ФОТОФАКТ. На святкування Незалежності України в Закарпатську ОДА запросили засудженого за сепаратизм Сидора

Нинішня "регіональна" влада Закарпаття на чолі з Олександром Ледидою відверто знущається з країни, в умовах якої добралася до керівництва областю.

ФОТОФАКТ. На святкування Незалежності України в Закарпатську ОДА запросили засудженого за сепаратизм Сидора

Сьогодні, 23 серпня, у фойє споруди Закарпатської ОДА проходили урочистості з нагоди  Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці Незалежності України в Ужгороді.

Усе б нічого, якби не той факт, що у числі запрошених на святкування виявився протоієрей УПЦ Московського патріархату Димитрій Сидор, засуджений у березні минулого року за ч. 1 ст. 110 КК України "посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

За цей антидержавний злочин Д.Сидор отримав три роки позбавлення волі з відтермінуванням виконання вироку на 2 роки. Додатково покарання обмежує засудженого у закордонних поїздках і зобов’язує повідомляти про зміну місця проживання.

Д.Сидора судили за те, що він як представник Сойму підкарпатських русинів звертався до Росії з проханням визнати незалежність так званої Підкарпатської Русі від України.

18 жовтня 2012 року Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ залишив вирок, винесений Димитрію Сидору, без змін.

Дивує не тільки те, що підпорядковані О.Ледиді чиновники запросили Д.Сидора на урочистості, але й те, що сам він насмілився прийти на відзначення головного свята країни, яку хотів розшматувати.

Як вчора повідомляло Закарпаття онлайн, останнім часом у Закарпатській області розгорнув активну роботу російський урядовий фонд «Фонд підтримки і захисту прав співвітчизників, що проживають за кордоном». 

 

23 серпня 2013р.

Теги: Сидор

Коментарі

Антибендас 2013-08-26 / 22:18:56
Даниїла Бендаса треба було запросити, він кращий за Сидора у ненависті до Українців.

незнающий 2013-08-26 / 17:40:58
Та яке те святкування? прапори на кругах повивішували грязнющі, ніби з-під свиней повибирали, а в адміністрації - як завжди збори для галочки - чи вони шось рішають, тим більше в Закарпатті? Поговорили, поговорили, сіли тай заплакали. А Закарпаття - ціле в словах Духновича, почитайте: ось там справжній патріотизм, а не за зборах в ОДА!

русин-українець 2013-08-25 / 21:35:37
схаменіться, люди, бо лихо вам буде! А Закарпаття ми відстоїмо так само як і відстояли свою честь і волю сподвижники Степана Бандери, Романа Шухевича,Юліана Ревая,Августина Штефана, Івана Рогача й сотень тисяч справжніх Героїв!

сорри 2013-08-25 / 15:16:16
А як Староста з братом Бушком можуть бути агентами СБУ, якщо працюють на розвал України? Ну а про Сидора і говорити нішто...

василь 2013-08-25 / 15:13:56
Интересно, что в русинских кругах и Староста и Сидор считаются агентами СБУ! Где сята правда, панове?

знающий 2013-08-25 / 13:53:24
Староста то агент Кремля тай сознательно з своим Кумом Зрадником Нардепом розвалюе Русинув

Степан Крук 2013-08-25 / 12:27:47
Нічого дивного в тому, що Ледида запросив Сидора на урочистість. По-перше: проросійський уряд та Президент, котрих в Закарпатті представляє Ледида зробили жест добро волі Росії. З іншої сторони Сидору дуже корисно послухати історичні виступи (котрих на таких зібраннях вистачає) про становлення Украни, про українські вишиванки, про тих, хто виборював Незалежність. Ледида просто організував Сидору "лікбез"!

КОВЧУ 2013-08-25 / 11:01:13


Коментар видалено. Адмін


сорри 2013-08-24 / 22:41:49
2 Михайло

Ні, вони мені не зіпсували свята :).

З Днем Незалежності України, друже! Зі святом усіх!

Ужгородець 2013-08-24 / 19:39:04
До 07070707 чмо ти болтне і тупе. Це тобі мабуть треба їхати із Закарпаття і України взагалі в сторону Магадана золото для Путіна копати...)))) А я тут народився і виріс, а тим більше нікуди не збираюсь, особливо за поради таких виродків як ти!

Русначка 2013-08-24 / 19:35:28
Хтось правильно написав, що Сидор біля Старости тільки квіточки. То більш заангажована та сепаратистськи налаштована людина.
За-мітьте, що саме Староста не допустив Сидора до Конгреса русинів, що недавно проходив у Закарпатті. Саме він розвалив "старий" русинський рух, який тільки декларував свої наміри. Зараз ситуація змінюється, Староста задумав політизувати русинство, він повинен бути на особливому контролі у СБУ. СБУ повинно бути на захисті України від таких, як "Тридубовий дебіл Староста" саме такі дебіли робили (Гітлер.Сталін) робили революції.

*** 2013-08-24 / 16:35:53
07070707

Сидор у себе вдома? "Чемодан. Вокзал. Россия" - ось де їхнє з Гецком "вдома"

07070707 2013-08-24 / 14:44:01
До """ужгородця""" - не сумуй так, ще не "всьо пропало", ще поїзди їздять :-) !!!

Ужгородець 2013-08-24 / 13:19:25
Складається враження, що влада самоусунулась від організації святкових заходів для мешканців обласного центру до Дня Незалежності України. В Ужгороді жодної ярмарки, жодної виставки, жодного концерту на площах міста.
Розчаровані туристи та ужгородці самотньо блукають пустими брудними вулицями Ужгорода..... Жах якийсь.... Навіть в цей день всі ............ на народ!

07070707 2013-08-24 / 11:23:02
Д.Д. Сидор - у себе вдома. Решта - гості. Іне забувайте цього!

anri 2013-08-24 / 10:19:11
В сибір на курорт,там його місце!!!

Ковч 2013-08-24 / 09:06:52
А мене більше вражає инше, в Мукачеві гуляєш, приємне, відчуваєш Празник, все в державних кольорах. Ужгород же завісили ніби який цирк. Собранецьку взагалі завішали білими і червеними тряпками. До чого туй біло червені барви, ми вчора святкували день прапора, а нись день независимості польщі? Чи то місна мадьорота котра в мерії і адміністрації робе прикрасила город барвами йобіка? https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoJS3rJ5WgDJf-L-2CS9YykSUu7zbUqs9FF0T-q_AjrcL8KkeZ
Се не іздівательсво з народу? НЄ? Вшитко аби украєнец не відчув на души празника і чогось рідного....

Богдан 2013-08-24 / 08:19:49
Отсосидор надіявся що буде банкет на шару.

Чужий 2013-08-24 / 06:22:23
До влади прийшли тупі безпринципні вирордки. Який там патріотизм, інтелігентність! Почитайте причесані біографії наших очільників. Злодії, контрабандисти, рекетири ,торгаші. Їм все одно де влаштовувати сходняки - у Білому домі, а чи на Золотій горі. Ви не зауважили любимі слова губернатора при його примітивній лексиці. "Держава УкраЇна". Не рідна Україна, моя Україна, щось типу держава Дуйна корова.

Тридубовий дебіл Староста 2013-08-24 / 00:58:44
А мене чого не запросили? Ми з братом Бушком тоже агенти ФСБ і разом валимо Україну. Брата запросили, а мене забули.

НОВИНИ: Політика

17:55
/ 42
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 5
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5