Росія використає "русинський" "конгрес" у Мукачеві, аби перешкодити вступу України в ЄС

26 жовтня 2013 року в Мукачеві нашвикоруч організовують підкремлівські "русинські конгреси". Як і п'ять років тому, фінансовані Москвою "русини" виношують спробу дискредитувати Україну та зупинити її поступ на шляху до Європейського Союзу.

Росія використає "русинський" "конгрес" у Мукачеві, аби перешкодити вступу України в ЄС

Як повідомляють джерела в середовищі організаторів заходів, цього разу, пам'ятаючи про судовий вирок, винесений Димитрію Сидору, на них не прийматимуть рішення про "відновлення русинської державності". Натомість буде задано рух іншим, але так само антидержавним шляхом.

За вказівки Москви, одночасно з проведенням фестивалю "Червена ружа" готується проведення "всемірноєвропейських" русинських конгресів. За їх підсумками буде прийнято Звернення до керівництва та членів ЄС, в якому піддаватиметься критиці "етноцид русинського народу" з боку України та буде висунуто вимогу підписувати договір про Асоціацію з нашою державою тільки за умови визнання русинів та надання Закарпаттю статусу спеціальної самоврядної території.

Організатори заходу зацікавлені, щоби на захід приїхали та поставили свої підписи під Зверненням якомога більше запрошених русинських лідерів з-за кордону. Йдеться про те, що Звернення буде використано кимось з проросійських політиків країн Східної чи Західної Європи для порушення на Самміті питання недоцільності підписання договору про Асоціацію України з ЄС. Наразі найбільші "сподівання" в цьому плані покладаються на президента Чеської Республіки Мілоша Земана, який прийшов до влади за не надто афішованої підтримки Кремля і як симпатик русинів.

Тим часом, цього разу "русинам" вже не варто сподіватися на підтримку одеської партії "Родіна", як це було 5 років тому. Її лідер, екс-нардеп Ігор Марков нині перебуває у вязниці.

25 жовтня 2013р.

Теги: русини, Земан, Сидор

Коментарі

БОТА 2013-10-28 / 09:16:37
Жидолюбство виходить боком ... а жидам радість !

КруК 2013-10-28 / 08:12:43
ТО МО ВАРТО,ЇМ,ТИМ ПІДМОСКАЛЬЦЯМ,ВЖЕ Й ХРЕБТА ПОТРУСИТИ,ЩОБ КІСТКИ В МЕШТИ ВИСИПАЛИСЯ???????????????????

діма 2013-10-27 / 15:53:04
сідоров уже тулько гроши уд кацапу ся нахапав што доста му. а кидь хтось хоче робити проблеми нашуй державі- то на йсе є спіціальні служби, што годні дуже легко узяти кого треба за часть, што ниже хребта.

Читач 2013-10-26 / 10:17:06
Справжнім русинам з мацкалями не по дорозі.

Люблю СУБОТУ 2013-10-26 / 07:08:10
БЕЗ СЛІВ, для тих ХТО ДУМАЄ!

«Русинська» агентура Москви стала фіґурантом шпигунського скандалу в Чехії
У Чеській Республіці розгортається черговий шпигунський скандал. У його епіцентрі опинився заний політик Мілош Земан, який на даний час є одним із фаворитів президентських перегонів у Чехії.

Протягом поточного року журналісти провідної інформаційної агенції IDNES систематичного подавали інформацію, з якої випливало, що передвиборча кампанія Мілоша Земана фінансується спецслужбами Російської Федерації.

Виявляється, що механізм був доволі простим. Гроші надходили через дочірні компанії провідних енергетичних гігантів Російської Федерації на фірми, що контролюються однопартійцями Земана. В подальшому, через підставних осіб, вони надсилалися як поджертви від пересічних мешканців на партійні рахунки кандидата в президенти Чеської Республіки Мілоша Земана.

Також в цьому контексті чеські журналісти намагаються з’ясувати характер відносин Мілоша Земана з т.зв. президентом Світової Ради Подкарпатських Русинів Василем Джуганом (вихідець із Закарпаття), який проживає в чеських Дашицьох. Їх риторичне питання «Чи відома пану Земану інформація про те, що діяльність зазначеної русинської організації координується російською розвідкою», залишилося без конкретної відповіді. Щоб оправдати себе, чеський політик спромігся лише "віджартуватися": "Я не російський агент, а ізраїльський...".

Наразі на засилля російських шпигунів у країні чеська контррозвідка (BIS) відповідає публічними застереженнями широкої громадськості та державних високопосадовців.

Закарпаття онлайн за матеріалами чеських ЗМІ
24 січня 2013р.

Правдолюб 2013-10-26 / 07:03:05
До речі, коли Отець Димитрій Сидор виконає свою наступну, публічно дану обіцянку - Уважаемый г. Милош Земан, достойнейший Президент Чехии! На Вашей предвыборной встрече с русинами в чешских Дашицах я приветствовал Вас словами: "Молюсь за Вас и верю, что именно вы станете президентом Чехии! А я буду иметь за великую честь подарить сей свой священнический крест Вам, от имени русинского народа Закарпатья-Подкарпатской Руси, как достойнейшему сыну чешского народа и великому другу нашего народа». Рад Вас приветствовать от имени русинов с избранием в президенты ЧЕХИИ и готов выполнить обещанное! Многая Лета Вам и в Вашем лице всему братскому чешскому народу! Свящ. Димитрий Сидор. Ужгород.

правдолюб 2013-10-26 / 06:59:58
Шановний Аналітик, скасування договору ВАША МРІЯ, яка нездійсненна!Так само як голосування закарпатців за незалежну УКРАЇНУ, в 1991 році.

Аналитик 2013-10-26 / 00:56:57
Автор БРЕШЕ!!!
Якщо б Росія використовувала Русинське питання, тяк би вже давно скасувала договір Фірлінгер-Молотов з 1945 року. Росіяни дурні тому, що придержуються цьго Сталінського договоу - Фірлінгер-Молотов - тобто діктату ала Гітлерівський Мунхен з 1938 року для Чехословаччини.

май русин 2013-10-25 / 21:13:21
Тать кіби вто были москвофіли. За переконаннями. А то просто мацкальська аґентура

син русинського народу 2013-10-25 / 20:33:02
підкарпатські русини Закарпаття просять московофілів на вихід з речами до Росії. Хай живуть підкарпатські русини !!!!!!!!!

Не Байдужий 2013-10-25 / 19:42:59
А цікаво скільки припаде до кишені Ледиди і його соротника Бушка які часто підпирають таку голоту?

здивований 2013-10-25 / 17:05:01
Росія привласнила нашу історію з Київської Русі, тепер ще русинське коріння українців собі приписує. З того народу така нація буде як з русинів, що самі себе применшують

випадковий 2013-10-25 / 16:27:36
запахло нафталіном .Несмішіть людей (конгресмени)?

НОВИНИ: Політика

04:28
/ 54
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 15
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 20
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
03:00
/ 11
Новий освітній закон, яким невдоволені угорці та росіяни, наразі заблоковано у парламенті
» Всі новини