Ващук повідомив, що він "кинув" студентів УжНУ з обіцянкою призупинення свого членства в ПР (ВІДЕО)

Ректор Ужгородського національного університету радів "стрибаючому" ЄвроМайдану і зовсім не радий його політизації. Він хотів би повернутися на крок назад. А ще - звільнити виш від політиканів.

Ващук повідомив, що він "кинув" студентів УжНУ з обіцянкою призупинення свого членства в ПР (ВІДЕО)

Спеціальне коригуюче" інтерв'ю з Ф.Ващуком Медіацентр УжНУ оперативно відзняв на тлі актуальної для Майдану "йолки".

03 грудня 2013р.

Теги: Ващук, Партія регіонів

Коментарі

Radnyk 2013-12-04 / 08:44:30

Teper Fedi treba duzhe bojatys Peresty, ce joho chas, i vin na 100% joho vykorystaje, shchob zapkhatys u krislo rektora. Fedia, maj na uvazi, ce shchyra tobi porada, i za nedoroho...

Знаючий2 2013-12-03 / 20:31:23
Що ж тепер в цій ситуаії буде робити Палінчак, який нещодавно вступив у лави партії регіонів????? Він, біднесенький, так радувався отому мандату та членству у цій "шанованій" партії, так потирав від радості свої маленькі та брудненькі рученята, тепер все пшик.....як завжди, Палінчак хотів вилизати задниці (те що він найкраще вміє робити), а тепер у тую задницю й дістане!!!!!!

Пістон 2013-12-03 / 14:29:55
До батька студента.
Студенти та викладачі історичного факультету вже другий рік мерзнуть в холодних аудиторіях. І це при тому,що в ректораті,який знаходиться у цьому ж приміщенні, Ващук та його обслуга (проректори та ін.)гріють свої жирні дупи в добре опалюваних приміщеннях. Нечисть, вона і в Африці нечисть.

тамара 2013-12-03 / 13:43:45
Міняти чи ні партії,але ж нутро залишиться при ньому.

lion 2013-12-03 / 12:40:33
Лишіть його! Най не виходить!!! А шо - шоб потом перекинувся тушкою і дальше був ректором як скинуть ПР???

університет 2013-12-03 / 12:12:44
Гнати треба не тільки Ващука, а всю його прислугу-перест, рошків, феничів, дулів, тих, хто голосував за нього. Нормальні люди вже їх проклинають, бо у своєму цинізмі вони перевершили все.

людина 2013-12-03 / 11:40:52
Якщо ващук не піде сам, то його заставлять у у будь-якому випадку. ПРдуни за те, що рано наклав у штани, а якщо ПРдуни підуть, то нова влада пригадає йому всі його афери.
Він скоро зрозуміє, що проект з УжНУ не вдався і в потрібний млмент сам рвоне за кордон. Чекати розвязки до кінця не стане. Йому є що втрачати.
Ну і хай валить! з усіма своїми перестами і іншими жополизами.

А студентам треба його не з парьії викурювати, а з університету. Він перший хабарник. На інше він не здатний. навіть туалети на Бамі другий рік вже ремонтує (насправді він там бабло пиляє).

сорри 2013-12-03 / 09:31:45
ото мутний. тепер студентам знову треба йти під ректорат, аби добитися від цтього мутняка виходу з ПР

Громадянка 2013-12-03 / 09:31:11
Підтримую money for bam : бойкотуйте заклади
цього цинічного й брехливого виродка!!!
Хай боїться,труситься і чекає справедливої кари!

money for bam 2013-12-03 / 09:22:24
Студенты откажитесь в панораму, веранду
, varosh и другие места если если вы там
Вы помогаете ему,а если вы там и увас попросили заплатить за вход или за меню
Скажите им что вы уже заплатили

Батько студента 2013-12-03 / 09:14:00
Може декан історичного факультету і керівництво вишу пояснить, чому мерзнуть студенти-історики у холодних аудиторіях вже другий рік? За що ми платимо гроші? Не можете забезпечити навчальний процес - ідіть геть.

Олена 2013-12-03 / 08:56:06
Для того, щоб УжНУ стало поза політикою, потрібне тільки вольове рішення ректора, а не іншим виходити з партії. Це все одно що, коли мені потрібно сісти на дієту або кинути курити, то я спонукаю всіх навкруг до тієї ж самої дієти або не курити біля мене. Бо якщо ні, то й я не буду.

та котра там була 2013-12-03 / 08:51:59
Толпа кричала тупі гасла, толкові питання йому кричала одна я з толпи, він щось там бевкнув....а ззаду почали кричати молодець!!!!
про що це говорить.....він хитрий і розумний, і поступати з ним треба так само,а не гаслами без змісту,
питання йому треба ставити провокативні, і не пускати доти доки не нассе і не згодиться...аж му говорити тяжко

Ужгородка 2013-12-03 / 08:42:26
Погоджуюся, що ПР-антинародна партія. Тепер як щурі бігають взад-вперед, бо прийшов кінець,люди прозріли

Громадянка 2013-12-03 / 08:30:46
Це брехлива повія, яка у нашому ВАРОШі і на нашій
ВЕРАНДІ почувається дуже комфортно.Це політичне НІЩО
обкрадає громаду й студенство двічі - перший раз у вигляді
хабарів у ввіреному йому виші, а другий - за допомогою
скупленої нерухомості,з якою воно вже не знає,що й робити.

студент 2013-12-03 / 08:29:28
Треба УжНу звільнити від партії призупинених регіонів і в університеті не буде ніякої політики. Самі заполітизували, а тепер хочуть крок назад.Ні-ні... відповідати треба за злочинні дії вашої антинародної партії

фуа 2013-12-03 / 08:17:30
Тепер всi ссуть бо не знають хто переможе!!! класно всiх влада зашугала!!! Ващук та iн в принципi за Яника не дуже горою стоять но i проти тоже не дуже!!! малолi шо? а потом голови полетять!!! ха ха ха!!! придурки!!!!!!

колишній студент УжДУ 2013-12-03 / 08:13:40
Ващук-це унікальний випадок афериста,слимака, якому властиво міняти стан, окрасу відповідно до погоди(метафора).Іншими словами-це невіглас, запроданець, якого світ не бачив.Вчора під натиском студентів він в штани наклав, сьогодні він уже роздумовує.Він маніпулуює свідомістю студентів, зловживає довірою молоді і викручується. так як розуміє, що під ним земля горить.
Студенти УжНУ не вірте Ващуку, він вас уже здав і продав!

пахан 2013-12-03 / 06:23:50
таких на зоне мы пропускали
сука лагерная а не ректор

Ніхто 2013-12-03 / 04:57:01
Як УжНУ може бути без політики і політиканів? Коли ректорами в універстеті стають саме через "політичну милість". Хто й коли зважав на думки студентів та викладачів?

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6