У Виноградові презентували диск автентичних закарпатських пісень «Сіло потя на косицю»

Цікава культурно-мистецька подія відбулася минулої середи у міській бібліотеці Виноградова. Тут презентували диск автентичних закарпатських пісень у виконанні колишнього колгоспного бригадира, а нині церковного дяка і водночас службовця місцевої держадміністрації Василя Січа, - повідомляють "Новини Виноградівщини".

У Виноградові презентували диск автентичних закарпатських пісень «Сіло потя на косицю»

Електронна збірка має назву «Сіло потя на косицю» і містить трохи більше двадцяти народних пісень, які виконують переважно в Оноці, Ком’ятах, Боржавському та деяких інших довколишніх селах Приборжавської низовини.

Чимало теплих слів на адресу народного виконавця сказали також  краєзнавець Марія Селехман та журналіст Мальвіна Савинець, а дівчата-вихованці дитячої школи мистецтв імені Бели Бартока виконали для присутніх на заході кілька пісень.

Розчулений несподіваним успіхом та увагою поважної публіки Василь Січ чесно зізнався, що навіть не має музичної освіти, проте не мислить своє життя без  пісні, тому охоче й надалі збиратиме народні пісенні твори у рідному селі, щоб записати їх на електронні носії і пропагувати серед молоді. Насамкінець винуватець презентації порадував присутніх виконанням кількох автентичних творів, які не ввійшли до щойно виданого диску.

До речі, тягу до збирання перлин народної творчості має і старший брат Василя Січа Юрій, який не так давно видав друком до двох десятків пісень, записаних в Оноці.

06 червня 2013р.

Теги: автентичний, пісні, Юрій Січ

Коментарі

роса 13.06.2013 / 09:10:45
Кось видить у співаню політику.... похвально...

... 06.06.2013 / 18:14:18
Ото регіоналівськоє потя вже давно сіло начальству на потя і звідти дякує.

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини