 2013-12-19 / 15:37:58
Одержав коментар колеги з Чехії стосовно цього ролика:
Ale to video je divné, pokud by to vysílala TV, tak by v levém rohu nahoře mělo být napsáno jméno televizního kanálu. To tam není. Skoro bych řekla, že je to nějaký "propagační materiál" nějaké proputinovské skupiny nebo je to podvrh. Dikce té hlasatelky je jak z dob komunismu a je to pro mne zcela neznámý hlas - nejedná se o žádnou televizní hlasatelku - to bych poznala.
Переклад:
"Це відео є дивним: якби його транслював якийсь телеканал, то би в лівому куті нагорі мав би бути його логотип. Його там немає. Я би радше сказала, що це якийсь "пропагандистський матеріал" певної пропутінської групи, або ж це фальшивка. Вимова дикторки нагадує те, як говорили в часи комунізму, і мені цей голос абсолютно невідомий - це не є жодна з телевізійних ведучих - я би впізнала голос".

Slovak 2013-12-19 / 14:05:18
To je komentar komunistky ktore utekla z Ukrajiny.
Ruska kurva klame a ne hovori o tom že te kto to robil boly Tušky.Klamstvo ani jeden policajt nebol v bezvedomii.Rusy chcut vládnuť nie lem v Karlových Varach ale aj v celom česku.Chto pozyra čo sa deje na majdane v Ukrajine to vje že to nie je všetko čo ukazaly česke skurvene -komunisticke reportery.

Ромко 2013-12-19 / 14:04:06
"Візантійський Католицький Патріархат" для тих, хто не знає, це секта Догнала, (громадянина Чехії, з 1978 року працював на КГБ), яка прикривається абревіатурою УПГКЦ, відомі догналіти своїми заворушеннями ві Львові та Львівській обл. де вони вже багато наколотили, роз'єднують сім'ї, сіють паніку про ЄС. Секта, одним словом. Мер Львова заборонив їм збиратися на вулицях галицької столиці

Čech 2013-12-18 / 21:51:31
Ta kráva co to překlada by se měla naučit mluvit česky a ještě říkat pravdu.Skurvený ruský !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ivan 2013-12-18 / 21:15:54
якщо ви вважаєте, все москаль каже, то ви повинні бути ідіотом

Др. Мальтус 2013-12-18 / 20:36:35
Огидний ролік, явно в стилістиці "Інтеру" часів Медведчука або "Однако". Тут треба, вочевидь, зробити реальний ролік про те, що відбувається в Україні, і перекладати його різними мовами.

zzz 2013-12-18 / 19:19:59
P.S. Разве не видно что нами пытаются манипулировать различные силы, и похоже им это удается.

*** 2013-12-18 / 19:16:38
Ролик дуже однобокий і частково правдивий. А як відомо, часткова правда гірша за суцільну брехню.
Я вірю, що після подій біля АП не бракувало травмованих солдатів.
На жаль, в ролику не говорять, що це професійні менти виставили на бійню пацанву з внутрішніх військ, а хто були ці бійці з закритими лицями, боюся, ми ніколи остаточно не дізнаємося.

ара 2013-12-18 / 18:07:47
Надішліть шановному чеському другу маленький сюжет із анти майдану, а то вони вже там за 22 роки забули кацапського Івана.
http://youtu.be/FANyBfhUyv0?t=1m20s

непепічка 2013-12-18 / 16:47:06
Путінська пропоганда дійсно страшенна сила , а пепічки - дешеві підлабузники

руслан 2013-12-18 / 16:27:57
Взагалі вони ситуацію обернули з ніг на голову..Виходить шо ми всі люди УкраЇни-терористи ,а наша влада є безумовно невинувата ні в яких гріхах

дидо 2013-12-18 / 15:14:28
Дебілоіди лижуть москві жопу!!! Пепічки дадуть вам ГАЗ невмерайте!!!

НОВИНИ: Політика

03:04
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая