Любка з Дерешем на зустрічі говоритимуть про страх, жінок та успіх

У суботу, 27 квітня, провідні молоді українські письменники – Андрій Любка і Любко Дереш – проведуть спільний творчий вечір у Києві.

Любка з Дерешем на зустрічі говоритимуть про страх, жінок та успіх

Вечір, на якому все буде особливим: і приміщення (надзвичайно атмосферна зала «Мистецької платформи»), і учасники, імена й прізвища яких неуважне вухо може сплутати (Любка+Любко), і сама тема заходу, адже письменники поговорять про «Страх. Жінки. Успіх» (до речі, ці три теми розмови вони обрали самі). Розмова рухатиметься від приватних історій і спогадів до читання фрагментів авторських текстів, тож публіка зможе стати свідком цікавих переходів від життя реального до вигаданих історій, від перетинання приватного досвіду і літератури, вигадки як основи літератури і справжнього життя, яке часом цікавіше за будь-яку вигадку. Про страхи, про муз, про перемоги. Пікантності вечору додає той факт, що Андрій і Любко не знайомі між собою, ніколи не бачилися вживу, тож їхня розмова буде справді динамічною і непередбачуваною, як у перші хвилини зустрічі.

Андрій Любка прокоментував ідею спільного вечора так: «Мені  цікаво поспілкуватися в такому форматі - коли ми сідаємо за стіл і починаємо знайомитися. Особливо з Дерешем, постаттю для мене важливою й багато в чому знаковою. Знайомитися, говорячи про важливі й складні для кожного з нас речі, намагаючись жартувати і відбріхуватися, що, однак, ніколи не вдається, тож і доводиться говорити правду, бути собою. А між тим читати фрагменти творів, перекидаючи чергові містки між життям і літературою, між вигадкою й міфом; зрештою, ніхто ж не знає яке життя справжніше: те, яке ми живемо, чи те, яке ми описуємо і створюємо словами».

Любко Дереш відгукнувся так: «Для мене зустріч з Андрієм Любкою - це подія. Я давно стежу за його розвитком і змінами, і час від часу стаю його мимовільним читачем чи слухачем. Андрій цікавий мені як людина, він багато знає і вміє думати, що мені вдається не завжди. Наша розмова буде водночас і знайомством - до цього ми не зустрічались. Мені цікавий талант в людині, і знайомство з Андрієм - нагода побачити блиск таланту наживо, без посередників.»

Організатор і модератор вечора - письменник Марк Лівін.

Вхід - 50 грн.

Місце: Київ, вул. Грушевського, 4-Б (вхід  в арку перед книгарнею «Наукова думка».

Час: субота, 27 квітня, 19.00.

Буквоїд

21 квітня 2013р.

Теги: Любка, Дереш

Коментарі

... 25.04.2013 / 16:16:32
ще раз для Тамари. Існує гарна поезія, існує деструктивна і існує любка.

Експерт 21.04.2013 / 19:01:48
Для Тамари. Існує гарна поезія, існує і деструктивна.

тамара 21.04.2013 / 13:23:16
Читаю деякі коментарі та думаю,що деяким кортить тільки язиками почесати.

Експерт 21.04.2013 / 12:53:09
Заголовок анонсу не зовсім правильний. Правильніше так: "Голубі Любка з Дерешем на зустрічі говоритимуть про страх, жінок та успіх". А потім усі інші "навороти".

2012 21.04.2013 / 12:20:24
Дві цікаві творчі особистості.

frustrator 21.04.2013 / 01:45:14
Видать народное творчество плохо продаётся, если Любка на концерты перешел.Лучше бы тема была страх женщин. Этим сквозят его книги.

НОВИНИ: Культура

14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
23:53
В ужгородському скансені презентують книжку Михайла Марковича "Ватра в Карпатах"
21:11
В Ужгороді проходить ІІ-й Відкритий міжнародний театральний фестиваль актуальної драматургії "Драма сьогодення" Фото новина
00:34
/ 1
В Ужгороді відкрилася традиційна обласна виставка "Графічне Закарпаття" Фото новина
00:00
В Ужгороді відбудеться ІІ-Й Відкритий міжнародний театральний фестиваль актуальної драматургії "Драма сьогодення" Фото новина
14:42
У п’ятницю в Ужгороді представлять антологію української художньої прози "Наша Перша світова"
23:41
До Дня української жінки в ужгородському скансені говоритимуть про жінку в традиційній культурі українців Закарпаття
14:24
/ 3
ВІДЕОФАКТ. В Ужгороді проїжджою частиною бродять "нічийні" коні
15:31
До Дня закоханих в ужгородській філармонії зазвучить "Формула кохання"
13:23
Оголошено нові номінації Конкурсу імені Івана Чендея
11:12
/ 1
В ужгородському скансені відкрили виставка гачкованих виробів "Мереживо надії"
21:25
/ 5
В Ужгороді відкрили виставку "Магія каменю" за участі понад пів сотні художників Фото новина
16:09
У п'ятницю в Ужгороді благодійно покажуть "Маріупольську драму" Відео новина
» Всі новини