Андрій Балога перестав бути холостяком (ФОТО)

Сьогодні одружується старший син Віктора Балоги 25-річний Андрій. Його обраницею стала юрист, головний спеціаліст реєстраційної служби Мукачівської райдержадміністрації Едіта Гелетей.

Андрій Балога перестав бути холостяком (ФОТО)

"Діди, бабки, родина і ми батьки дякуємо Богові, що сьогодні наші діти - син Андрій та невістка Едіта - створили нову українську сім'ю. Хочеться, щоб вони і всі люди на світі, були щасливі і здорові усе життя", - пише у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Віктор Балога.

Пропозицію руки і серця Андрій зробив Едіті у Відні, на колесі огляду Райзенрад, де був накритий і святковий стіл.

Весілля відбудеться у Мукачеві. Запрошених на весілля молодята просять дарувати їм замість квітів дитячі іграшки та книжки.Ймовірно, аби передати їх дітям.

Андрій Балога вищу освіту здобував у коледжі, а пізніше в університеті штату Північна Дакота (США). Є фахівцем з бізнес-економіки. На березневих довиборах він став депутатом Закарпатської обласної ради. Андрій Балога  – власник торгово-розважального центру «Щодня» та цегельного заводу у с. Іванівці Мукачівського району.

14 вересня 2013р.

Теги: Балога, весіля

Коментарі

308 2015-03-02 / 15:36:31
взагаліто Балога не православний

Ната 2013-10-27 / 06:06:41
Чому не можна просто порадуватися за прекрасну молоду пару? Для чого акцентувати на віросповіданні? Чи заповіді різні в греко-католиків та православних? Чи ХРИСТИЯНИ різним Святим моляться? Бог - один!!!
А молодятам - щасливого сімейного життя!

Вад 2013-09-16 / 23:37:37


Тролінг. Коментар видален. Адмін


спеціально для спостерігача 2013-09-16 / 16:03:12
Якби ти довчився в семінараіі то не писав би тут дурниць. Прочитай кодекс канонів для східних церков, а саме Канони 813 і 814. І головне: згідно ККСЦ від 14 років особа здатна сама вибирати віровизнання.

толік 2013-09-16 / 10:06:04
золтане глупий золтане((( в твоїх аіатських мозгах шось поблудило! якшо едіта ґелетей мадярка - хоч то і не так - то хто тоді дегенерат золтан Баб"як???????? чи то може Баб"як то дуже поширена мадярсько- азіатська фамілія????
п.с. нарешті прозрів наш "няньо" .. не пішов до "московсько-марнославних". но то таке(((

Zoltan 2013-09-16 / 09:19:41
А может он ничего не поменял, просто жена – Geletei Edit – грекокатоличка!

Do sposterigacha 2013-09-16 / 09:15:06


Тролінг з анонімного проксі-сервера. Коментар видалено. Адмін


Спостерігачу 2013-09-15 / 21:34:41
Якщо тебе так сильно цікавить чому пан Балога пішов вінчатись до греко-католицької церкви - то прийди в приймальну і там його особисто спитай, те саме можеш зробити прийшовши в греко-католицьку церкву.СЛАБО!!! Шкода, що слів привітання та побажння молодятам многая літ у тебе не знайщлось. Тож не займася розпалювання релігійної ворожнечі використовуючи людей!

Zoltan 2013-09-15 / 21:30:33
По всей вероятности невестка венгерка, фамилия – Geletei, Geletey – венгерская, а имя – Edit – больше распространена среди венгров, нежели среди славян. Это только так, между прочем, а вообщем: щастя им и здоровя!

спостерігач 2013-09-15 / 20:42:02
Прохання до того дивака що мені відповідає... Як ти не є компетентний в церковнийх речах то не берись коментувати!!!

до коментарів спостерерігачів 2013-09-15 / 20:35:42
Взагаліто пан Балога відома людина і то що він православний, це він не одноразаво декларув публічно!!! А в Церкві є канони і їх потрібно дотримуватись навіть священикам!!!!

читач 2013-09-15 / 19:45:20
Сім"я нардепа Балоги -це публічні люди, тому дуже приємна новина і для закарпатців, що старший син одружився.Сама церемонія вінчання не лише для сина нашого земляка, Балоги В.І.,а і для будь-якої родини це свята духовна церемонія, яка не ділить людей на білих і чорних.Україна поповнилася ще одною молодою сім"єю!Віват!
Щастя молодим закоханим!

Нікола Рахівський 2013-09-15 / 18:58:37
Дурню всяку пишите.Обміняйтеся телефонами тай спорьте собі.Щастя молодим!Нехай живуть довго і щасливо,саме головне здорові,і діточок щоби багато народили

До спостерігача 2013-09-15 / 16:23:20
Не тобі розказувати, що може, а що не може уділяти греко-католицький священик. Може тепер і Балога мав ще дозволу письмового у тебе попросити. Ти що особисто питав у Балоги віровизнання його? Ти хто такий??? Якщо ти лишень Спостеріагч - то сиди і спостерігай мовчки!)))

спостерігач 2013-09-15 / 13:33:46
щоб окреслувати що є дурь а що ні, потрібно бодай трохи розумітись!!! А дурь якраз ти пишеш і то конкретну. Існує просте правило що греко-католицький священик нне може уділяти православним віним Святу тайну шлюбу!!!

до спостерігача 2013-09-15 / 12:08:01
Тебе православний батюшка видно жаба давить, бо рахуєш скільки грошей міг заробити, а не заробив та пишеш всяку дурь. Відразу видно в чому вимірюється твоя віра. Многая літа молодятам!!!)))

спостерігач 2013-09-15 / 07:25:26
байкер це не віровизнання!!! Прошу не плутати!!!І Греко-католикам не заборонено бути байкером чи військовим і носити зброю. Певно що в цьому випадку гроші зіграли важливу роль.

спостерігачу 2013-09-14 / 23:34:23
А як можуть обвінчати у греко-католицькій церкві байкерів ? Іще й зі зброєю в храмі.
Думаю, питання ціни лише

спостерігач 2013-09-14 / 21:23:33
мені одне цікаво...., як православний Балога міг взяти шлюб в греко-католицькій церкві???? І за яким каноном йому цю Святу Тайну уділили???

О.Д. 2013-09-14 / 21:07:19


Та я зрозумів... )) На каву до редакції вже запрошував. Але ви, певно, того запрошення у коментах не побачили. Я шукаю живих, цікавих людей. Просто для себе. Ну і, в якийсь спосіб, для сайту також. Тому наша "стрєлка" в певному сенсі неминуча)) Мій номер є у Богдана Пи-іва.


НОВИНИ: Світське життя

20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 2
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
10:55
В Ужгороді виготовляють натуральну косметику із квітів і трав
11:34
Школяр із Донеччини вигуляв в Ужгороді службового собаку Нацгвардії й отримав у винагороду шкільне приладдя
11:27
Волонтери в Ясінях на Рахівщині шиють маскувальні сітки для бійців на передовій
17:52
Спортсмен із Мукачева Богдан Черепаня став чемпіоном України з бойового самбо
19:00
Дитячі табори відпочинку, квест-екскурсії, туристичні походи: активно й насичено проводять літо на Закарпатті "Щасливі діти"
15:11
/ 2
На Закарпатті врятували лелеку з поламаним крилом
10:39
Вихідець із Лисичанська заснував в Ужгороді першу роликову школу