Андрій Балога перестав бути холостяком (ФОТО)

Сьогодні одружується старший син Віктора Балоги 25-річний Андрій. Його обраницею стала юрист, головний спеціаліст реєстраційної служби Мукачівської райдержадміністрації Едіта Гелетей.

Андрій Балога перестав бути холостяком (ФОТО)

"Діди, бабки, родина і ми батьки дякуємо Богові, що сьогодні наші діти - син Андрій та невістка Едіта - створили нову українську сім'ю. Хочеться, щоб вони і всі люди на світі, були щасливі і здорові усе життя", - пише у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Віктор Балога.

Пропозицію руки і серця Андрій зробив Едіті у Відні, на колесі огляду Райзенрад, де був накритий і святковий стіл.

Весілля відбудеться у Мукачеві. Запрошених на весілля молодята просять дарувати їм замість квітів дитячі іграшки та книжки.Ймовірно, аби передати їх дітям.

Андрій Балога вищу освіту здобував у коледжі, а пізніше в університеті штату Північна Дакота (США). Є фахівцем з бізнес-економіки. На березневих довиборах він став депутатом Закарпатської обласної ради. Андрій Балога  – власник торгово-розважального центру «Щодня» та цегельного заводу у с. Іванівці Мукачівського району.

14 вересня 2013р.

Теги: Балога, весіля

Коментарі

308 2015-03-02 / 15:36:31
взагаліто Балога не православний

Ната 2013-10-27 / 06:06:41
Чому не можна просто порадуватися за прекрасну молоду пару? Для чого акцентувати на віросповіданні? Чи заповіді різні в греко-католиків та православних? Чи ХРИСТИЯНИ різним Святим моляться? Бог - один!!!
А молодятам - щасливого сімейного життя!

Вад 2013-09-16 / 23:37:37


Тролінг. Коментар видален. Адмін


спеціально для спостерігача 2013-09-16 / 16:03:12
Якби ти довчився в семінараіі то не писав би тут дурниць. Прочитай кодекс канонів для східних церков, а саме Канони 813 і 814. І головне: згідно ККСЦ від 14 років особа здатна сама вибирати віровизнання.

толік 2013-09-16 / 10:06:04
золтане глупий золтане((( в твоїх аіатських мозгах шось поблудило! якшо едіта ґелетей мадярка - хоч то і не так - то хто тоді дегенерат золтан Баб"як???????? чи то може Баб"як то дуже поширена мадярсько- азіатська фамілія????
п.с. нарешті прозрів наш "няньо" .. не пішов до "московсько-марнославних". но то таке(((

Zoltan 2013-09-16 / 09:19:41
А может он ничего не поменял, просто жена – Geletei Edit – грекокатоличка!

Do sposterigacha 2013-09-16 / 09:15:06


Тролінг з анонімного проксі-сервера. Коментар видалено. Адмін


Спостерігачу 2013-09-15 / 21:34:41
Якщо тебе так сильно цікавить чому пан Балога пішов вінчатись до греко-католицької церкви - то прийди в приймальну і там його особисто спитай, те саме можеш зробити прийшовши в греко-католицьку церкву.СЛАБО!!! Шкода, що слів привітання та побажння молодятам многая літ у тебе не знайщлось. Тож не займася розпалювання релігійної ворожнечі використовуючи людей!

Zoltan 2013-09-15 / 21:30:33
По всей вероятности невестка венгерка, фамилия – Geletei, Geletey – венгерская, а имя – Edit – больше распространена среди венгров, нежели среди славян. Это только так, между прочем, а вообщем: щастя им и здоровя!

спостерігач 2013-09-15 / 20:42:02
Прохання до того дивака що мені відповідає... Як ти не є компетентний в церковнийх речах то не берись коментувати!!!

до коментарів спостерерігачів 2013-09-15 / 20:35:42
Взагаліто пан Балога відома людина і то що він православний, це він не одноразаво декларув публічно!!! А в Церкві є канони і їх потрібно дотримуватись навіть священикам!!!!

читач 2013-09-15 / 19:45:20
Сім"я нардепа Балоги -це публічні люди, тому дуже приємна новина і для закарпатців, що старший син одружився.Сама церемонія вінчання не лише для сина нашого земляка, Балоги В.І.,а і для будь-якої родини це свята духовна церемонія, яка не ділить людей на білих і чорних.Україна поповнилася ще одною молодою сім"єю!Віват!
Щастя молодим закоханим!

Нікола Рахівський 2013-09-15 / 18:58:37
Дурню всяку пишите.Обміняйтеся телефонами тай спорьте собі.Щастя молодим!Нехай живуть довго і щасливо,саме головне здорові,і діточок щоби багато народили

До спостерігача 2013-09-15 / 16:23:20
Не тобі розказувати, що може, а що не може уділяти греко-католицький священик. Може тепер і Балога мав ще дозволу письмового у тебе попросити. Ти що особисто питав у Балоги віровизнання його? Ти хто такий??? Якщо ти лишень Спостеріагч - то сиди і спостерігай мовчки!)))

спостерігач 2013-09-15 / 13:33:46
щоб окреслувати що є дурь а що ні, потрібно бодай трохи розумітись!!! А дурь якраз ти пишеш і то конкретну. Існує просте правило що греко-католицький священик нне може уділяти православним віним Святу тайну шлюбу!!!

до спостерігача 2013-09-15 / 12:08:01
Тебе православний батюшка видно жаба давить, бо рахуєш скільки грошей міг заробити, а не заробив та пишеш всяку дурь. Відразу видно в чому вимірюється твоя віра. Многая літа молодятам!!!)))

спостерігач 2013-09-15 / 07:25:26
байкер це не віровизнання!!! Прошу не плутати!!!І Греко-католикам не заборонено бути байкером чи військовим і носити зброю. Певно що в цьому випадку гроші зіграли важливу роль.

спостерігачу 2013-09-14 / 23:34:23
А як можуть обвінчати у греко-католицькій церкві байкерів ? Іще й зі зброєю в храмі.
Думаю, питання ціни лише

спостерігач 2013-09-14 / 21:23:33
мені одне цікаво...., як православний Балога міг взяти шлюб в греко-католицькій церкві???? І за яким каноном йому цю Святу Тайну уділили???

О.Д. 2013-09-14 / 21:07:19


Та я зрозумів... )) На каву до редакції вже запрошував. Але ви, певно, того запрошення у коментах не побачили. Я шукаю живих, цікавих людей. Просто для себе. Ну і, в якийсь спосіб, для сайту також. Тому наша "стрєлка" в певному сенсі неминуча)) Мій номер є у Богдана Пи-іва.


НОВИНИ: Світське життя

10:12
Ужгородські семінаристи збирають урожай редиски
09:37
/ 13
В Ужгороді на білбордах дякують талановитим дітям та молоді за досягнення
15:08
Закарпатське море і тунець, дуби-чемпіони й унікальна екосадиба. Що ще у новому туристичному маршруті Ужанською долиною?
13:50
Нова Великодня традиція: закарпатці справляють собі до свят сімейні вишиванки
10:45
Найстарішим деревам Ужгорода – понад 400 років
10:10
Коржики у вигляді писанок до Великодня випікає ужгородка Мирослава Канюка
10:06
На Закарпатті нараховується майже 300 видів птахів
17:26
В Ужгороді з'явиться перша мініскульптурка, що розмовляє
18:01
На Закарпатті з‘явився новий еко-бренд – "Долина теплиць"
10:04
На Закарпатті створили комікс "Капітан Чумакс"
13:17
Волонтерка з Ужгорода створила лінійку м'ясних та овочевих чипсів – "сушликів"
13:59
/ 1
Ужгородка вирощує вдома пряні трави для ресторанів та кафе і на продаж у горщиках
16:22
Кондитерка з Перечина розробила пісне меню солодощів
10:19
Календар закарпатських міст cтворила як дипломну роботу студентка Закарпатської академії мистецтв
17:59
Екоіграшки виготовляє родина Блох на Закарпатті
10:30
Закарпатський письменник Андрій Любка – номінант літературної премії ЄБРР за книгу "Карбід"
10:43
Український комікс про Капітана Чумакса розробила команда з Ужгорода
09:52
/ 3
1800 вінілових платівок зібрав лікар з Ужгорода
11:19
На Міжгірщині туристи мають нагоду покататися на велетенській дерев'яній гойдалці, одночасно милуючись краєвидами
18:32
Школяр із Ужгорода став дипломантом Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
10:09
/ 2
Ужгородські школярі зачитали реп-біографію Лесі Українки до ювілею письменниці
14:26
На Закарпатті звичайну сільську хату жінка перетворила на казковий палац
17:08
Ужгородець Дмитро Фесенко презентував відеокліп The last machine of future
15:33
/ 5
На Закарпатті спекли найбільший млинець в Україні
09:21
Бої під Дебальцевим: історії військових закарпатців
» Всі новини